Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 60 10
Sex Studio 149895
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Φρέσκια κριτική μιας και τα καλά πρέπει να τα μοιραζόμαστε....Για να μην κουράσω με πολλά,πάω κατευθείαν στο ζουμί...Ώρα βόλτας στις 9 το βραδάκι...Κορίτσι,η γνωστή Αμαλία...Δεν είχα πάει μαζί της ποτέ,αλλά έχοντας ακούσει φιλαράκια,και έχοντας κάνει μια βόλτα ψακτική,είπα σήμερα μιας και είχα λίγα φράγκα να την τιμήσω...Η Αμαλία είναι μια ψηλή ξανθιά turbo-diesel Ρωσσίδα με ΕΚΡΗΚΤΙΚΟ και εκπληκτικό μπούστο, πολύ όμορφη κωλάρα και γενικά κορμί all the money!!! Χαμογελαστή και με τα μαλλιά σε κοτσιδάκι α αλα Lara Croft, μας δέχθηκε μιας και μπήκαμε 3 άτομα στο μαγαζί,με θέρμη και γλύκα...Κάνει την βολτούλα της,παθαίνουμε άλλο ένα...κοκομπλόκο και τελικά,χωρίς δεύτερη σκέψη περνάω μέσα...Με θυμόταν που είχα περάσει βόλτα και μου είπε ''Τελικά δεν άντεξες ε?Ήρθες...Το πες και το έκανες...'' ...Όχι που θα το άφηνα!!! Στα του δωματίου,σκάει με ένα τιγρέ σετάκι που κάλυπτε...μόνο όσα χώραγε μιας και το στήθος...ήθελε να διαμαρτυρηθεί και να βγεί έξω ενώ το μαύρισμα στο κωλαράκι με καύλωσε ακόμα περισσότερο.!!Μπήκε με όρεξη στο δωμάτιο και μετά από λίγη κουβεντούλα άρχισε το ματσάκι...Αργή και βαθιά πίπα χωρίς χέρι για κανά 3λέπτο όπου δεν άφηνα τις βυζάρες της σε ηρεμία,αχ τί ΒΥΖΑΡΕΣ............Γυρίζει σε 69 όπου τα είδα όλα!! Άτριχο μουνάκιστην πένα,μοσχομυριστό...έτοιμο για γλύψιμο!!Το γλύφεις και παθαίνεις ζάχαρο...Έμεινα εκεί για κανά 5 λέπτο ακόμα και μετά αφού την γύρισα στα 4 για να βλέπω την κωλάρα της άρχισε το σφυροκόπημα με τα χέρια μου φυσικά πάντα μια στα κωλομέρια και μια στα βυζιά...Αλλαγή στάσης σε cow girl με θέα τα βυζόνια και με φρασούλες ''Σκίσε μου την μουνάρα μανάρι μου'' ήρθε το τέλος με το μουνάκι να είναι τίγκα μούσκεμα...Κουβεντούλα ήρεμη όσο ντυνόμουν και καληνύχτισμα με χαμόγελο..Αξίζει τα χρήματα της,τα τιμάει και με το παραπάνω ενώ είναι και σαν χαρακτήρας καλή μιας και είναι ομιλιτική και δεκτική χωρίς μα μου και γκρίνιες.Κάνει χαβαλέ,λέει και γλυκόλογα και καυλόλογα..Μιλάει καλά τα ελληνικά και είναι κάτι που αξίζει να ξαναπάς...Η κυρία της υποδοχής διακρητική και ευγενική...Ακριβώς όσο πρέπει...Σέβεται τον πελάτη...Δεν μπορώ να βάλω δεκάρια δυστυχώς λόγω συστήματος...Για παρκάρισμα είναι άνετο ενώ απο καθαριότητα...πεντακάθαρο και στον χώρο εκτός δωματίου αλλά και μέσα...Γενικά μια όμορφη εμπειρία...Αχ...Αμαλία....Θα σου ξανάρθω γιατί είσαι τυπάρα και γαμώ τα παιδιά να το ξέρεις... Για όσους ενδιαφέρονται και παρακαλώ και το site, το studio έχει και δική του ιστοσελίδα για να δείτε φωτό της Αμαλίας αλλά και προγράμματα κτλ κτλ... www.monikashome.gr είναι... Συναγωνιστές....βούρ!!!! Βάζω 2-3 φωτό για μια ιδέα...http://www.monikashome.gr/p/blog-page_25.html

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 26, 2013
Όνομα κοπέλας
Αμαλία
Διαγραμμένο μέλος 33549
Μέγας
Εγγραφή:
11 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
2.585
Πόντοι:
3.665
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Αυγούστου, 2013
Στις υπηρεσίες κοπέλας έγραψα όσα κάνει δηλ. Ελεύθερο στοματικό • Στάση 69 • Αυταρχικό • Sex show...Εγώ μόνο το 69 έκανα...Δεν έχω γνώμη για τα άλλα...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1