Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 115 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
πρωινή καταδρομική στα μπουρδελάκια και μετά από σύντομη τσάρκα και μη έχοντας δεί κάτι να μου κάνει το κλικ και επειδή ήθελα να σκίσω κάποιο κωλαράκι αποφάσισα να μπω στην Άτζελα

Η Άτζελα είνε ένα νεαρό κοντοπούτανο με ένα μέτριας ομορφιάς πρόσωπο γύρο στα 25 -28
και ύψος 1,65 περίπου αδύνατο ωραίο σωματάκι με μικρό βυζάκι και ένα όμορφο κωλαράκι το οποιο το προσφέρει και στο προγραμματάκι της

είσοδο στο τρισάθλιο δωμάτιο για τα δικά μου γούστα
μετά από μερικά δευτερόλεπτα έρχεται η κοπέλα με ένα χαμόγελο μέχρι τα αφτιά

κάθεται στα πόδια μου και αρχίζει να με χαϊδεύει και να μου φιλάει το στήθος και τον λαιμό ενώ μου έδωσε και μερικά πεταχτά στο στόμα χωρίς να το προκαλέσω εγώ
στην συνεχεια βγάζει το κιλοτάκι με το ένα χέρι στο εργαλείο παίρνει θέση για δαχτιλοσκοπισης και ξεκινάει μια ακα πίπα που όπως μου είπε μια από της ελάχιστες κουβέντες της για λίγο χωρίς καπότα γιατί το έβγαλε από το πρόγραμμα της

η πίπα της αργή μέτρια χωρίς δύναμη και έβαζε τον μισό μέσα και τον υπόλοιπο τον έπιανε με το χέρι της

όταν έβαλε καπότα κάπως βελτιώθηκε αλλα και πάλι μέτρια πράγματα

στο sex τώρα πρώτη στάση εκείνη από επάνω αρκετά καλή με σφιχτή αγκαλιά και φιλια στον λαιμό και μερικά ακόμα στο στόμα σε αργό και αισθησιακό ρυθμό με καλή αίσθηση από το αρκετά στενό νινάκι της

δεύτερη στάση και τελευταία μου γυρνάει στα τέσσερα τουρλώνοντας το καλο κουλούρι της όπου και επιχείρησα να μπω με την ήδη υπάρχον κρέμα και ήταν αδύνατο αφού πετάχτηκε από τον πόνο
μετά το απαραίτητο πασπάλισμα από 2 κιλά κρέμα επήλθε η είσοδος ής τον πρωκτόν της κορασιδος και μετά από 2-3 λεπτά δυνατό σφυροκόπημα που εδώ να σημειώσω που παρόλο ότι πόναγε η κορασίδα δεν έκλεψε καθόλου και το στήσιμο ήταν καλο και δεν δυσανασχέτησε
επήλθε το τέλος

το μονο κακό για εμενα ήταν ότι κατα την διάρκεια της συνεύρεσης είπε όλες και όλες 3 κουβέντεw

για σου , το έχω σταματήσει το ακα , και περίμενε να βάλω κρέμα,
ακόμα και τα βογκητά της ήταν με σιγαστήρα παρόλο που πόναγε δεν ειπα να γκαρίζει και να μιλάει συνεχεια αλλα ένα μέτρο βρε αδελφέ αυτή δεν έβγαζε αχνα

αυτή ήταν η δικια μου εμπειρία με την Άτζελα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 27, 2013
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
23
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού