Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 25 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ανεβηκα τα σκαλια ψάχνοντας τη Ρεβέκκα που πηρα προχθές.
Βγηκε ενα κοριτσακι, με σχεδον το ιδιο σωμα, ξανθο καρε μαλακι, υπεροχο, γλυκο και ντροπαλο χαμογελο!!!! Αυτος ο συνδιασμος με λιωνει!
Κορινα απ τη Ρουμανια. Πρωτη της...ωρα στη Θεσσαλονίκη συμφωνα με την τσατσα. Σαν γνωστος Ρουμανοφιλος, πληρωσα το απλο παραβολο και μπηκα.
Παρακαλω να μην παρεξηγηθουν οι Ουκρανες συναδελφοι της που εσχάτως εχουν μπει με αξιωσεις στο χωρο και που τελευταια με μονοπωλούν Χαμόγελο

Ηρθε στο δωματιο με το ιδιο χαμογελο...δεν θα φαμε ξεπετα Χαμόγελο
Φαινοταν ομως σφιγμενη. Την ξαπλωσα στο κρεβάτι και την χάζευα!!! Πολυ γλυκια!!
Αναρωτηθηκα τι γυρευει εκει μεσα. Δεν φαινοταν για επαγγελματίας.
Εψαξα το κορμακι της απαλα ποντο-ποντο. Χαλαρωσε λιγο. Η αναπνοη της και τα φιλια της μυριζαν Listerine. Καλο ειναι αυτο. Το μουνάκι της ομορφο, λαχταριστο! Δε το γευτηκα μια που δεν ειχα παρει προγραμμα. Κατι μου λεει ομως οτι και να βουτουσα δεν θα ελεγε οχι...
Δεν είπε οχι σε τιποτα και δεν εχασε στιγμη το χαμογελο της.
Το κορμι της πολυ σφριγηλο, ουτε ιχνος χαλαρότητας. Εικοσι χρονων γαρ...

Οταν ξαπλωσα εγω μου προσφερε ικανοποιητικά προκαταρκτικα με το στηθος της και τα χερια της.
Περιποιηθηκε με πρωτοβουλια της τα διδυμα. Εμένα δεν μου λεει τιποτα αυτο, αλλα αλλοι το επιζητουν. Δεν ειναι απειρη. Συμφωνα με την τσατσα εχει δουλεψει λιγουν μηνες αλλου. Αυτο μαρτυρουσαν και τα λιγα Ελληνικα της. Ικανοποιητικά για συννενοηση.
Η πιπα της με προσπαθειες deep.

Πρωτη σταση απο πανω. Κουλουριαστηκε σφιχτα πανω μου, κατι που μ αρεσει πολυ, κι αφησε την πρωτοβουλία σε μενα. Επειτα ξαπλωσε...sorry που το ξαναλεω...ηταν τοσο γλυκια...σταματησα και τη χάζευα....Δοκιμασαμε για ωρα κι αλλες στασεις. Το μουνάκι της εκτος απο ομορφο ειναι και πολυ στενο. Αυτο ομως μου δημιουργησε μια δυσφορια. Παρ οτι το "ηθικο" ηταν ακμαιοτατο απ το πρωτο λεπτο και καθ ολη τη διαρκεια, καταλαβα οτι δεν θα τελειωνα ποτε. Χμμ...αντε καλα, αφου το καταλαβατε...μ εγκατέλειψαν οι δυναμεις μου Χαμόγελο
Καποια στιγμη βγηκα. Χωρις να δειξει καμια δυσφορια, ξανα αρχισε πίπα, μεχρι την καθαρση Χαμόγελο

Αξιζει σιγουρα να περασετε να την δειτε. Αν σας αρεσει, μαλλον μπορω να βεβαιωσω οτι δεν θα φατε ξεπετα. Δεν μπορω να βεβαιώσω οτι θα τρελαθητε κιολας. Ειναι για ηρεμο, στοργικό, χαλαρωτικο sex. Εγω θα την ξανααναζητησω συντομα.

Θα ηταν παραλειψη να μην ανεφερω δυο λογια για την ευγενεστατη υπηρεσια. Υποδειγμα επαγγελματια! Προκειται για την τσατσα της Βερονικας. Κοσμεί το χωρο. Σε κανει να αισθανεσαι οτι εισαι εκει για να πιεις καφε. Απ τις ελαχιστες τσατσαδες που εχουμε ανταλλαξει δυο κουβεντες. Γνωριστηκαμε περισυ με τη μικρη Νατάσσα. Και σημερα ετρεξε να με προλαβει στην εξωπορτα να της πω την αποψη μου για την μικρη. Θα σου πω κι εδω οτι σου ειχα πει και για τη μικρη Νατάσσα: Να την προσεχεις. Ειναι πολυ καλο κοριτσι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 26, 2013
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
hagem
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
12
Πόντοι:
1.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού