Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 41 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Μελίνα είναι θελκτική Βουλγάρα, περίπου 40 ετών.
Όψη συμπαθής, μάτια φωτεινά, μαλλιά μαύρα, δέρμα λευκό, γοφοί – γλουτοί καμπυλωτοί, μαστοί μικρομεσαίοι.
Το χαμόγελό της έχει μια μελαγχολία, ενώ γενικά η παρουσία της καλύπτεται από γοητευτικό πέπλο μυστηρίου.

Εδώ και περίπου ένα έτος, συστεγάζεται στο ίδιο μπουρδέλο με άλλη Βουλγάρα, τη Ναταλία.
Δεν χρησιμοποιούν βοηθό, η μία βοηθά την άλλη.

Έχοντάς καταγαμήσει τη Μελίνα αρκετές φορές στο παρελθόν, παρατηρείται ότι από την περασμένη Άνοιξη, όταν ξεκίνησε να προσφέρει σοδόμηση, ο κόλπος της προοδευτικά γίνεται πιο σφικτός.
Αυτή η εξέλιξη πιθανόν οφείλεται στο ότι οι πελάτες προτιμούν τη διείσδυση στο απευθυσμένο και αδιαφορούν για τον κόλπο, με αποτέλεσμα την κλιμακούμενη σύσφιξη του δεύτερου.
Φαίνεται λοιπόν, ότι οι πόρνες που δίνουν κώλο, γίνονται καλύτερες, γιατί τελικά αποκτούν και σφιχτό μουνί.

Ενώ η Μελίνα θήλαζε με επιμέλεια το πέος μου, παρατηρούσα το σώμα της.
Ο άνδρας έλκεται ενστικτωδώς και ασυνείδητα από τις καλοσχηματισμένες μυϊκές υποδομές γυναίκας η οποία έτσι δείχνει ότι το σώμα της μπορεί να ανταπεξέλθει στην τεκνοποίηση.

Η ψωλή είχε γίνει σαν κούτσουρο.
Η θέα της καυλωμένης ψωλής ομορφαίνει την οποιαδήποτε γυναίκα που την έχει (τη ψωλή) στα χέρια της ή μέσα στα σκέλια της.

Στην κοσμική κοινωνία των ανθρώπων, ο έρωτας κινεί ορμητικά και ανεξέλεγκτα τις πράξεις των ερωτευμένων και κάποτε αποδεικνύεται δηλητηριώδης και καταστροφικός.
Στα μπουρδέλα, που είναι μια άλλη κοινωνία, καμωμένη από τους ίδιους ανθρώπους που συμμετέχουν στην κοσμική κοινωνία, αυτές οι καταστάσεις είναι σπάνιες, άγνωστες, αδιανόητες, αδιάφορες, ανιαρές, αστείες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 25, 2013
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
ΠΥΡΑΥΛΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
104
Likes:
2.750
Πόντοι:
7.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, geroksouras, sotis99 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Αυγούστου, 2013
Η αγαπημένη σας οδός είναι η Λιοσίων τελικά...
27 Αυγούστου, 2013
Τελικώς τιμήσατε την... πρωκτική υποδομή της εν λόγω κυρίας;
Ή αναφέρατε την υπηρεσία αυτή εγκυκλοπαιδικώς;
27 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δε μου πολυαρέσει ο σοδομισμός.
Τις σπάνιες φορές που σοδομώ, νιώθω μπερδεμένος, "τι δουλειά έχω εγώ εδώ πέρα", κτλ...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3