Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 67 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σήμερα το μεσημέρι άυπνος μετά το ξενύχτη της δουλειάς πήγα να πληρώσω κάτι υποχρεώσεις και αφού κατέβηκα κάτω είπα να ρίξω κανά πούτσο...
Έφτασα στις 12:20 σε αυτό το μπουρδέλο μετά από μια μικρή έρευνα στα υπόλοιπα στην περιοχή και πέτυχα να δουλεύουν 2 κοπέλες. Η μία η μελαχρινή που
δεν θυμάμαι όνομα, την έχω πάρει 3 φορές, δαγκώνει τον πούτσο στην πίπα και παίζει πάντα σε αυτό το μπουρδέλο στα 15 ευρώ και η άλλη η Αλβανίδα Ρωξάνη που
επέλεξα να περάσω με 10 ευρώ.
Ο Αλβανός ευγενικός τσάτσος με έβαλε στο πρώτο δωμάτιο δεξιά όπως μπαίνεις και περίμενα λίγα λεπτά να ξεπετάξει τον προηγούμενο πελάτη και να έρθει σε εμένα.
Η εμφάνιση της Ρωξάνης είναι 1,65, γλυκό προσωπάκι, μελαχρινή με ξανθιές ανταύγειες λίγο κάτω από τους ώμους, γύρω στα 32 και με παραπανίσια κιλά αρμονικά κατανεμημένα.
Το δωμάτιο ήταν αρκετά καθαρό και με το κλιματισμό να έχει ψύξη όσο πρέπει τον χώρο για άνετο γαμήσι χωρίς ιδρώτα.
Μπαίνει νευριασμένη σε εμένα η Ρωξάνη και βρίζοντας τον προηγούμενο γιατί την είχε στα όρθια και την γάμαγε τραβώντας την πέρα δώθε. Μέσα μου λέω τζάμπα
το 10ρικο και αναλαμβάνω να την καλμάρω χουφτώνοντας την στα όρθια και χαμογελώντας της γλυκά. Μου ανταπέδωσε το χαμόγελο και πέρασε κατευθείαν το προφυλακτικό
στο όρθιο πούτσο μου. Μου πήρε μια πίπα ενώ ήμουν όρθιος λίγων δευτερολέπτων και μου λέει να ξεκινήσουμε. Εγώ ξαπλώνω και της λέω να συνεχίσει ακόμα λίγο το
μέτριο τσιμπούκι της και υπάκουσε. Μετά της λέω να μου γλύψει λίγο τα αρχίδια μιας και το είχα ξυρίσει πρόσφατα αλλά αρνήθηκε. Τέλος πάντων της λέω να έρθει από
πάνω μου και μου λέει έλα πρώτα εσύ. Εντάξει υπάκουσα για να κάνω το χατίρι της και ανοίγει καλά τα πόδια της μπαίνοντας όλος μέσα στο μουνί της, που παρεμπιπτόντως
δεν είχε κρέμα και η αίσθηση ήταν ικανοποιητική. Όσο την γάμαγα αυτή δεν έβγαζε την παραμικρή κραυγή και κοιτούσε το ταβάνι με απάθεια και απέφευγε τα φιλιά στο στόμα. Παίρνω όση ψυχική δύναμη και εμπειρία έχω και με ένα απόκοσμο πείσμα λέω μέσα μου ότι πρέπει να την κάνω να καυλώσει αλλιώς θα είμαι άχρηστος μπουρδελιάρης και εραστής!
Άρχισα με μανία να γλύφω και να ρουφάω το αριστερό 2άρι βυζί της και να άρχισε η μεταμόρφωση! Την κοιτάω και βλέπω να έχει κλείσει τα μάτια και να δαγκώνει τα χείλη
της δείχνοντας να το απολαμβάνει πραγματικά! Εκεί πάω να σηκώσω κεφάλι από το βυζί της και μου το πιέζει να συνεχίσω, ενώ άρχισε να συμμετέχει και αυτή κουνώντας την λεκάνη της! Όσο έγλυφα με μαεστρία, αυτή άρχισε να αναστενάζει από καύλα και η ρόγα της έγινε τεράστια και ροζ! Μιλάμε στα τόσα χρόνια πρώτη φορά μου έτυχε πουτάνα να καυλώνει τόσο! Της λέω να αλλάξουμε στάση και αυτή μου πιέζει το κεφάλι στο βυζί της και μου λέει να μην σταματήσω! Έγλυφα και ξανά έγλυφα και αυτήν την έβλεπα να έχει κατακαυλώσει! Μιλάμε τέτοιο ρούφηγμα της έκανα που άλλη θα πονούσε αλλά αυτή καύλωνε πιο πολύ!!! Τώρα που το γράφω καύλωσα και εγώ ο ίδιος!!! Πόσο καιρό είχα να δω πουτάνα να το απολαμβάνει...Είναι το απόλυτη ικανοποίηση του μπουρδελιάρη αυτή, να καυλώσει πουτάνα και από ψυχρή να την κάνει ηφαίστειο!!!
Αφού την βύζαξα για τα καλά με σταμάτησε αυτή και ένα γλυκό χαμόγελο και μια ικανοποίηση ζωγραφισμένη στο πρόσωπο της και μου λέει τώρα θα έρθω εγώ από πάνω σου!!!
Ανεβαίνει λοιπόν στο πούτσο μου και αρχίζει ένα δυνατό κούνημα από μεριά της σαν να μου έλεγε ότι αφού με ικανοποίησες τώρα ήρθε η σειρά να το κάνω εγώ!!! Εγώ συνέχιζα να της πιπιλάω δυνατά τα βυζιά και να της ρίχνω μερικές σφαλιαρίτσες στο κώλο!!! Μετά την στήνω στα 4 και αφού πήρε πολύ καλή θέση την κοπάνησα δυνατά μέχρι να χύσω!!!
Στο τέλος την ρωτάω σου άρεσε? Και μου λέει πάρα πολύ με χαμόγελο και με ευχαρίστησε θερμά για τις στιγμές καύλας που της χάρισα!!!
Υπό άλλες συνθήκες θα ήταν σίγουρα η απόδοση της απογοητευτική, αλλά από την στιγμή που καύλωσε άλλαξε εντελώς η απόδοση της!!! Αν πάει άλλος δεν παίρνω όρκο ότι θα περάσει καλά, πάντως για εμένα η εξέλιξη ήταν καλή στο τέλος...Έμεινα σύνολο 15 με 20 λεπτά χωρίς να με ενοχλήσει κανείς!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 26, 2013
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνη
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Αυγούστου, 2013
αρκετά καλή πορνική επαφή
27 Αυγούστου, 2013
Ναι ολοκλήρωσα με ένα αίσθημα πληρότητας φίλε rigormorti!
E
Erotiaris26
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2