Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142912
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετα απο τα θετικα σχολια περι Ιζαμπελας, αποφασισα να κλεισω εναν κυκλο καταθεσεων μεσα στον Αυγουστο επισκεπτοντας την κορασιδα, η Ιζαμπελα ηρθε στην υποδοχη και παρουσιαστηκε με τον καλυτερο δυνατο τροπο, εκανε παιχνιδι με το στυλο αρκετα ωστε και να μην ηξερα αν θα περασω, θα με επειθε σιγουρα.! Προγραμμα για γλυφομουνι στα 40€, ...πηρα φορα μου φενετε.!! Χαμόγελο πετσετουλες οντως ειχε στο συρταρι διπλα στην ντουζιερα, αλλα ζητησα απο πριν απο την τσατσα να μου δωσει μια, οπως και εγινε...

Η Ιζαμπελα ειναι μια κοπελιτσα 23 χρωνων, ψιλοτουμπανακι, μαυρο μαλι μπουκλωτο προς το καρε, προστυχο προσωπακι ομορφο, με γατισια ματια, απο βιζακι χανει αρκετα, αν και μικρο, ειναι αρκετα πεσμενο, εκει ομως που κερδιζει ειναι ο κωλος της, ολοστρογγυλος πεταχτος, σαλευεις μονο και μονο που τον βλεπεις...! Ελληνικα μηδεν αλλο τοσο τα αγγλικα της, αλλα οταν μιλανε τα κορμια τα λογια ειναι περιτα...ηρθε στο δωματιο, χαδια στα ορθια με τα εσωρουχα της πανω, φοροντας σουτιεν ανωρθοσης, το βυζακι της φουσκωνει αρκετα, αλλα βγαζοντας το ψιλοαπογοητευτηκα, μου προσφερε αρκετο παιχνιδι ετσι στα ορθια, και επεσε στα γονατα να με πιπωσει, αρχισε να μου τον παιζει και προς στιγμη νωμιζα οτι θα τον παρει ακαποτα, αλλα εκανε κινηση να ποιασει την καποτα, περασμα αυτης με το στομα, πιπα πολυ καλη, με συνεχες eye contact, της εποιασα το κεφαλακι και της εδωσα ρυθμο, σηκωθηκε και εβγαλε το βρακακι της στα ορθια, σκυβοντας μπροστα μου, η σουφρα της απο πισω ειναι κολαση.! Γλώσσα της τον πατησα ελαφρα απο πισω, ακολουθησε και κολησε την κωλαρα πανω μου λιγιζοντας τα γονατα, και ανεβοκατεβαζοντας την λεκανη της καθως με το ενα χερι της μου εποιανε το σβερκο για να στηριζετε...με αργες κινησεις ανεβηκε στο κρεβατι...το σοκ ηταν τεραστειο, εχει ενα απο τα ποιο ομορφα πισω συστηματα, ο κωλος της με τα ποδια της σχηματιζουν καρδουλα, αφηνοντας το μουνακι της να διαγραφετε ομορφα αναμεσα τους, οι καρδιακοι παλμοι μου ανεβηκαν μονο και μονο με αυτην την θεα...! φιλακια απο μερους μου σε ολο το κορμι της, απλα τελεια επιδερμιδα, νεανικη μεταξενια, κατεβαινοντας προς το μουνακι ειναι απλα τελειο και λειο εσωτερικα, το περηποιηθηκα αρκετα, μου εδειξε που ακριβως ηθελε να επικεντρωσω, εδειχνε να το ευχαρηστιετε, δεχτηκε δαχτηλο αρκετο, αλλα οταν πηγα για 2 μαζι με σταματησε, εκει αρχισε η πραξη, πριν μπω μεσα της της εκανα αρκετο πουτσοτριψιμο, πραγμα που της αρεσε, ανασηκωσε την λεκανη της και αρχισε να την κουναει τριβοντας τον πουτσο μου στην μουναρα της, η εισοδο καλη στενη δεν την λες, βαρεσα αρκετα σε αυτη την σταση, η συμετοχη της ηταν καλη με μικρα βογγυτα, πιστευτα, γυρησα τα ποδια της στα πλαγια, η καυλα του να γαμας τετοιο μωρο με τετοιο πισω συστημα ηταν οτι καλυτερο, τα αρχιδια τριβοντουσαν στο ενα κωλομερι της και ερεθιστηκα αρκετα, αλαγη στα 4αρα...εκανα το σταυρο μου κοιτοντας το ταβανι, πραγματικα οαση.!! τουρλωσε το κωλαρακι της και ξαπλωσε το στηθος της στο στρωμα, της εκλεισα τα ποδια με τα δικα μου απο εξω, το μουνακι της στενεψε αρκετα, δεν αντεξα πολυ, το τελος ηταν απλα μεθυστικο...καθως εχυνα την εσπρωξα και ξαπλωσε τελειως μπρουμητα, οπου με κινησεις τις λεκανης της σαν να νωμιζα οτι καταλαβε οτι τελειωνα και συνεχισε να με στεγνωνει ποιανοντας το αφρατο κωλαρακι της, συνεχισε να με γαμαει ετσι σε αυτη την σταση...βγηκα απο μεσα της το μουνακι της εκλεισε σιγα σιγα πισω απο τον πουτσο μου...καθησαμε διπλα διπλα χαμογελαστοι και οι δυο, και συνεχισε απο μονη της τα...μετα-καταρτικα.!! φιλακια ξανα στο σωμα μου, μου πηρε το χερι και αρχισε να μου πιπωνει το ενα δαχτυλο, απο μεσα σκεφτομουνα φυγεεεεε δοιαολεεε.!! Θυμός η γλωσσα της δουλευε πολυ καλα στο δαχτυλο μου, πιστευω θα κανει μαγικα πανω σε γυμνο πουτσο...θα την δοκιμασω φυσικα σε αυτο το προγραμμα την επομενη φορα.!! επεξα με τα δαχτυλα μου τα χιλακια της και ακολουθησε το παιχνιδι, γουσταρα αυτη την μετεπειτα φαση...ηταν σαν να μου ελεγε τι θα επακολουθησει αν την ξαναεπισκευτω...ντυθηκε και με αποχερετησε με ενα φιλακι στο μαγουλο...

Η Ιζαμπελα.?? απλα ΔΥΝΑΜΙΤΗΣ, το κοριτσι την κατεχει την δουλεια και την πουτανια, με το παραπανω, θα γραψει την δικια της ιστορια στην σαλονικη, μπωρω να πω οτι ειναι η ισαξια αντικαταστρια της Λαουρας που ειχε διαπρεψει σε αυτο το μαγαζι πριν χρονια και ισως την ξεπερναει αρκετα...Στανταρακι.? με χιλια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 25, 2013
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.137
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Αυγούστου, 2013
Πάντα τέτοια καραμαν, φοβερη περιγραφη ρε φιλε ...
27 Αυγούστου, 2013
Γύρισα τον χρόνο πίσω να θυμηθώ αν έχω πηδήσει πιό προστυχόφατσα και δεν τα κατάφερα, η κοπέλα απλά το έχει, είναι γεννημένη να το κάνει και το κάνει κάτι παραπάνω από ονειρικά, ίσως για αυτό το βυζί της να είναι τόσο δουλεμένο σε τόσο μικρή ηλικία, λεπτομέρεια όμως, η κοπέλα απλά μαγεύει, είναι όμως και επαγγελματίας, πήγα να της γλύψω αυτή την υπέροχη σούφρα που περιγράφεις σε απλό πρόγραμμα των 30 και δεν μ΄ άφησε, θα πληρώσω όμως και θα το κάνω την επόμενη, σίγουρα θα γράψει ιστορία, θα είναι από τα κορίτσια που όταν μας αφήσει θα τα λαχταράμε να τα δούμε, προς το παρόν όμως είναι εδώ, ας την απολαύσουμε ΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελο
27 Αυγούστου, 2013
Μπράβο αγαπητέ κάραμαν ... υπέροχη περιγραφή και ... το κυριότερο ... πέρασες υπέροχα ... Πάντα τέτοια !!!
Φαίνεται ότι το μαγαζί βρίσκεται στις δόξες του !!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3