Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325925
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Απογευματακι και αφου εχω περασει απο το αδελφικο ιδρυμα βλεποντας την νεοφερμενη Λιλυ, δεν μου αρεσε, η τσατσα μου λεει οτι στο παρον μαγαζι δουλευει η Βικτωρια, χωρις να την ξερω, φευγω για εδω να την δω, η παρουσα τσατσα μου επιβεβαιωνει τα λεγομενα της αλλης, οτι δουλευει η Βικτωρια η οποια καταγετε απο την Μολδαβια, και αμεσως την φωναζει να ερθει να την δω, η Βικτωρια ξεπροβαλει απο το κουζινακι, καθως την εβλεπα να ερχετε προς το μερος μου, παρατηρουσα οτι διαθετει σωματαρα με τελειες αναλογιες, μαυρο μακρυ ισιο μαλι, προσωπο πολυ ομορφο για τα γουστα μου, με ενα σκουλαρικι στα χειλια, και φυσικα ματαρες.!! μου εριξε ενα βλεμα, με χερετησε και αποσυρθηκε προς το κουζινακι...αυτο ηταν με επεισε τουλαχιστων εμφανησιακα, εδωσα 40€ για το απλο στην τσατσα, ολα τα αλλα ξεφευγουν...

Μπηκα στο δωματιο, το οποιο χερει τα παντα, φουλ εξτρα δεν τα ξαναλεμε, εριξα ενα ντουζακι στα γρηγορα, και περημενα την κοπελια...η Βικτωρια μπηκε μεσα ελληνικα καλα, ηλικιακα ειναι κατω απο τα 30, με πετυχε να σκουπιζομαι, χαρηκε και μου το ειπε οτι της αρεσε που εκανα ντουζακι, πεταξα την πετσετα και την πλησιασα στα ορθια, καθως ειχε βγαλει το σουτιεν της αποκαλυπτοντας ενα ωραιο φυσικο βυζακι μετριου μεγεθους, καλοσχηματισμενο, απλα τελειο.!! το απολαυσα δεοντος.! εβγαλε και το βρακακι της και μου ειπε μονο να προσεξω το πελωριο τατουαζ που ειχε κανει αν θυμαμαι καλα στο δεξιο μπουτι της, το οποιο ηταν ωρων, και την ποναει, επιδερμιδα μαυρησμενη στο φουλ, σφιχτη αψεγαδιαστη, τελειο σωματακι απο τα λιγα, Φιλακια στα ορθια και χαδακια, ελιχθικα και περασα απο πισω της, ο πουτσος μου χτυπουσε τελικες.! ...δεχτηκε το κλασικο τριψιμο μου απο πισω και περασα τον πουτσο μου αναμεσα απο τα μπουτακια της κατω απο το μουνι της, η καυλα ηταν απερηγραπτη, ...μολις ειχα γυρησει απο ενα τριημερο στην χαλκιδικη χωρις σεξουαλικες περιπτηξεις και χωρις αυτοικανοποιησεις αυτο το διαστημα κοινως... ειχα να πυροβολισω 3 μερες απο την τελευταια συνευρεση μου με την Σοφια στο 26ης-35Α...οποτε οπου αγγιζα εκανα τζιζζζζ.!! Μεγάλο χαμόγελο την πεσαμε στο κρεβατι και ξαπλωσα για εκτελεση στοματικου, η θεση της διπλα μου με θεα το μουνακι της στον πλαινο καθρευτη, η πιπα της δεν ειναι το ατου της, θα ελεγα, κλασικη απλη, αρχιδακια ελαχιστα, ισα ισα να με ερεθισει και αλλο, αφησε να αγγιξω το μουνακι της που χωρις να το βλεπω, καταλαβαινα οτι εχει σκληρα μουνοχειλα...την σταματησα εγγερως γιατι θα ειχαμε επεισοδιο πριν την πραξη, ανεβηκε νωχελικα και καυλωτικα απο πανω μου με την μια πατουσα στο κρεβατι, δεν την χορταινα να την βλεπω, πραγματικα για τα γουστα μου η κοπελα ειναι πολυ ομορφη, το ισιο μαλι διαγραφετε πολυ ωραια στο προσωπο της....αλαγη κανονικα απο κατω ηθελα να την χυσω βλεποντας το προσωπο της, εκει ειχα και την 1η καθαρη οπτικη επαφη με την μουναρα της, καλοσχηματησμενη, ομορφη, τον ετριψα πανω της και μπηκα μεσα, εγυρε το κεφαλι απο την μια μερια και με μικρες αηχες φωνουλες εδειχνε να το απολαμβανει, που και που ανοιγε τα ματια της και μου εριχνε κανα βλεμα, δυστηχως δεν μπορουσα να κρατηθω παραπανω και αδειαδα γρηγορα το 3 ημερων φορτιο...το καταλαβε οτι τελειωνα και εβγαζε βογγυτα ενθουσιασμου...εβαλε τα εσωρουχα της και αποχωρησε με μια αγγαλια...

Η Βικτωρια μπηκε στα στανταρακια μου, ειναι πανεμορφη, δεκτικη, ευγενικη, ησυχη, δεν βγαζει την προστυχια που δειχνει, μου αφησε τις καλυτερες εντυπωσεις, ειναι η γυναικα που θα την δεις και θα σκεφτεις, οτι για αυτες γραφτηκε αυτο που λενε οτι... οι αντρες γουσταρουν τις ξανθιες αλλα στο τελος παντρευονται τις μελαχρινες...μεχρι και σημερα που γραφω αυτες τις λεξεις δεν μπωρω να την βγαλω απο το μυαλο μου...το μονο μειον της υποθεσης το οποιο εχει υποθει επανελημενα στο θεμα της πολης, ειναι οι υψηλες τιμες του μαγαζιου, οι οποιες τουλαχιστων για εμενα ειναι απαγορευτικες για να απολαυσω τις υπηρεσιες των κοριτσιων σε καποιο λαιτ προγραμμα, το απλο ξεκιναει 40€, ενω ολα τα σπιτια γυρω γυρω εχουνε πεσει στα 30€, και πχ για ενα στοματικο ή γλυφομουνι ζητανε 60αρι, εχουνε και το 50αρι για χαλαρα και ισπανικο.! αν θυμαμαι καλα...τελος ειναι το τελευταιο οχυρο των 40€ και δυστηχως δεν βλεπω να πεφτει, το καλο ειναι οτι το στελεχονουν καλα και εγγυημενα κοριτσια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 21, 2013
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Αυγούστου, 2013
Το 60άρι είναι πραγματικά απαγορευτικό για τα προγράμματα...

Κρίμα τέτοιες μουνάρες να μην μπορείς να τις ευχαριστηθείς λίγο παραπάνω!
26 Αυγούστου, 2013
Το μονο αρνητικο που νομιζω θελει προσοχη ειναι το τατουαζ....
Εφ' οσων ηταν ωρων θεωρειται ακομα ανοιχτη πληγη...
Οποτε επικινδυνο πρωτα για την κοπελα να κολλησει οτιδηποτε και κατ' επεκταση και για τους πελατες της.
28 Αυγούστου, 2013
Σαν ποια θα μπορούσατε να πείτε πώς μοίαζει η Βικτώρια?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3