Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 16 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
....Καλησπέρα μπουρδελιαριδες!!!! το χθεσινο ''νυχτο'' περπατημα ηταν τελειο!! Γυρνόντας σπίτι και μετα απο λιιιγο πιώμα κατα τις 12παρα τεταρτ,κανω αναστροφή και βγαίνω στην Ε.Ο Τρίπολης Σπάρτης στο ύψους του Α. Χαραλαμπου...μπαινω στην τελικη ευθεια για τα ''κοριτσια''...Ανεβαίνω στο 2ο (μπουρδελο) Τρίπολης και βλέπω νέκρα..καρφωνω οπισθεν και οδεύω για το 1ο..κοσμος? ουτε η εφορια ετσι...λεω παω στο 2ο και οτι γίνει!!!! φτάνω λοιπόν εξω απο 2 πόρτες...αμπε μπα μπλομ Μεγάλο χαμόγελο λεω λοιπόν και μπαίνω στην δεξιά!τι το θελα??????Μαλακία σαν να εβλεπα την θεία μου την τούλα ετων 69.....ΑΙΣΧΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!! επιτόπια αναστροφή και μπαινω απεναντι στον ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ!!!! βγαινει η τσατσα ξανθια γυρω στα 40 ευγενεστατη...σκαει μύτη και το υπερτατο μςρο....ξανθια,γυρω στο 1,65 τουμπανο πανω κατω...''μωρο μου θα περασεις''???? μενω κόκκαλο.....περασα τελικα...η γκόμενα απλα δεν υπήρχε!!! τι φιλια στο λαιμο,τιγλςσσοφιλα,τι γλυπσίματα στις ρογες,στα @ρχιδι@.στο π@@@@@κεφαλο,ρουφήγματα ολος καιρος...εγω απο την αλλη γλυφομουνακι,δαχτυλακια στον κ@λ@ και sex σαν να κανς με πορνοσταρ...στασεις 69.ιεραποστολικη,στα 4,ορθια,απο πανω αυτή,στον καθρέυτη!! της ζήτησα να βγαλω v;ideo αλλα ο μαλακας ειχα το κντ στο αμαξιΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία μου είπε δεν πειράζει τιν αλλι φορα που θα ξαναερθεις..μετα χαλαρωτικο μπανάκι και μιλαγαμε περι ανεμων και υδάτων....αλλα το κακο ειναι πως την κυριακη το βρράδυ φευγει Money Mouth...κυριακι μεσιμερακι λεω να την ξανα επισκεφτω.... να ανεβάσω και το βιντεακι................;);) ;) ;) ;)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 23, 2013
Όνομα κοπέλας
Λίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
24 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού