Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 126 10
Sex Studio 161121
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ρενατα ειναι μια μελαχρινη παρουσια, ψιλομπαζακι θα ελεγα στην εμφανηση, δεν εντυπωσιαζει, μια απλη κοπελα, μαυρα μακρια μαλια, αδιαφορο προσωπο, βυζια.??? αριστης ποιοτητας φυσικα, μαλακα, καλοσχηματησμενα, μοιαζουν σε σχημα με τα ωραια βυζια της Εβελινας απο Ν.Ουρανου 1Β, ισως ειναι μακρινες ξαδερφες.! αλλα αυτα ειναι υπερανω ποιοτητας, ειναι ποιο στητα και ποιο ωραια στην αφη, απο σωματακι εχει καποια παραπανω κιλακια που την κατατασουν στα ψιλομπαστυ γκομενακια, κωλαρακι καλο αφρατο, μπουτακια με γαμπουλες ομορφες, ηλικια δεν δηλωσε και δεν θυμαμαι αν την ρωτησα για την χωρα καταγωγης της, αλλα την κωβω προς Αλβανια μερια, λογο παρουσιαστικου, ή στην καλυτερη Βουλγαρια λογο προφορας ομιλιας...
Η τσατσα μου ειπε τα προγραμματα, αλλα ευτηχως επελεξα απλο προγραμμα, μιας και δεν ηθελα να ξοδεψω παραπανω για μια κοπελα που δεν με κλικαρε, αλλα ηθελα να δοκιμασω για τα βυζια της ρε γμτ...!
Δωματιο, πρεπει να μπηκα στο μεσαιο, φωτιζομενο δαπεδο, το οποιο ειχε ενα θεμα και τρεμοπαιζε ο φωτισμος του, στον ιδιο χωρο με το διπλοκρεβατο δεσποζε και το μαυρο τσακουζι το οποιο ειναι στο ιδιο σχεδον υψος με το πατωμα, ξεχωριστoς χωρος για το ντους, και τον νυπτηρα, αλλα το δωματιο διαθετει και WC.!!! στα + του μαγαζιου, επισης υπηρχε πετσετουλα προσωπου μονο, η οποια ηταν ισως για το σκουπιζμα των χεριων, μιας και καποιο χαρτι δεν υπηρχε, παρα μονο αυτο διπλα στο wc, το οποιο ηταν το κοινο κωλοχαρτο, και απουσιαζε η μεγαλη πετσετα, που ισως την ζητας απο την υπηρεσια...
Η κοπελια δεν αργησε να κανει την εισοδο, με το που μπηκε, ξεντηθηκε, και περημενε γονατιστη στην ακρη του κρεβατιου με την καποτα ανα χειρας, δηλαδη, σαν να μου ελεγε ξαπλωσε να τελειωνουμε, γιατι θα χασω την συνεχεια απο το τουρκικο σηριαλ.!! προσπαθησα να την πασπατεψω λιγακι, εποιασα τα θεικα βυζια της, τα φιλισα, αλλα αυτη παραμενε γονατιστη και αμετακινητη, οποτε με δυσκολεβε, ξαπλωσα για να με πιπωσει...περασε την καποτα και εφερε το σωμα της προς τα εμενα, ξαπλωνοντας και κοιτοντας προς τα ποδια μου, πεφτοντας με το σωμα της πανω μου μην μπορωντας να ποιασω τα βυζια της και κλειδωνοντας ολες τις προθεσεις μου προς αυτην, ακρως επαγκελματικη κινηση για να μην μπορει ο πελατης να κανει παιχνιδι, προσπαθησα να χαιδεψω μουνακι που μου το εφερε διπλα, αλλα εδειξε να ενοχλητε...εεεε τι μου το εφερε να το βλεπω.??? εχει και σκοταδι.! και αρκεστηκα να χαιδευω το ενα κωλομερι της βλεποντας ενα μιαλαρο κεφαλι να με πιπωνει,! η πιπα της ανουσια, με πολυ χρηση δοντιου, ουτε εβλεπα τι εκανε εκει κατω, δεν θυμαμαι να μου εχουν παρει ποτε τετοια πιπα στα τυφλα, δηλαδη να μην βλεπεις τι κανει εκει κατω...σταματησε μονη της και παρεμεινα ξαπλωμενος ρωτοντας της αν θελει να ανεβει απο επανω, και για να την τεσταρω, δεν αρνηθηκε και ανεβηκε με την μια, τα βυζια της σε αυτη την σταση, ηταν μια εικονα χιλιες λεξεις...απλα απερηγραφτη...!! η χαρα του βθζολατρη.! περνουν το απολυτο σχημα.! προσπαθησα να ανταποδωσω απο κατω την προσπαθεια της ξεκουραζοντας την, αλλα τα σωμα τας μας δεν εδειχναν να ανταποκρινονται στις κινησεις, αλαγη αυτη απο κατω, το μουνακι της φαρδυ, καλο στην εισοδο, εκει προσπαθησα για 2η φορα να το χαιδεψω, αλλα σαν να την χτυπησε ρευμα μου πηρε σπασμοδικα θα ελεγα το χερι απο εκει...βογγυτα και φωνουλες δεν ειχαμε, κοινος κομοδινοκατασταση... αλαγη στα 4αρα να φευγω....καλο στησιμο, κατεβηκα απο το κρεβατι και την σφυροκοπησα γερα, μεχρι να χυσω, με το που αρχισα να χυνω την εσπρωξα και επεσε μπρουμυτα στο κρεβατι, εκει αργα αργα αφησα και την τελευταια σπερματοσταγονα να γεμισει την καποτα....σηκωθηκα πηγα για πλυσιμο, σηκωθηκε και εκλεισε την πορτα πισω της με ενα καληνυχτα....
Μαπα το καρπουζι οπως λεει το γνωμικο, η κοπελια δεν εδειξε να τιμαει τα 30€ που της εδωσα, σε παραπανω προγραμματα μπορει να ειναι ποιο αποδοτικη, δεν υπαρχει περιπτωση να το δοκιμασω, γιατι δεν ειναι κατι τρελο απο θεμα εμφανησης για να της δωσω μια 2η ευκαιρια, δεν προσπαθησε καθολου, το μονο που αξιζει ειναι τα βυζια της που ομοια τους σπανιζουν και δεν υπαρχουν αυτη την στιγμη πουθενα στην Θεσσαλονικη...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 16, 2013
Όνομα κοπέλας
Ρενάτα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.137
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Αυγούστου, 2013
Έχει πράγματι βυζάρες το μωρό, την έχω πάρει στο μανταζάρου, ήταν καλά, αλλά χρειαζόταν πολύ καθοδήγηση, είχα περάσει καλά τότε αλλά δεν την αναζήτησα ξανά και τις διό φορές που την πέτυχα έκοψα λάσπη, ίσως να έχω κουραστεί και να θέλω να κάνω τη ζωή μου πιό εύκολη πλέον , γι΄ αυτό ίσως, είναι καλό μουνι πάντως , για τα δικά μου γούστα τουλάχιστον Σπασίκλας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1