Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 88 10
Sex Studio 126662
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη λοιπόν στη hot villa σήμερα, αφού είχα εξετάσει και τις προτάσεις των συναγωνιστών... Να σημειώσω εδώ οτι δεν είμαι ιδιαίτερα έμπειρος στο σπορ, αφού η τελευταία φορά που έχω επισκεφθεί μπουρδέλο ήταν πριν από 12-13 χρόνια. Οπότε και η άποψη μου να είναι, ολίγον τι, ''υποκειμενική''. Το γεγονός όμως παραμένει...πέρασα πολύ καλά!!!

Η Έμυ λοιπόν είναι milf κατάσταση, με απλά συμπαθητικό προσωπάκι, μεγάλα και ωραία βυζιά, μεγάλο κώλο, γενικώς είναι κοπέλα με κυβικά...Μην νομίζετε όμως οτι είναι κατηγορία bbw...έχει τα πιασίματα της, οι λάτρεις αυτού του σωματότυπου θα την λατρέψουν, αλλά και οι υπόλοιποι (και εγώ μέσα σε αυτούς) θα τα ξεχάσουν όλα μόλις τα υπέροχα βυζιά της έρθουν σε επαφή με πούτσο ή σώμα γενικώς. Είναι και αρκετά σφικτά για το σωματότυπο της κοπέλας, δεν μπορούσα να σταματήσω να τα χουφτώνω!!! όταν δε ήρθαν και σε επαφή με τις μπάλες... όπα,εκεί είσαι, σβήσε!!!

Η πρώτη εντύπωση στο σαλόνι δεν με τρέλανε και ιδιαίτερα, και η τσατσα σχολίασε με χιούμορ το γεγονός!!! Προχώρησα όμως στο δωμάτιο, (είπαμε, οι βυζάρες σε κολάζουν...) το οποίο είναι καθαρό, ντουζ-τουαλέτα πεντακάθαρα και με πετσέτα. Αποφάσισα να μην είμαι και πολύ απαιτητικός, μιας και ήταν η πρώτη μου φορά ύστερα από τόσα χρόνια, αλλά και επειδή ήθελα να δω πως θα ''κινηθεί''...

Επιγραμματικά...

-δεν είχα στύση όταν μπήκε μέσα, αλλά την απέκτησα πολύ γρήγορα με τα επαγγελματικά χάδια της, την άφησα να μου βγάλει και το εσώρουχο...
-χαμογελαστή και φιλική, κατάλαβε οτι δεν ήθελα και πολύ διάλογο και πέρασε γρήγορα στο ψητό.
-προφυλακτικό ούτε που κατάλαβα πως το πέρασε, πίπα ΠΟΛΥ καλή και με διάρκεια, ενώ χάιδευα το μουνάκι(τουφίτσα επάνω, ξυρισμένα τα μουνόχειλα). Υποθέτω οτι χρησιμοποιεί κρέμα, διότι μου φάνηκε πολύ υγρό σχεδόν αμέσως μετά το πρώτο μου άγγιγμα...Anyway, επειδή δεν έχω την εμπειρία να κρίνω, ας το αφήσουμε με ερωτηματικό αυτό.
-Κάναμε ιεραποστολικό διότι ήθελα να βλέπω τις βυζάρες σε κίνηση, και, προς έκπληξη μου, η αίσθηση της διείσδυσης ήταν αρκετά ικανοποιητική, με αποτέλεσμα να χύσω σχετικά γρήγορα και μεγάλη ποσότητα.Και λόγω συσωρευμένης καύλας βέβαια, αλλά, επαναλαμβάνω, η διείσδυση με εξέπληξε ευχάριστα...Υπήρξαν και κάποια στρατηγικά τοποθετημένα στο χρόνο αχ και βαχ εκ μέρους της, πράγμα που σίγουρα βοήθησε.
-Με την καπότα να κρέμεται από το πουλί υπό το βάρος εκατομμυρίων (μπορεί και δισεκατομμυρίωνΧμμμ;) σπερματοζωαρίων, είπαμε και δυο λογάκια, έπεσαν χαιρετούρες, και πήγα για πλύσιμο...

Συμπέρασμα...

- Η Έμυ είναι επαγγελματίας με όλη τη σημασία της λέξης. Είναι ο τύπος του ανθρώπου που πάντα θα διατηρεί ένα στάνταρ επίπεδο στις προσφερόμενες από εκείνη υπηρεσίες, είτε έχει όρεξη είτε όχι, είτε είναι κουρασμένη είτε όχι.Αυτό είναι σημαντικό για μένα, επειδή λόγω του επαγγέλματος μου ξέρω πολύ καλά το σημαίνει ''πελάτης''... Το άθλημα το κατέχει, αυτό είναι σίγουρο, και μου έδωσε την εντύπωση οτι θα είναι δεκτική και καλή σε οτι της ζητήσεις. Θα ξαναπάω σίγουρα, δίοτι, αν και δεν είμαι απόλυτος φαν του σωματότυπου της, είναι σίγουρο ότι θα περάσω καλά...

Αναρωτιέμαι τι θα της ζητήσω την επόμενη φορά μόνο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 22, 2013
Όνομα κοπέλας
Έμυ
Μέλος
Εγγραφή:
20 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού