Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 89 10
Sex Studio 163010
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δευτερη κριτικη και παλι για το ιδιο στουντιο οποτε δε θα αναφερθω στα του στουντιο μιας και τα ειπα στην ακριβως προηγουμενη κριτικη.

Η Bella στη πρωινη βαρδια και με το που μου παρουσιαζεται, τα χανω. Κοντουλα γυρω στο 1,60, αδυνατη οχι ομως κοκαλλιαρα, μαλλι κατσαρο πιο κατω απο τους ωμους, αρκετα μικρο βυζι και ενας κωλος που ειναι λες και ηταν σκιτσο του Manara οπως λεν και τα Ημισκουμπρια. Με λιγα λογια, ειχε τις τελειες καμπυλες με εξαιρεση το μικρο στηθος (αυτο ομως ειναι υποκειμενικο).

Μπαινω στο δωματιο και αφου κανω ντουζ, ερχεται και η Bella. Ολο ναζι και τσαχπινια και ανεβαινει στο κρεββατι κ ξεκιναει χαδια ενω με κοιταει στα ματια. Αχχ θεε μου, ηταν λες και με υπνωτισε... Ξεκιναμε και οι δυο τα χαδια και τα τριψιματα ενω ειμαστε με τα εσωρουχα ακομα και της ζηταω να κατσει στα τεσσερα για να δω την υπεροχη κωλαρα της. Ποιημα... μονο η Ινα εχει καλυτερο αλλα μονο και μονο επειδη ειναι μεγαλυτερος. Η τελεια καμπυλη που εκανε η πλατη της με τον κωλο και τα ποδια σε ανεβαζε στους 7 ουρανους οταν την εβλεπες. Της βγαζω σιγα σιγα το στριγκακι και ειλικρινα κοντεψα να εχω ενα μικρο ατυχημα εκει. Μονο σε τσοντες εχω δει τοσο τελεια μουνοχειλα διπλα απο κωλομερια. Γυρισαμε σε 69 ουτε και γω δεν ξερω για ποση ωρα γτ μου εδειχνε οτι το απολαμβανε και η ιδια. Μετα σε διαφορες στασεις που η κοπελα τις κατειχε ολες με δαφνες! Το τελος ηρθε στο ιεραποστολικο που παροτι σε καποια φαση στα ξαφνικα μου βγηκε η κουραση της δουλειας και ειπα οτι μαλλον δε θα τελειωσω, το καταλαβε και ξεκινησε να τριβει το μουνακι της και τα βυζακια της και με ξαναειχε ντουρο σε χρονο dt.

Πριν φυγει μπηκε και εκανε ντουζακι και μιλησαμε για αρκετη ωρα. Παρα πολυ καλη στη συζητηση, φιλικη και καλοσυνατη. Εξαιρετικα τα αγγλικα της αλλα δεν μου φανηκε για original Αγγλιδα.

Εν κατακλειδι, παρα πολυ καλη εμπειρια, που η Bella γινοταν οτι ηθελες τη στιγμη που ηθελες. Σιγουρα συνισταται.
Πραγματικες βαθμολογιες:

Εμφάνιση κοπέλας 9,5
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας 10
Σχέση απόδοσης/τιμής 10

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 22, 2013
Όνομα κοπέλας
Bella
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού