Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Την Polina όπως την έβλεπα απο τις φωτό ήταν για 7.Όπως την είδα απο κοντά ήταν για 5 και οι φωτό έχουν φάει αρκετή επεξεργασία.Ειδικά αυτή που φαίνεται το στήθος δεν υπάρχει.Στήθος πεσμένο,χαλαρό,με θηλές ένα μαύρο χάλι.Κώλος χαλαρός και αυτός που δεν στέκεται στο ύψος που θα έπρεπε.Το πρόσωπό της δεν είναι άσχημο,η μύτη όμως έχει φάει και αυτή αρκετή επεξεργασία και γενικά το πρόσωπό της μου έβγαλε κάτι απο τα βάθη της Ρωσσίας.Μαλλί πιο ανοιχτού χρώματος και όχι μαύρο.Πόδια και κορμός σε ψιλοκαλή κατάσταση.
Τώρα για το σέρβις τι να περιγράψω...Λύπη
Μιλάμε για την απόλυτη μηδενική πρωτοβουλία.Προκαταρκτικά απο μεριάς της δεν υπήρξαν ποτέ,ότι έκανα μόνος μου.Πίπα πολύ αργή,μονότονη και νωχελική σε εκνευριστικό βαθμό.Τα μάτια της στην πίπα δεν τα είδα ποτέ.Σε αλλαγές στάσεων δούλευε με χρονοκαθυστέρηση περιμένοντας να δει τι θέλω να κάνω για να ακολουθήσει.Προτού καν αγγίξω μουνί είχαμε και χρήση τζελ.Πρέπει της λέω;Πρέπει μου λέει.Η κατάσταση δεν βελτιώθηκε ούτε πάνω στο γαμήσι...γενικά πολύ παθητική.Το 3 στη συμμετοχή το βάζω επειδή όταν τελείωνα μου πέταξε την λεκάνη προς το μέρος μου κάνοντας και ένα ψευτοτρέμουλο στα πόδια για να μου δείξει ότι τελείωσε και αυτή. Κουλ
Αγγλικά τα βασικά και η επικοινωνία δεν ήταν και το πιο εύκολο πράγμα.Στα θετικά της αρκετά ευγενική και με χαμόγελo.
Αφού τελείωσα και με την Polina παίρνω το γραφείο να κάνω τα παράπονά μου.Για πες μου λέω στην τηλεφωνήτρια τι γνώμη έχουν οι πελάτες για την συγκεκριμένη;Το ότι είναι παθητική μου λέει το έχουν επισημάνει και άλλοι όπως έχουν υπάρξει και ορισμένοι που έχουν ξετρελαθεί.Πραγματικά ρε μάγκες εαν το γραφείο δεν μου έλεγε ότι να ναι,εσείς που ξετρελαθήκατε μαζί της και καταφέρατε και περάσατε καλά...σας παραδέχομαι.
Μακράν το χειρότερό μου βράδυ με πόρνες και γράφω πόρνες γιατί μισή ώρα πιο πριν το ραντεβού με την Kelly κατέληξε σε φιάσκο.Το κορίτσι αποφάσισε να μου έρθει στο ραντεβού με περίοδο και η συνάντηση τελείωσε προτού καλά καλά αρχίσει.Θέλω να πιστεύω ότι το γραφείο δεν το ήξερε και να την έβαλε κάτω και να της εξήγησε κάποια πράγματα.Κριτική AGN για την Kelly λέω να μην γράψω γιατί δεν έχω βγάλει συμπέρασμα για την συμμετοχή της στα 2 λεπτά καθαρού πηδήματος και δεν έχω και τι βαθμό να βάλω στη σχέση απόδοσης-τιμής,γιατί μόλις κατάλαβα την κουτοπονηριά της σου έκανα εξήγηση ότι δεν πρόκειται να πάρει φράγκο,όπως και δεν πήρε.Ωραία γκόμενα είναι πάντως.Έτσι πήρα την Polina που ήταν και η μοναδική διαθέσιμη εκείνη την στιγμή.
Η γυναίκα στο τηλ.ούτε που θυμάμαι πόσες φορές μου ζήτησε συγγνώμη ειδικά για το σκηνικό με την Kelly αλλά τι να το κάνω;Εγώ περίμενα να το ακούσω απο την ίδια.Όπως έγραψα και για την Olla AGN καλά λόγια με την οποία πέρασα πολύ καλά,όταν έχω σοβαρά παράπονα θα τα γράφω και θα στα χώνω,επειδή το συγκεκριμένο βράδυ ήταν σκέτη απογοήτευση και με τις δυο για διαφορετικούς λόγους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
underpressure
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
141
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού