Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 202 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 448914
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Λεπτομέρειες για την κοπέλα δεν θα γράψω καθώς με κάλυψαν οι προηγούμενοι. Πρόκειται για ωραίο κοριτσάκι πράγματι. Πήγα κατά το μεσημέρι. Με ενημέρωσε η τσατσά με λεπτομέρεια για τα προγράμματα, μεταξύ των οποίων και πρόγραμμα με μασάζ 60 ευρώ.

Γενικά να πώ ότι είμαι οπαδός του μασάζ και πάω σε διάφορα μαγαζιά του είδους όπως Στουρνάρη 29, Σινώπης κ.λ. Το κακό είναι όμως ότι τα όμορφα κομμάτια δεν τα βρίσκεις σε μασατζίδικο. Είπα λοιπόν να δοκιμάσω την εν λώγω κορασίδα καθώς μου φάνηκε ωραία και ήλπιζα σε τουλάχιστον σε μέτριο μασάζ. Είχα ξαναδοκιμάσει την Αγνή (Τατοίου 58) και δεν εφυγα απογοητευμένος. Είπα λοιπόν αυτήν την φορά να πάω για κοπέλα του γούστου μου και να απολαύσω μασάζ, μάτι και μαμισι ταυτόχρονα.

Μπήκε λοιπόν η κοπέλα. Την είχε ενημερώσει η τσατσα για το οτι πήγα κυρίως για μασάζ για έφερε μαζί λάδι (τύπου τιγανόλαδο). Ξαπλώνω και εγώ και άρχισε το μωρό ένα χλιαρό χάιδεμα στην πλάτη. Ε αυτό ήταν όλο το μασάζ. Αφού μονότονα έστριψε λίγο πλάτη (ενώ πιάσαμε και κουβέντα και μου είπε ότι στην Ρουμανια η δουλειά της είναι σκέτο μασάζ - χωρίς σεξ) μετά από λίγο πρότεινε να γυρίσω για να συνεχίσουμε στα υπόλοιπα. Ε ξενέρωσα και εγώ, την έβαλα κάτω και την μπαλαμουτιασα λίγο για να ευχαριστηθώ τα πιασίματα της, Μετά βιαστική πίπα (εδώ της είπα να χαλαρώσει και να μου πει αν χρειάζεται το κανονίσουμε για να μην βιάζεται). Ο ρυθμός τα ίδια, δεύτερη ξενερα, την έβαλα από κάτω και σε λίγο την είχα κάνει για ντουζάκι.

Συμπέρασμα: Αν θες μασάζ, πήγαινε σε μασατζιδικο! Μπορεί να μην είναι καυλο-κουκλες οι κοπέλες, αλλα τουλάχιστον τα τιμάνε τα λεφτά που παίρνουν και δεν περιμένουν να τις πληρώσεις επειδή απλά ανοίγουν τα πόδια για 10 λεπτά και ξυρίζουν το μουνί τους!

ΥΓ. Η ίδια κοπέλα παίζει και στην ΤατοΪου 58 με το όνομα Καιτη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
20
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Αυγούστου, 2013
Να μου επιτρεψεις μια διορθωση Γερο-μύστης:

Η Μιρελα στο Τατοιου 58 εργαζεται σαν Ναντια και οχι σαν Καιτη, η οποια ειναι αλλη κοπελα.
21 Αυγούστου, 2013
"Η ίδια κοπέλα παίζει και στην ΤατοΪου 58 με το όνομα Καιτη."...
Νάντια εμφανίζεται στο 58 βρε συ...Μεγάλο χαμόγελο
22 Αυγούστου, 2013
Έχετε δίκιο για το ονομα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3