Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 452335
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κυριακή απόγευμα και τα κορίτσια στις βάρδιες λιγοστά καθώς οι περισσότερες απουσιάζουν λόγω διακοπών.Κοιτάζοντας τα μπάνερ των στούντιο λίγες μου κίνησαν το ενδιαφέρον για συνεύρεση.Για να είμαι ειλικρινής είχα αρκετή όρεξη για νέα γνωριμία για να κλείσει μία κουραστική μέρα.
Πήρα το ρίσκο λοιπόν και πέρασα να δω τη Μιρέλα στο εν λόγω στούντιο το οποίο επισκέπτομαι σπανίως.Πάρκαρα το αυτοκίνητό μου στο χώρο στάθμευσης και ανέβηκα τις σκάλες.Με υποδέχτηκε η υπηρεσία η οποία χωρίς να χάνουμε χρόνο μου παρουσίασε τη Μιρέλα.Ξανθιά με μαλλιά πιασμένα πίσω,όμορφο σώμα με λίγα παραπάνω κιλάκια που πιστεύω της ταιριάζουν.Πλούσιο φυσικό στήθος και γλυκό καθημερινό πρόσωπο είναι μία σύντομη περιγραφή.Χωρίς να χάνω χρόνο και αφού έψαχνα κάτι ανάλογο κατευθύνθηκα προς το δωμάτιο με την επιλογή του απλού προγράμματος.Για το χώρο δεν έχω να περιγράψω πολλά,κανονικών διαστάσεων δωμάτιο με ντουζιέρα και τα απαραίτητα χωρίς να είναι κάτι το εξαιρετικό σε πολυτέλεια.

Ξάπλωσα αφού έβγαλα τα ρούχα μου για να την περιμένω.Δεν άργησε να έρθει κοντά μου και έτσι μετά από ολιγόλεπτη αναμονή μπήκε στο δωμάτιο χαμογελαστή και με αρκετή όρεξη.Μετά τις λίγες κουβέντες που ανταλλάξαμε αφαίρεσε τα εσώρουχά της και έφερε το στήθος της στο πρόσωπο μου.Ξεκίνησα να το περιποιούμαι με αρκετό πιπίλισμα για ώρα.Συνέχεια είχαν κάποια φιλιά στο λαιμό ενώ η Μιρέλα έκανε κάποιες μαλάξεις στην ευαίσθητη περιοχή...
Πέρασμα του προφυλακτικού με το στόμα και έναρξη στοματικού.Αρκετά καλό,με περιποίηση της ευρύτερης περιοχής σωστή χρήση της γλώσσας και με διάρκεια καθώς με τα α@@@κια ασχολήθηκε σχολαστικά...
Καθ'όλη τη διάρκεια βέβαια έπαιζα με το γατάκι της κάτι που έδειχνα να της αρέσει...
Έναρξη στο σεξ με τη Μιρέλα από πάνω να κινείται σε γρήγορους ρυθμούς αλλά και με καλή συμμετοχή.Αλλαγή για πισωκολλητό όπου αντέχει το δυνατό σφυροκόπημα.Τελευταία στάση το ιεραποστολικό όπου με αληθοφανείς αναστεναγμούς αλλά και πεταχτά φιλιά μας βρήκε το τέλος...

Ξάπλωσα δίπλα της και μιλήσαμε για λίγο για τις διακοπές της στη Ρουμανία χωρίς ίχνος βιασύνης.Με ένα γλυκό φιλί με ευχαρίστησε και ανανεώσαμε το ραντεβού μας για το μέλλον.
Συμπερασματικά μία αρκετά καλή συνεύρεση με μία κοπέλα που είδα για πρώτη φορά, αλλά πήρα το ρίσκο και μου βγήκε σε καλό.Πιστεύω πως είναι μία κοπέλα που σε χαλαρώνει και δημιουργεί ένα κλίμα στο να περάσεις καλά και να φύγεις ευχαριστημένος.

Αυτή ήταν μία σύντομη περιγραφή για το πώς πέρασα με τη Μιρέλα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού