Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 26 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση με την Γκαμπριελα εξω απο γνωστο ξενοδοχειο πισω απο την συγγρου,οπως πλησιαζε ειδα μια λεπτη girl next door ντυμενη αρκετα κυριλε σαν καλη κοπελα που κρυβει ενα αχορταγο πουτανακι μεσα της,μου εσφυξε το χερι κοιτωντας με λες και δεν αντεξε την απεριγραπτη ομορφια μου,πραγμα το οποιο με καυλωσε τρελα,ανεβενουμε στο δωματιο κανει μπανακι και βγανει εξω πλησιαζοντας σε στυλ striptease πολυ καυλωτικα,τα προκαταρκτικα της ειναι κορυφη για μενα εντελως girlfriend experience,πιπα αργη αισθισιακη με φτυσιμο ακολουθουμενο απο απαλο deepthroat kai κοιταγμα στα ματια,συνεχεια 69 και πιπιλισμα της κλειτωρηδας της που ειναι πολυ ξεχωριστη και πεταγεται προς τα εξω,συνεχεια στυσιμο στα τεσσερα και ρουφηγμα της κωλοτρυπιδας που ηταν σκετη γλυκα,μετα πισωκολλητο σφυροκοπημα κοιταζωντας την στα ματια μεσω καθρεπτη και τελειωμα σε ξαπλωτο πισωκολλητο,πιστευω αξιζει και με το παραπανω αυτα που ζηταει και οποιος την τιμισει θα περασει τελεια,ειναι πρωτη μου κριτικη ελπιζω να πηγα καλαΧαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 21, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GREDS

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Αυγούστου, 2013
Μια χαρά η κριτική σου! Αλήθεια, το πουτανάκι μείωσε την τιμή του?
18 Αυγούστου, 2013
Ευχαριστουμε για την κριτικη. Ηλικια περιπου? Μπορεις να μου στειλεις το κινητο της σε pm?
18 Αυγούστου, 2013
Πολύ Ωραία η κριτική σου μας καύλωσες και το γκομενάκι φαίνεται καλή περίπτωση.
18 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

80 παιρνει για μια φορα,μετα +20!!!
18 Αυγούστου, 2013
Το ζητούμενο είναι που τα πήγες καλά με την κοπέλα και όχι με την κριτική! Δείχνει και μάλλον είναι καλό παιδί, μα πρωτίστως είναι άψογη επαγγελματίας, βλέπε ώρα, καθαριότητα, τήρηση προγράμματος και συν τοις άλλοις γνωρίζει τη δουλειά.
16 Σεπτεμβρίου, 2013
Καλησπέρα,
Ακούγετε καλή περίπτωση,, αλλά πως μπορουμε να επικοινωνήσουμε μαζί της;;
Είμαι καινούργιο μέλος και πιθανόν να μου διαφεύγει κάτι σχετικά με τα στοιχεία της κούκλας αλλά δεν είδα κάπου τρόπο επικοινωνίας.
Αν θέλεις μας ενημερώνεις,,

Ευχαριστώ
28 Δεκεμβρίου, 2014
πως μπορω να κανονισω ραντεβου μαζι της? το τηλεφωνο πως θα το βρω? ευχαριστω.
07 Μαΐου, 2015
Η Γκαμπριελα πρεπει να εχει φυγει απο Ελλαδα σωστα? Μηπως καποιος εχει πληροφορηση? Ευχαριστω
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8