Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καθυστερημένη κριτική λόγω προσωπικών και επαγγελματικών υποχρεώσεων. Θα πρέπει να αναφέρω πως τα λάθη μου και η ανοχή μου οδήγησαν στην συγκεκριμένη συνάντηση.

Ήταν, λοιπόν, Τεταρτη μεσημέρι και ένιωσα την ανάγκη για κασκαντεριλίκι δεδομένου ότι η οικογένεια και οι φίλοι ελειπαν διακοπές. Κάλεσα λοιπόν το συγκεκριμένο γραφείο με σκοπό να χτυπήσω κάποιο από τα δυνατά τεμάχιά του, όπως η Amanda (όπου υπήρχαν κριτικές εδώ έστω και δυφορούμενες). Η τηλεφωνήτρια με ενημέρωση ότι τα τεμάχια που είχα πρώτα στη λίστα ε΄τε έλειπαν διακοπές είτε τα είχαν επίσκεπτεί οι "Ρώσσοι". Εδώ έρχεται το πρώτο μου λάθος και αντι να ευχαριστήσω την τηλεφωνήτρια και να αλλάξω γραφείο τις ζητάω τις διαθέσιμες και ποια μου συστήνει. Έτσι έκλεισα ραντεβού με το εν λόγω "τεμάχιο" για μετά από 2 ωρες σε δικό μου χώρο.

Και εδώ έρχεται το δεύτερο λάθος μου. Ενώ η κοπέλα άρχισε να αργεί πέραν του 20', άρχισα μια επικοινωνία με το γραφείο μεσω κλήσεων και μηνυμάτων για να δω πότε θα έρθει η κοπέλα έχοντας σκοπό να δώ πόσο θα το τραβήξουν. Τελικά, η κοπέλα εμφανίστηκε με καθυστερηση 90'. Φτάνει λοιπόν, στον χώρο μου το πιπινάκι που βλέπουμε στις φωτογραφίες της ιστοσελίδας του γραφείου, λέω και εγώ "Ρε μπάς και άξιζε η αναμονή?" (μια και αυτού του σωματότυπου είναι το γούστο μου) και την κρατάω για το ραντεβου.

Σε ότι αφορά την κοπέλα πρέπει να αναφέρω τα ακόλουθα:
- Είναι ένα "φρέσκο" ξανθό πιπίνι 20 ετών.
- Είναι γύρω στο 1,65 με πεταχτο κωλαράκι, μικρό στήθος και ευερέθιστη ρώγα.
- Είναι αρκετά καθαρή, και κάνει και τα ντουζάκια της πρίν και μετά. Είναι, επίσης, εφοδιασμένη και με extra υλικά γι'αυτό τον λόγο.
- Από Ελληνικά το λεξιλόγιο της είναι από πολύ περιορισμένο έως ανύπαρκτο. Τα αγγλικά της είναι αυτά που σώζουν την κατάσταση, αλλά όχι πως είναι και εξαιρετικά.

Σε ότι αφορά το κυρίως μενού θα πρέπει να αναφέρω τα ακόλουθα:
- Τα φιλιά της ήταν βαθιά, αλλά αρκετά αμήχανα.
- Η πίπα της ανύπαρκτη. Είναι του στύλ "βάζουμε το κεφαλάκι στο στόμα και παίζουμε το υπόλοιπο. Μετά από αρκετή καθοδήγηση κατάφερα να τον πάρει ολόκληρο στο στόμα.
- Δέχεται χωρίς να δυσανασχετεί την περιποίηση στο μουνάκι της όπως επίσης και τις δακτυλοσκοπίσεις.
- Στα του κυρίως μενού στήνεται όπως θέλεις χωρίς αντιρρήσεις (καλύτερη είναι στα τέσσερα), αλλά δείχνει να βαριέται σαν να σου λέει: "να το μουνί, βρες άκρη"
- Δέχτηκε την εκτόνωση μου και στους 2 γύρους απλώς ως αναμενόμενη (μια στο στόμα και μια στο πρόσωπο).

Συνολικά είμαι αρνητικός από την συμπεριφορά του γραφείου με την καθυστέρηση, αλλά και με την αρκετά παθητική στάση της κοπέλας στον αγώνα. Τι να πω βέβαια όπως έκανα καλά να πάθω

Να γαμάτε καλά
@draxan04

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 07, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
draxan04
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
898
Πόντοι:
6.810
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού