Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 120 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Aλέξια
Ξανθεια γυρω στο 165 ,το πολύ εως 25 με ωραίο σφιχτό φυσικό σωματάκι ,και χαρακτηριστικά αγγλιδας τουριστριας που πηγαινει διακοπές στα Μαλλια (με ολα τα αντιστοιχα παρελκομενα).Φοβερα επικοινωνιακή ,ανετη με πολύ καλη διάθεση στο σαλόνι σε βαζει αμμεσως στο νόημα για το τι θα ακολουθήσει μέσα.Αν δεν 'εχεις κόλλημα με τις μελαχρινές βαλκάνιες καλλονές ,δεν το σκεφτεσαι και πολύ .Οταν εμφανίζεται στο δωμάτιο ,πραγματικά σε γεμίζει με το χαμογελο και την διαθεσή της.Ξεκινα με τα κλασσικα παιχνιδια στον καθρέφτη (που μαλλον ειναι μέρος του προγραμματός της) δηλαδη χαδια τριψίματα αλλα μεχρι εκει ,στοματικό στα ορθια και μετα οριζόντια και σκουφος με αγώνας σε γρηγορους ρυθμούς και ενα δυο εναλλαγές μεχρι το τελος.Ακολουθεί σε οτι ζητησεις μεσα στα λογικα πλαισια του πορνοπρογραμματος αλλα προσωπικα δεν μου εβγαλε αυτο το κατι που θα εχω να θυμάμαι.Προσωπικα η εμπειρία μου συγκλίνει με του ICCAROS.Αν έχεις γραψει κάποια χιλιομετρα δεν ειναι αυτη που θα σε απογειωσει.Επισης προτιμω τα προκαταρκτικά να κρατουν περισσότερο απο το chatting μετα.

Στα θετικα
Πολυ καλη επικοινωνία ,επιπεδο σκεψης
Βελουδινη επιδερμιδα ,πολυ καλη αισθηση μέσα της.
Δεκτική ,δεν βιάζεται
Ματια που οταν θελει ..σκοτώνουν

Στα αρνητικά χωρις προσωπικα να με χαλάσει κάτι
Λιγα προκαταρκτικά σε σχεση με το συγκεκριμμένο χωρο και τον χρονο που διατίθεται.
Εαν κατι δεν της βγει,δεν μπορεί να ψυχολογήσει πως να γυρίσει το παιχνιδι ,θελει καθοδήγηση ενω δεν ειναι άπειρη
Παρ ολο που αυτοδιαφημίζεται ως λατρης του PSE δεν μου εδωσε την εντυπωση οτι σε στελνει αδιαβαστο.

Γενικα δεν περασα ασχημα αλλα κάτι έλειπε.Θα ξαναπήγαινα απο περιεργεια (για ενα πιο δυνατο παιχνιδι) η αν ειχα διαθεση για κρεβατομουρμουρα (εκει δεν παιζεται ειναι απόλαυση)

Για το χωρο τα εχουμε ξαναπεί ,απο τους καλυτερους στην κατηγορία του.
Παρκιγκ άνετο γιατι ηταν δεκατριαυγουστος αλλα δεν νομιζω Τακη ..σε νορμαλ περιόδους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 13, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλέξια
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Αυγούστου, 2013
Για να "ξεκελειδωσει" η PSE επιλογη στο μενου, πρεπει να εχεις παρει αντιστοιχου επιπεδου προγραμμα και φυσικα να πατησεις εσυ κουμπια και να δωσεις κατευθυνση που θες να παει το πραγμα.
Next time ............
18 Αυγούστου, 2013
25 δεν ειναι με τιποτα η συγκεκριμενη.....βαλε +10 και λιγα ακομα......
19 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ok
19 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Λιγο υπερβολικο σε βρισκω.....
20 Αυγούστου, 2013
+10 + ??? Αν ειναι ετσι οι 35αρες+ μπραβο της
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5