Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Sex Studio 159182
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Δεύτερή μου επίσκεψη στο Τατοΐου 71, έχοντας στο μυαλό μου μια θετική πρώτη εμπειρία με τη Σάρα. Καθώς είμαι λάτρης του βυζόμπαλου είπα να επιλέξω τη συγκεκριμένη κοπέλα έχοντας δει τις φωτογραφίες στο ίντερνετ. Δυστυχώς η έλλειψη κριτικών δεν μπορούσε να μου δώσει μια πρόγευση, παρόλα αυτά όμως οι καύλες και η εγγύτητα του μαγαζιού αυτού με οδήγησαν εκεί. Η τσατσά ήταν πολύ ευγενική, τυπικά πράγματα. Η κοπέλα βγήκε με ένα απλό, σεμνό σαλονάρισμα. Στο δωμάτιο πέρασε αμέσως καθώς στις 02:00 εκεί δεν πατάει ψυχή. Το σώμα της ήταν καλό, ήταν σχετικά ψηλή και είχε μεγάλο φυσικό βύζο. Το πρόσωπο όμως ήταν κάτω του μετρίου. Σκυλόφατσα με σπυράκια.
Η γκόμενα ήταν ξενέρωτη απ' την αρχή. Καμία προσπάθεια από μέρους της για να με φτιάξει, πήρε απλά το ψώφιο καυλί στο χέρι και άρχισε να μαλάζει. Ούτε φιλάκια, ούτε τερτίπια, ούτε τίποτα. Τέλοσπάντων δεν ξέρω πώς αλλά καύλωσα. Ξενέρα δεύτερη: αερόπιπα απ' τις λίγες, ίσα που τον ακούμπαγε και φυσικά πολύ χέρι. Γάματα σκέφτομαι, ας περάσουμε στο κυρίως μπας και. Δυστυχώς όμως και εκεί ήταν άκρως τυπική και βαριεστημένη, χωρίς πρωτοβουλίες και όρεξη. Κόλλαγε απλά τα ένσημα με λίγα λόγια. Σε κάποια φάση δε, έδειξε να δυσαρεστείται όταν έφαγε μερικά πουτσοσκαμπιλάκια στον κώλο. Ο στόχος της ήταν να τελειώνει το όλο θέμα γρήγορα, παρολό το περασμένο της ώρας και την έλλειψη συναγωνιστών, εξ ου και το τρίψιμο των αρχιδιών, αλλά και το σφίξιμο της ψωλής καθώς τη γάμαγα, πράγμα που με ανάγκαζε να της τραβάω τα χέρια. Τέλοσπάντων με τα πολλά η θέα του κώλου και των βυζιών της με βοήθησε να τα φέρω εις πέρας και να τελειώσει η αγγαρεία. Μάγκες, με λίγα λόγια και καλά: ΞΕΝΕΡΩΤΗ και ΒΑΡΙΕΣΤΗΜΕΝΗ.
Το μαγαζί σαν χώρος είναι απ' τα καλά που έχω πάει και έχει ανέσεις όπως ντους, σφραγισμένη πετσέτα και παντόφλα και φαίνεται καθαρό. Επίσης έχει και τηλεόραση με τσόντα, αδιάφορο για μένα.
Συνοψίζοντας, κακή εμπειρία, κάτω του μετρίου και 50άρικο κλαμμένο. Ειδικά σε νεκρή περίοδο όπως τώρα, θα έπρεπε να τον προσέχουν καλύτερα τον επισκέπτη νομίζω. Δεν τα βρίσκω στο δρόμο τα λεφτά όμως και γι' αυτό άλλη φορά θα είμαι πιο προσεκτικός. Δεν τη συνιστώ, τουλάχιστον με αυτά που είδα εγώ.
Καλή τύχη στους επόμενους, αλλά δοκιμάστε κάτι άλλο καλύτερα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 13, 2013
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
antifa
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
372
Πόντοι:
2.272
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Αυγούστου, 2013
Υπάρχει κριτική μου στο Μελαντιας 50. Συνεργάζονται αυτά τα μαγαζιά και οι κοπέλες πάνε και στα 2, όπως και στο Λ. Αθηνών και Κατεχάκη.
20 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χμ, δεν το ήξερα αυτό... ευχαριστώ για την πληροφορία είσαι ωραίος Γλώσσα
Τώρα μπορώ να διασταυρώνω καλύτεραΜεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2