Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 21 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κυριακη μεσημερι. Η ζεστη ανυποφορη κι η υγρασια απ την ψιχαλα που προηγήθηκε εκανε τα ρουχα να κολλάνε στο σωμα, και το A/C να μοιάζει άχρηστο.
Η χαλάρωση που εψαχνα κοντευε να εξελιχτει σε τραγωδια.
Τελευταία στιγμη, για να μην φυγω απρακτος, χωθηκα σ αυτο.
Η Μόνικα βγηκε μ ενα πολυ γλυκό και ηρεμο χαμογελο. Το εμπιστευτηκα, σε κοντρα με την κοινη αποψη γι αυτην....και κερδισα!!! Χαμόγελο
Ηρθε σύντομα, συστηθηκαμε καθησε σταυροποδι στο κρεβάτι και με ρώτησε πολυ γλυκά τι θα ηθελα να κανουμε. Της ζητησα να ξαπλωσει για να παιξω με το ωραιο κορμακι της.
Το εκανε φυσικα, κι αρχισα να την ψαχνω ποντο-ποντο οπως μ αρεσει
Αντιδρουσε ωραια, ποτε παιχνιδιαρικα, πότε αισθησιακα. Σε λιγο οι αμυνες της κατερευσαν, οι μύες των ποδιών της χαλαρωσαν, κι εγω βουτηξα στο κεντρο της ηδονης της, αφου πρωτα μου ζητησε να ειμαι καλο παιδι Χαμόγελο Χααχα...νομιζω οτι παραημουνα. Είναι βλεπετε οι κακες παρεες που κανω τελευταια Χαμόγελο
Ηρθε η σειρα της να με περιποιηθεί. Αρχισε να χαϊδεύει το κορμι μου με τα ακροδαχτυλα της. Ακουγεται σαν χαζο παιχνιδι, αλλα ηταν τοσο χαλαρωτικο κι αισθησιακο...
Της ειπα οτι μ αρεσε, χαρηκε, και συνεχισε για ωρα, λεγοντας μου οτι το σεξ γινεται με ολο το κορμι!!!
Ψαγμενο το κοριτσι. Δεν εχω παρα να συμφωνησω...
Κι εκει που ειχα παει ημιλιποθυμος στο κρεβάτι της, σε δεκα λεπτά ημουνα ετοιμος να παρω κι αυτην κι αλλες κανα δυο αμα τυχαινε Χαμόγελο
Ηρθε πανω μου, κουνηθηκε ωραια πρωτα αυτη και μετα πηρα την πρωτοβουλια εγω.
Μειναμε ωρα ετσι μεχρι που ηρθε το λυτρωτικο τελος. Δεν χρειαζομουν τιποτα αλλο.
Καθησε παλι σταυροποδι στο κρεβατι κι ηρθε η ωρα να ακουσω εγω τα κοπλιμεντα της. Κυριως για...τη γλωσσα μου!!!!! Χααχαχα...Α ρε Μιδα!!!!!
Μπηκα στο σπιτι μπουσουλωντας κι εφυγα με πολυ περισσοτερη ενεργεια!!!!
Αυτο μονο με Τζοαννα και Καντυ το εχω καταφερει στο παρελθον.
Φυσικα απο δω και περα θα εχω και τη Μόνικα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 13, 2011
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
hagem
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
12
Πόντοι:
1.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Αυγούστου, 2013
Η αληθεια ειναι οτι παρασκευη μεσημερι που πηγα,την ειδα τη νεαρα πολυ ορεξατη,οταν εφυγα απο το μπου μου λεει ολο παραπονο ''κριμα εσυ χανεις το δωρακι μου'' και με παραξενεψε...Χμμμ;Χμμμ; Αφου περασες εσυ καλα αυτο μετραει Κουλ
13 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Νομιζω οτι το εχουμε αδικησει αυτο το κοριτσι. Και κορμι εχει και διαθεση να σε ικανοποιήσει.
Ουτε ιχνος ξεπετας.
13 Αυγούστου, 2013
εμφανησιακα πως ειναι δεν εγραψες φιλε
T
TSONTAKIAS1
13 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Sorry, αλλά ειναι πανω απο χρονο στην πολη μας, και υπεθεσα γνωστη.
1.65 περιπου, ξανθα ισια μαλια, μοντελισιο σωμα με πολυ ωραια ποδια. Όμορφο αλλα πλαστικο στηθος, λιγο περιεργη, αλλα χαριτωμενη φατσουλα.
13 Σεπτεμβρίου, 2013
Μετα απο μερικες απανωτες συναντησεις μια που περνουσα πολυ καλα, φαίνεται οτι παραγνωριστηκαμε, και στις δυο τελευταιες ηταν ολο οχι και μη....τιθεται σε εφεδρεια επ αοριστον .
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5