Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 106 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 426491
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την βαλεντινα την ειχα βαλει εδω κ καιρο στο ματι μιας κ ειμαι φαν των καμπυλων
Δτσι μετα το κυριακατικο μπανιο κατα τις μια το μεσημερι αποφασισα να την επισκεφθω.νεκρα στους δρομους(απολαυση να κατεβαινεις με τη μηχανη την κηφισσιας κ την θησεως με 160)
Παρκιν ακριβως απ εξω.
Η τσατσα με καλωσορισε κ με οδηγησε στο δροσερο σαλονι.
Τσουπ ερχεται κ η βαλεντινα μες την τρελη χαραΧαμόγελομια γυναικα οπως μ αρεσει. καμπυλες κ πιασιματα να μην χορτκινεις.μετα την αγκαλιτσα με οδηγει στο δωματιο κ μου λεει σε πεντε ερχομαι.τωρα το δωματιο καθαρο κ με κλιματισμο.ουτε tv(που ποτε δεν με ενδιεφερε ουτε ντουζιερα.θα λεγα οτι ειναι σαν δωματιο μπουρδελου αλλα πιο καθαρο κ περιποιημενο.σιγουρα ομως οχι κατηγοριας στουντιο.τε σπα λεω(βεβαια εγω παω παντα μπανιαρισμενος)
Στο κομοδινο οινοπνευμα αρωματικα μαντηλακια λαδι κ σκουφακια.
Ξαπλωνω κ νασου κ η βαλεντινα μες την τρελη χαρα γδυνεται ξαπλωνει διπλαμου κ ξεκιναει τα πρωτα χαδια.μου ειπε οτι ειναι απ το bruno της τσεχιας κ οταν της ειπα οτι εχω παει για να δω αγωνα moto gp .
Αρχιζω κ γω τα χαδια στις βυζαρες ενω αυτη ξεκινα φιλια στο λαιμο με καυευθηνση προς τα κατω.αρχιζει ενα σπεσιαλ καραμελωμα στα μπαλακια σκετη απολαυση.την γυρναω σε 69 για να γευτω κ γω το πεντακαθαρο μουνακι της αλλα κ να λιπανω λιγο την πισω τρυπουλα.γυρναμε σε ισπανικο(αυτο ελειπε να μην το κανω σε τετοια βυζια)οπου κυριολεκτικα τον εχασα!!περασμα σκουφιου κ μια υπεροχη πιπα οπου δεν αφηνε ποντο εξω!!
Την ειχα αφησει να κανει αυτη παιχνιδι κ αλλαξαμε τρεις στασεις οπου οταν ειναι απο πανω κ βαζω την μουτσουνα μου μες τις βυζαρες τρελαθηκα.
Το τελος ηρθε μετα απο σφυροκοπημα στα τεσσερα κ αφου απλωσα την κρεμα μου στους βυζους!!παραμονη στο δωματιο ανετα πανω απο τεταρτο με κο προγραμα των 50 ευρω.
Μια ακρως πετυχημενη συνευρεση με μια ευγενικη κ πανω απο πολα χαμογελαστη γυναικα(μου εκανε εντυπωση οτι συνεχεια γελαγε(χωρις να γινεται χαζοχαρουμενη)
Εφυγα πληρως ικανοποιημενος καταλαβαινότας το λογο που χει τοσες καλες κριτικες
Μια ωριμη γυναικα με πιασιματα που σεβεται τον πελατη(κ τα χρηματα του)
Αυτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2013
Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
jimy.m.
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
171
Likes:
20.356
Πόντοι:
33.988
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, TASSOS karipidis, Ettore και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού