Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 49 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 91841
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το εν λόγω studio με έχει ικανοποιήσει απόλυτα και τις 2 φορες που έχω πάει. Η τσατσά φιλικότατη.

Η καθαριότητα στο δωμάτιο δεν είναι αρκετα ικανοποιητική. Υπήρχαν κσεραμένα χύσια στο σεντόνι και συχενόσουν να κάτσεις.

Η ρωξάνη στο θέμα μεφάνισης είναι ακριβώ όπω είναι στις φωτογραφίες. Έχει εντυπωσιακό κορμί τέια μέση και υπέροχο κόλο. Το στήθος της είναι μικρό και λίγο πλαδαρό αλλά σα συνολική εμφάνιση νομίζω είναι πολύ καλή.

Ασχολήθηκε πολύ μαζί μου στα προκαταρκτικά ενώ ήμουν ήδη πολύ αυλωμένος οταν μπήκε στο δωμάτιο. Σε αφήνει να την πιάσεις παντού, δε βιάζεται και σε χαιδεύει παντού και φιλάει πεταχτα γύρω από το πουλί σου. Η πίπα της αρκετά καυλωτική και σε ωραία στάση.

Στήθηκε στα τέσσερα να την πηδήξω αλλά δυστυχώς επειδή με είχε καυλώσει πολύ και είχα πολύ καιρο να γαμήσω τελείωσα αρκετά γρήγορα..
Πράγμα το οποίο την παραξένεψε και μου γκρίνιαξε γιατί τελείωσα τόσο γρήγορα ενώ εκείνη ήθελε και αλλο!!!

Πιάσαμε φιλική κουβέντα χώρις όμως να είναι ψεύτικη με τις κλασσικές χαζοερωτήσεις της πλάκας.

Θεωρώ ότι αξίζει να τη δοκιμάσεται καθώς έχει φοβερή διάθεση και καλή συμμετοχή

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2013
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνη
masturbator_gr
Μέλος
Εγγραφή:
23 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού