Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 113 10
Sex Studio 198360
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ειχα καιρο να δω σε φωτο τετοιο κορμι και, αν μη τι αλλο, ηθελα να σιγουρευτω για το ποσο φοτοσοπ ειχε πεσει στη συγκεκριμενη..
και ομως κυριοι , η κοπελα ειναι οπως στις φωτο και καλυτερη, και το προσωπο παει πακετο .. Τουλαχιστο 1.78 βυζι 1.5αρι, ποδι
του απιστευτου, κολος μικρος σφιχτος .. εμφανιση λοιπον μοντελου ιταλικης πασαρελας (μιας και η κυρια δηλωνει Ιταλιδα), η ενδεχομενως
και πρωην Μις Δυρραχιο (μιας που οι θηλες της ειναι πολυ σκουρες και γενικα η κοπελα ειναι πολυ μελαμψη)..

Τεσπα, με τετοιο κορμι ειναι αδυνατο να αποχωρησεις απο την αιθουσα αναμονης ειδικα μετα και απο το κλεισιμο ματιου και χαμογελο
που μου εριξε !

.. δυστυχως ομως ηταν και το τελευταιο. Ερχεται στο δωματιο, με το που τη βλεπω καγκελο το εργαλειο, παει κατ ευθειαν κρεβατι,
βγαζει τα 12ποντα κ αρχιζει να γδυνεται... της λεω ελα λιγο να χαιδευτουμε τι βιαζεσαι(στα ελληνικα), νο νο μου λεει , ωχ λεω (πτωση
τασης στο εργαλειο).. τωρα σκεφτομαι η ειναι ξενερουα οποτε παει το 60ρικο, η δε μιλαει τη γλωσσα...
"δε μιλας Ελληνικα;" της λεω .. νο νο μου ξαναλεει (μερικη επαναφορα τασης, γλυτωσαμε το 60ρικο), και με μενα να προσπαθω να σκεφτω
τι γλωσσα να της μιλησω , ειχαμε ηδη ξαπλωσει .. και με νοηματα αρχισε μια πιπα ακα που με εφερε στα ισια.
Αρκετο σαλιο, μετριο βαθος και καμια παραλλαγη (πιπα-πιστονι) για κανα 3λεπτο και παμε στο παρασυνθημα, οπου πραγματικα την κορμαρα
αυτην δε μπορεις να αποφασισεις πως να τη γαμησεις.. αρχιζω ιεραποστολικο, με τα ποδια της να κουνιουνται στον αερα, νομιζα οτι τα
τακουνια θα καρφωσουν το χαμηλο ταβανι .. εκει, μετα απο λιγο βεβαια ενοιωσα οτι γαμαω φουσκωτη κουκλα και οχι γκομενα.. ανταποκριση μηδεν.. Παντα θετικος, λεω μεσα μου κουκλα εσυ, γαμιας εγω, και προχωραμε ακαθεκτα στη 2η σταση πλαγιως, 3η σταση μπρουμητα, 4η σταση
πισοκωλητο και τελος στην 6η σταση ιεραποστολικο με τα ποδια κολητα στον αερα οπου ηρθε και το τελος.
Ολη την ωρα (10') δεν ακουστηκε κιχ , δεν ειπωθηκε κιχ , η γκομενα σηκωθηκε ντυθηκε ειπε ευχαριστω και αποχωρησε, μ εμενα να καθομαι
στην ακρη του κρεβατιου και να σκεφτομαι που να καταταξω την εμπειρια αυτη, στις μετριες η στις φολες..

Τα συμπερασματα δικα σας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαριλένα
mamasan
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.026
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Αυγούστου, 2013
Για 60 γιούργια;;;
Στις φόλες ...
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1