Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Sex Studio 159042
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η συνάντηση έγινε προ μιας εβδομάδας και βάλε, αλλά αφού η κοπέλα είναι ενεργή και σε αυτό αλλά και σε άλλα καταστήματα ανεβάζω τώρα μια σύντομη κριτική.

Η Χρύσα είναι Ελληνίδα (κατά δήλωση της - πάντως δεν διαφαίνεται κάτι άλλο) 22 χρονών το πολύ, γύρω στο 1,70, 60 κιλά. Καστανά ανοιχτά μακριά μαλλιά, σώμα ωραίο αρμονικό, πρόσωπο ωραίο. Η εικόνα που δίνει είναι κορίτσι διπλανής πόρτας - κόρης του γείτονα.

Ευγενική και επικοινωνιακή θα έρθει στο δωμάτιο και σε απόπειρα μου να παίξουμε λίγο όρθιοι θα με προτρέψει να βγάλει τα τακούνια και να ξαπλώσουμε. Παιχνίδι δεν θα γίνει όμως ούτε στην συνέχεια αφού τα προκαταρκτικά μας θα περιοριστούν σε δύο -τρεις χειρωνακτικές κινήσεις πο πλευρά της και αμέσως πέρασμα προφυλακτικού.

Η πίπα της πολύ καλή,υγρή και βαθιά με πολλές εναλλαγές χωρίς όμως γύρω περιποίηση. Χωρίς ίχνος βιασύνης περνάμε δική μου προτροπή σε ιεραποστολικό. Καλή συμμετοχή, αρκετά σχόλια με καυλιάρικη φωνή, αληθοφάνεια, καθόλου νευρικότητα και βιασύνη. Γυρνάμε στα τέσσερα, στήνεται ωραία, κάνει παιχνίδια, προκαλεί, ρίχνει βλέμματα από τον καθρέπτη. Με αυτή απο πάνω η συνεδρία από GFE μετατρέπεται σε pse, σκληρή και ανελέητη έλιωσε πραγματικά. Ξανά γύρισμα με αυτήν απο κάτω και εκεί μας βρήκε το τέλος.

Κουβέντα για όσο ντυνόταν σε ικανοποιητικό χρόνο.

Η Χρύσα χωρίς να είναι η εντυπωσιακή γκόμενα είναι ωραία κοπέλα που σου δίνει την αίσθηση της Ελληνίδας κόρης της διπλανής πόρτας. Κινείται σε τόνο gfe και αποσπασματικά σε pse. Δεν βιάζεται, δεν είναι νευρική, δεν λέει όχι σε τίποτα και ψάχνει διαρκώς τον παλμό της συνεύρεσης. ΑΛΛΑ, δεν κάνει προκαταρκτικά. Δεν γνωρίζω τον λόγο, θα μπορούσε να μου το εξηγήσει, αλλά σε studio των πενήντα ευρώ είναι ανεπίτρεπτο.

Αυτή ήταν η δική μου εμπειρία με την Χρύσα και το Τατοΐου 71. Δεν σημαίνει απαραίτητα ότι και εσείς θα έχετε την ίδια εμπειρία σε τυχόν επίσκεψη σας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 26, 2013
Όνομα κοπέλας
Χρύσα
lsh
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
78
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Αυγούστου, 2013
Στρατηγε +1 απο μενα. Αναλυτικος και to the point, οπως παντα.
Αποριας αξιον οτι περασαν 6 μηνες για να γραφτει κριτικη για το μαγαζι αυτο.
Κλειστο ητανε τοσο καιρο;
07 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όντως είχε κλείσει για κάποιο διάστημα, ενώ τώρα λειτουργεί πλέον υπό νέα ιδιοκτησία.
P
px75
11 Φεβρουαρίου, 2016
δεν ειναι καθολου καλη πολυ βαριεται
P
partouzalatris
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3