Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
λοιπον μετα την αποτυχημενη συνευρεση με την ρουμανα μαιρη πηγα τομπρωη να παρω εκδικιση
αννα μαρια και κυριακη 10 ηωρα το πρωι μετα απο περιοδια στην φυλης αποφασισα να μπω ξανα στο μαγαζι που εφαγα π[ατατα την προηγουμενη μερα που δεν τελειωσα
αννα μαρια τσεχα ξανθια λαγουδε υφος γλυκια με πολυ καλα ελληνικα μεσα σε τρια χρονια διοτι διαβασα κριτικη απο φιλο πριν 3 χρονια δεν ηξερε τπτ απο ελληνικα οποτε ενα ακομη μπραβο που εμαθε ελληνικα τοσο καλα και γρηγορα
δινω το 20αρικο και μπαινω μεσα
αφου μου ειπε ντεμεκ ειναι απο πραγα αρχιζει με πιπα με δοντι που την σταματησ χωρις να την προσβαλω επειτα ιεραποστολικο και μετα πισοκολητο αλλα και κολλαρακια αλα δυστυχως δεν ειχα πληρης στηση και μου ειπε αν ειμαι ετοιμος να τελειωσω διοτι δεν μπορει πολυ ωρα να πηδιεται απο κωλοΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
ανναμαρια ή τον δινεις ΄΄η δεν το δινεις τον κωλο
καταλαβε τοι με ξενερωσε και ενω παλι πηγα να φυγω ηττημενος αφου ειχε πεσει η ψωλη μου μου λειε με αποσυτομοτκο υφος -ελλα τωρα απο τα χερια μου δεν θα φυγεις χωρις να τελειωσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 απολυτη επαγγελματιας και τοι και να γραψω απο εδω και περα δεν θα μπορω να ειμαι αντικειμενικος φιλοι μου!!!!
αρχιζει μια πιπα πολυ καλητερη και αρχιζει να τον παιζει με μαεστρια ακια φου με ξαναανεβασε μου απλωνετε στα 4 και αρχιζω να την σφυροκοπω πιανοντας την λεκανη και βριζοντας λεγοντας αυτη χυδαιολογα και τελικα τελειωσα μετα απο πολυ ωρα σφυροκοπημα
λοιπον αννα μαρια εισαι επαγγελματιας και μονο για την φραση που ειπες ανεξαρτητους αν το κατεχεις το σπορ αξιζεις το 10αρι αλλααν διαβαζεις το σαιτ μπορεις να κανεις καλο κρεββατι αν θες αλλα ειναι στις ωρες σου!!!
παντως τι εγινε και μεταλλαχτηκες οταν ειδες οτι παω να φυγω απραγος??????????????????????? θα ηθελα να εχω μια απαντηση σουΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
ή απο ανενα πιο εμπειρο μαχητη εδω μεσα να μου απαντησει αν και ειμαι πολυ εμεπιρος με ντανες η ανναμαρια με αφησε ενβροντητο
συγχαρητηρια αννα μαρια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 03, 2013
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
sex volcano
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
178
Likes:
38.978
Πόντοι:
21.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2013
συνεχεια στην μεταφραση των κριτικων μεσω γοογλε μου για να διαβαζουν οι κοπελες και να βελτιωνωνται
No po neúspěšném spojení s Rumunskem MARIE jsem tomproi mám ekdikisi
ANNA MARIA a neděle 10 Iora ráno po období kmene rozhodl vrátit v obchodě jsem jedla p [atata na předchozí den nebyla dokončena
ANNA MARIA Česká Xanthia žánr zajíček sladké s velmi dobrou ŘECKÝ do tří let, protože čtení od přítele před 3 lety nevěděl TPT z řeckého SO další řecké BRAVO jsem se naučil tak dobře a rychle
Dávám 20 let a já jdu dovnitř
poté, co mi řekl, že ntemek jsou od věci začít s PIPE se zuby zastavit, aniž by byli uráženi a pak misionáře meta pisokolito ale také kollarakia ala bohužel jsem byl úplně nastavit a řekl mi, když jsem o tom až do konce, protože to nemůže být příliš dlouhý skočil z prdele : headbang :: headbang:
Annamaria dát nebo nedá zadek
Pochopit TOI s xenerosei a vrátit šel do ztroskotanec FIGO poté, co spadl péro s mým hladkým aposytomotko žánr Ella se z mých rukou vás nenechá bez absolutní profesionální a TOI a psát zde na vás nemůže být objektivní, moji přátelé!
zadejte kouření poly pro něj lepší, a začne si hrát s mistrovstvím grafu Akia s tílek xanaanevase mi na 4 a začne bombardovat uchopení pánev a nadávání, že to říkám špínu a nakonec skončil po dlouhé době bušení
No ANNA MARIA profesionální a pouze fráze jsi řekl nezávislý, pokud má sportovní zaslouží 10s, ale čte místo také mohl udělat dobrou BED, pokud chcete, ale jsou to ty hodiny!
Ale to, co se stalo, když viděl, že zmutoval Přejít na FIGO líně;;;;;;;;;;;; Chtěl bych mít odpověď vám: D :: D:
Neaktivní nebo více zkušeného bojovníka tady mi odpovědět a když jsem velmi zážitkem s Dunoon Annamaria mě opustil envrontito
Gratulujeme ANNA MARIA
Navštivte informací
06 Αυγούστου, 2013
Χμμμ;
06 Αυγούστου, 2013
Σέβομαι που είσαι σωστό και 'ξηγημένο άτομο, ειδάλλως θα στα έχωνα για τα καλά...
Ο κώλος της Άννας - Μαρίας είναι το άπιαστο όνειρο του κάθε μπουρδελιάρη!Δεν τον δίνει σχεδόν ποτέ παρότι ανακοινώνεται στο σαλόνι!
Και χρόνια τώρα την ίδια δικαιολογία λέει σε όλους - ότι δεν μπορεί να πηδιέται από κώλο πολύ ώρα!
Αφού δεν πηδιέται καθόλου από κώλο, τι παραμύθια μας λεέι η στραβοχυμένη μάπα της!
Ε, όχι και απόλυτη επαγγελματίας η μετριάντζα του κερατά!!!
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
06 Αυγούστου, 2013
δεν καταλαβες την μεταφραση?Χμμμ;Μεγάλο χαμόγελο ή την κριτικη??????????????
06 Αυγούστου, 2013
δεν ειμια αθηναιος να την ξερω παντως σε εμενα ειπε οτι τον δινει και οταν μπηκα μου ειπε κατα λεξη- λοιπον εισαι ετοιμος να τελειωσεις γιατι δεν μπορω ωρα πολυ να πηδιεμαι απο τον κωλο !- και οπως εγραψα με ξενερωσε και αμεσως εφυγε η στηση μου κια ισως το καταλαβε και μετα μοιλις της ειπε να φυγω μου ειπε την θεικη φραση--- απο εμενα δεν φευγει κανεις διχως να τελειωσει!!!!!!!!!!!!!οπετε και μονο για αυτο και για την μετεπειτα προσπαθεια της βαζω 10 με τονο
παντα οταν γραφω ,γραφω για την δικη μου προσωπικη εμπειρια κια για εκεινη την συνευρεση!!!
την εκτιμησα για αυτο που μου εκανε
εχει χαρη που δεν μενω αθηνα αλλιως θα τις ηξερα ολες τις ντανες απο την καλη και την αναποδηΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5