Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 88 10
Sex Studio 126664
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Νεα αφιξη.Εμυ,Ελληνιδα απο Θεσ/κη,κατηγορια σαφως Μιλφ,με μεγαλο φυσικο στηθος (που κρεμαει ομορφα)με ωραιες καυλωμενες ρωγες,κωλαρα,busty κατηγορια,με συμπαθητικο/ωραιο προσωπο.Στο σαλονι παρουσιαστηκε φορωντας κατι σαν κομπινεζον/μεσοφωρι,αρκετα καυλωτικο,το οποιο αποκαλυπτε το ιδιαιτερα πλουσιο στηθος της.Προγραμματα δεν ρωτησα, λογω του οτι εχει πεσει αφραγκια τελευταια...Πηρα απλο (30) κ εφυγα για το δωματιο.Κατσικογάμης

Δωματιο κλασικα καθαρο,με καλογερο,πριβε τουαλετα,καθαρα σεντονια,σαπουνι,αφρολουτρο,χαρτι υγειας κ πετσετα για να κανεις ντουζ.Θερμοκρασια δωματιου οκ,καθολου ζεστη μεσα...Γδυσιμο μονο (μιας κ μολις ειχα φρεσκαριστει σπιτι) κ αναμονη για την μπαστυ Εμυ.Κατσικογάμης

Εμυ ευγενικη κ καλη στο socia time κατα την εισοδο της στο δωματιο...Αφησαμε τις συστασεις κατα μερος,ξεκινησαμε με χαΐδεματα,πιπιλησε ρωγες,ενω εγω ειχα ελευθέρας σε πιασηματα κ χουφτωματα μιας κ την ειχα διπλα μου...Καθαριοτητα της κοπελας καλη,χουφτωσα ελευθερα βυζια,κωλο,μουνακι ομως δεν επιχειρησα να χαΐδεψω...ετριψε κ τα ωραιοτατα βυζια της πανω στην γυμνη μου πουτσα,προσφεροντας ενα ωραιοτατο ισπανικο-κατα καποιο τροπο...Στην πιπα ηταν καλη,με διαρκεια,με εμφαση στον πουτσοκαφαλο κ λιγο στον κορμο,μπαλες κτλ δεν εγλυψε...Λύπη
Δυο στασεις καναμε,απο πανω αυτη (cow girl) με καλο στησιμο κ ελευθερο αρμεγμα κ γλυψιμο απο την μερια μου στα βυζομπαλα της...αισθηση διεισδυσης αρκετα καλη,κρεμα δεν διεκρινα...αλλαγη σε ιεραποστολικο,οπου αλλωτε ανεβαζα ρυθμο κ αλλωτε κατεβαζα,θωπειες μονο σε βυζους,φιλακια δεν ειχαμε (αλλα ουτε καν τα επιδιωξα)...καποια στιγμη δεν αντεξα κ κατεθεσα τον χυμο της ζωης με δυνατο οργασμικο χυσιμο εντος της καποτας με ταυτοχρονες βαθιες δισεισδυσεις....

Ακολουθησε κ αλλο social κ αποχαιρετισμος...Θα ξαναπαω σιγουρα ,γιατι εχυσα δυνατα,γιατι μου εβγαλε μπουρδελικη πληροτητα ,αλλα κ γιατι μου αρεσουν οι κωλαρες κ βυζαρες/busty καταστασεις...ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2013
Όνομα κοπέλας
Έμυ
Υπηρεσίες
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.094
Πόντοι:
7.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m.

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού