Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 42 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
λοιπον τσαρκα στην αθηνα...και εγω αγριεμενος απο βουνο εψαχνα ενα milf με μεγαλα βυζια..ειδα τα 60 ευρω ειδα και τις κριτικες και πηρα τηλεφωνο...απαντησε η ιδια και γρηγορα και ευκολα κλειστηκε το ραντεβου
....πρωτη εντυπωση...αυτο που ειδα για τα 60 ευρω καλη!..φατσα..προς το σκυλε χωρις να χανει θυληκοτητα βυζι τεσσαρι...ελληνικα αψογα...παμε παρακατω ειπα..και γδυνεται...εδω εχουμε βυζι πεσμενο και ετσι ειπα να αφησει το σουτιεν της οποτε ξαναεφτιαξα την θεα.Σπασίκλας.κυταριτιδα...σε εκταση 20 τοις εκατο...για την ωρα δεν επιρεαζει την ολη εικονα...αλλα κωλαρα...πολυ καλη.....!!
ετσι αφου ...την εικονα του milf δεν την εχασε γυμνη πρωχωρησαμε...πιπα λοιπον και κατ ευθειαν τον εξαφανισε ομως για τους εμπειρους του χωρου η πιπα εχει ασυμετρη ενταση και δεν ξεκινας ετσι για εντυπωσιασμο...αφου εισαι ετσι για παμε λιγο face fuking λεω...ε προσπαθησε να ακολουθησει...αλλα σε γενικες γραμμες δεν μπορω να πω οτι της γαμισα το στομα..παμε μετα σεξακι..και αυτην κρατουσε ρυθμους gfe μωρο μου αυτη σε σκιζω εγω...καποια στιγμη πεσαν και κατι χαστουκια στην κωλαρα..με κοιταει με απορια (και αλλος τρελλος λεει)...αλλα η βασικη γραμμμη της ειναι το gfe.. ε καπου εκει τελειωσα....ακολουθησε γουτσου γουτσου με προτροπη της μου ειπε για δευτερο γυρο αλλα εγω δεν πηρα..(να προσθεσω οτι για τα γουστα μου ειναι λιγο κοντουλα..κοντα στο 1.65 1.67 την εκοψα)

λοιπον συμπερασμα για 60 ευρω καλη..ενα respect οτι δουλευει μονη της μακρια απο γραφεια και τετοια..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
953
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Αυγούστου, 2013
Καλησπέρα φίλε!!! Καιρο την ψάχνω. Εχουμε τηλέφωνακι; Καλές διακοπες!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1