Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 43 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 76983
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Ύστερα από τις δυθιραμβικές κριτικές πήγα και εγώ σε αυτό το περίφημο Diamond Spa.Ο χώρος τέλειος και καθαρός, το δωμάτιο ευρύχωρο με ντουζιέρα και η παρουσίαση των κορασίδων με χαιρετούρα.ΔΙάλεξα την Μαργαρίτα, πολύ'νόστιμη για τα γούστα μου με ωραίο σοκολατένιο κορμί,κωλαράκι και ένα προσωπάκι, όλο νοστιμιά. Το μασάζ της λεπτομερές με δύναμη και αγκώνα και πολύ λάδι για να γλυστρά.Αφού έκανε αρκετή ώρα μετά πήρε θέση για πίπα, έντεχνα ώστε να μην χουφτώνεται. Σημειωτέον η πίπα με προφυλακτικό.Μετά είπε τι θες να κάνουμε. Τι να θέλω κοπέλα μου Windsurfing να κάνεις.Πήγε να ανέβει και επικαλούμενη το στενό του αιδοίου της και το ευμεγέθες (λέμε τώρα) του "Παράσχου" πρότεινε αλλαγή θέσης.Α, ξέχασα ούτε λόγος για γλύψιμο ρώγας μιας και έβγαλε ιαχή πόνου.Μετά στην στάση πισωκολλητό πάλι δεν έμπαινε, δήθεν.Το γυρίσαμε στο μπροστινό , έμπαινε για λίγο μετά το έβγαλε προφασιζόμενη στενότητα.Μετα είπε που θέλεις να χύσεις?Ε, λέω καιγω δεν γαμιέται θα κάτσω να σκάσω τώρα, σιγά μην της κάνω φασαρία. Μου τον έπαιξε και έφυγε.
Κοπελα μου, που θα με ακους σίγουρα, με την τακτική αυτή δεν κερδίζεις πελάτες.Εντάξει καλό ήταν το μασάζ σου, αλλά εμείς δεν ερχόμαστε γιαυτό.Εάν δεν μπορείς να κάνεις σεξ, το λες από την αρχή. Η εν πάση περιπτώσει λες ότι μπορεί να μην παίξει σεξ, αν το εργαλείο σου είναι μεγάλο για μένα.Ή μη ζητάς όλο το ποσό. Γίνε επαγγελματίας με λίγα λόγια.
Καλό ταξίδι στο Βέλγιο
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2013
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μαργαρίτα
Μέγας
Εγγραφή:
18 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
156
Πόντοι:
4.445
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2013
Αυτά που περιγράφεις δε θυμίζουν σε τίποτα τη Μαργαρίτα που εγώ ξέρω και έχω γνωρίσει...Στο μόνο που μπορώ να αποδώσω τέτοια συμπεριφορά(αν και επίτρεψέ με να αμφιβάλλλω ότι πράγματι σε αντιμετώπισε έτσι) είναι η υπερβολική κούραση μιας και τον τελευταίο καιρό πάει "γαμιώντας"...Κουλ
06 Αυγούστου, 2013
Δεν με ενδιαφέρει αν ήταν κουρασμένη ή όχι.Αν ήταν έτσι,να έπαιρνε ρεπό εκείνη την μέρα ή να απείχε.Και εγώ στην δουλειά μου γαμιώντας πάω, αλλά το διαχειρίζομαι με τέτοιο τρόπο, ώστε οι πελάτες να είναι όλοι ικανοποιημένοι και να παίρνουν αυτό για το οποίο πληρώνουν.Αυτονόητα πράγματα δηλαδή.Έτσι κάνει ο σωστός επαγγελματίας.
Τώρα για την αιχμή σου ότι εγώ είμαι βαλτός από κάπου αλλού για να δυσφημήσω την Μαργαρίτα, τότε να σουπω ότι είμαι από τα μέλη που ενημερώνουν εδώ παλαιόθεν,με πολλά χιλιόμετρα στα μασατζίδικα, δεν μπήκα με ένα μήνυμα για να γράψω μια κακή κριτική.Οπότε πραγματικά διερωτώμαι πως σου γεννήθηκε αυτή η αμφιβολία, την στιγμή που δεν έχεις την βάση για να αμφιβάλλεις.Το "πέρασα εγώ καλά, πως, άραγε, δεν έγινε το ίδιο με σένα" δεν αποτελεί βάση αμφισβήτησης.Θα μπορούσα και εγώ με τον ίδιο τρόπο να αμφισβητήσω τα λεγόμενά σου, αλλά δεν θα είχα καμία βάση, καθότι απότι βλέπω είσαι τιμημένο μέλος με πολλά χιλιόμετρα επίσης.
06 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

η πιθανον οτι ο τυπος ειχε μεγαλυτερο πουλι απο εσενα. χαλαρωσε λιγο γιατι με αυτα που λες κξαι γραφεις ακυρωνεις μια οντως ωραια προσπαθεια του γιαννη και της αννας. γελειους, γραφικους και υπερβολοκους δεν τους χρειαζονται.
08 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χέστηκα και γω για τον Γιάννη και την Άννα: είσαι αγαπούλης και πουτανοκαψούρης προφανώς που σου θίξαμε το κατάστημα που ή εχεις ή τα σκας εκεί σαν πικραμένος περιμένοντας αγάπη από..πουτάνες!!!.ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
Δεν είπα ότι δεν έμπαινε επείδη είχα μεγάλο πουλί, αλλά επειδή αυτή προφασίστηκε κάτι τέτοιο. Που την είδες την υπερβολή δηλαδή;;;;συμβαίνει σπάνια δηλαδή¨;;;
Κάνε τώρα τον δικηγόρό τους, θα προσποιούνται καλύτερους οργασμούς όλες τους όταν πάνε παζί σου.
08 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αγαπητε perineo, τα γραφομενα μου δεν απευθυνονται σε εσενα. απευθυνονται στο λαγουδακι που εχει γινει σκετη αηδια με τα μελια του. να διαβαζεις καλυτερα.
09 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Παρεννόησα, νόμιζα ότι αναφερόσουν σε μένα,ΕLftexTP, δεν το διάβασα σωστά.ΣπασίκλαςΖητώ συγνώμμη.

13 Σεπτεμβρίου, 2013
Συμφωνώ απολύτως με perineo. Δεν είναι όπως λέγονται τα πράγματα, αλλά το θεωρώ φυσιολογικό αλλά αντιεπαγγελματικό. Αυτά.!!!
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7