Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνεχίζοντας λοιπον την ασχολια μου με τα πουτανιστικα τσιμπουκια και την αναγκη μου να χυσω το υγρο μου στα στοματα των γυναικων εφτασε το 2 σιριλα της σειρας Κατσικογάμης

Βραδακι παρασκευης μεταξουργείο, ξερω την ναταλια την ρωσιδα η οποια την εχω ξαναπαρει και αλλη φορα αλλα γραφω αυτην την φορα την 2η δηλαδη διοτη μου εσκισε τον πουτσο με τα δοντια της..

Το θεμα παιδια δεν ειναι οτι εγω δεν προσεχω γιατι απο οτι ειναι γνωστο οσες κανουν ελευθερο στοματικο κανουν και σε αρκετους πελατες και ετσι ειναι πανευκολη η μεταδοση μικροβιων,αλλα εγω τι να κανω ετσι εμαθα, γουσταρω κατουρημενες πιατσες,πουτανες που ρουφανε καυλια γυμνα μερα νυχτα ..

Αλλα τι να κανω ρε παιδια, μαρεσει.. εξαλου δεν γλειψω καμια κωλοτρυπιδα ουτε κανα μουνι... Μονο χωνω ψωλες σε στοματα Κατσικογάμης

αυτην την φορα ομως δεν εχει 20 ευρω, αλλα 10 επειδη πηγα μεταξουργειο και οχι φυλης οπως με την τανια..

Η ναταλια ειναι μια μαμα ρωσιδα η οποια δουλευει οχι πολυ καιρο στον συγκεκριμενο οικο, ειναι μιλφαρα ,με ωραια χαρακτηριστικα προσωπου για την ηλικια της ε λιγο πλαδαρο σωμα επειδη ειναι 40φευγα κοντα στα 50 αλλα το τρομπονι το κατεχει απιστευτα.

Εδωσα τα 10 ευρω διοτη μολις η τσατσα ειπε ελευθερο στοματικο ενας αλλος πελατης εβγαλε το πορτοφολι να βγαλει τα λεφτα να περασει αλλα εγω τον προλαβα Γαμήσου

Η ηλίθια η τσατσα με εβαλε στο δωματιο που δεν ειχε κλιματισμο και ετσι αρχησα να σκαω πριν καν αρχησω .

Η ναταλια δεν αργησε να ερθει παλι καλα για μενα βεβαια γιατι παλι καυλωμενος την επαιζα στο δωματιο και για 1-2 λεπτα ακομα θα χυνα.

Ενα περιεργο πραγμα αυτου του μπουρδελου πως ειναι οτι ειναι λιγο καλτ και παρακμη αλλα εχει και ηχεια στους τοιχους των δωματιων και ετσι η συνεβη πιπα μετα μουσικης..

Της εξηγησα οτι δεν πηγα για σεξ αλλα οτι ηθελα μοναχα στοματικο διοτη τηρουσα την αναγκη μου για πιπα και δεν ηθελα να μου τραβηξει τιποτα αλλο την προσοχη .

Μου καθάρησε την περιοχη με μωρομαντηλο αλλα ειχα πληθει και εγω πριν, νταξι ειναι πως το λενε λιγο περιθωριακες αλλα σεβασμος παν απο ολα γιατι και αυτες ειναι ανθρωποι .

H πίπα της άρχησε ηδη, εβαζε λιγο δοντι ηταν η αρχη ομως, τα αιμα αναψαν αργότερα οταν ανεβαζε ρυθμο ρουφαγε σαν λυσσαρα,εφτανε μεχρι βαθια,ποιο βαθια απο την τανια,ομολογω λιγο οτι με ποναγε το δοντι της,της αλλαξα σταση επειδη ηταν στα δεξια μου και της ειπα να ερθει απο μπροστα να την βλέπω, αυτο ηταν η αναλογια των δοντιων της ηταν ετσι που με ποναγε οταν ηταν στα δεξια και οταν ηρθε μπροστα μαρεσε περισσοτερο και με πονουσε λιγότερο αλλαζε ρυθμους μια το έκανε σιγα,μια το εκανε αργα αλλα εμενα αυτη η αλλαγη με καυλωνε, ειχε ενα χαρτι διπλα της που εφτυνε καθε φορα, μαρεσε αυτη η σκηνη δεν μπορω να εξηγησω γιατι ομως . Ειχε γεμησει ολη η περιοχη μου σαλια,σαλια,σαλια,της ζητησα να γλειψει τον βαλανο μου με την γλώσσα της αυτο ηταν παιδες, αρχησε ο συναγερμος για το οτι ερχονται τα υγρα μου .Εγλειφε τον βαλανο μου για κανα λεπτο (ακαποτα παντα) αρχησα μετα να την παιζω, δεν αντεξα ουτε 2 λεπτα, αρχησα να βγαζω κραυγες ηδονης,η ναταλια κατεβηκε απο το κρεβατι εκατσε στα γονατα και εγω πανω στο κρεβατι να την χυνω στο στομα με ανοιχτη την γλώσσα της , δεν αντεξα,επεσα ξεραμενος στο κρεβατι,αυτη πηγε σιγα σιγα τα εφτυσε στο νεροχυτη και επλενε το στομα της.

Με ευχαριστησε με ενα φιλη στο μάγουλο, δεν μιλαει παρα πολυ να πω την αληθεια αλλα δεν με ενδιαφερει αυτο, σιγουρα ξιζει το 10αρι που θα δωσετε για την πιπα της, τωρα παιδια για σεξ δεν εχω ιδεα πως το κανει αλλα ειναι εμφανες οτι το εχει . Με ευχαριστησε αλλα τι να της ελεγα εγω που μου εδωσε τοση ηδονη? τι να πεις.

Δυστηχως τετοια σπιτια δεν εχουν ανεση χρονου γαμωτο, οταν ο χρονος τελειωνει χτυπαει η πορτα συνεχεια.. Τι να πεις, ηδονη με χρονομετρο..αλλα δεν πειραζει, η λατρεις του ακαποτου θα την λατρεψουν,δεν ειναι τιποτα σουπερ εμφανισιακα επειδη ειναι λιγο μεγαλη αλλα δεν ειναι και ασχημη για μια στοματικη απαξιωση,δεν λεω για την χοντρη που ειναι σαν τραβελι ,αλλα την ναταλια με το ισιο μαλι που δουλευι συνηθως 3 βαρδια..

αυτα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2013
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού