Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γεια σας σας έλειψαν η κριτικες μου? Γαμήσου Ελπιζω ναι και οχι.. γιατι δεν μπορω μονο ενα ναι και ενα οχι, θελω φιλους και εχθρους Γλώσσα

Λοιπον επειδη εγω κανω πολλα πραγματα στα μπουρδελα,εχω κανει τα παντα εκτος απο στραπον κλπ για να μην λέτε μερικοι .Απλα αυτη η τριλογια κριτικων που ακολουθει αποτελει μόνο την τεχνη του στοματικου έρωτα,πως το κάνει η κάθε κοπελα/ιεροδουλη και αν το κανει καλα η οχι,και αν στην τελικη κανει και αλλες υπηρεσιες που ενδιαφερουν διαφορους πελάτες.

Για την τάνια τα εχουμε πει αρκετες φορες πως ειναι,ρουμανα,καστανοξανθη, ομορφο αρμονικο προσωπο για την ηλικια της,αψεγάδιαστο σωμα για την ηλικια της .

Επειδη λοιπον αυτον τον καιρο δεν εχω ορεξη για σεξ στα μπουρδελα διοτη εχω αρχησει να πιστευω οτι ειναι μηχανικο εντελως με την πλειοψηφια των ιεροδουλων ετσι λοιπον και εγω αλλαξα για μια στιγμη ροτα και ειπα να το γυρησω στην πληρης απολαυση εξ εμου..

Θα εχω βεβαια και την σνειδηση μου ηρεμη εφοσον παω για να πάρω απολαυση και οχι να δωσω απολαυση σε μια ιεροδουλη διοτη αυτα τα μερη παιδια για αυτον τον λογο υπαρχουν,για να πάρουμε απολαυση και οχι να δωσουμε Χαμόγελο

Λοιπον μερα ζεστη, μεσημερι ζεστο,φυλης νεκρα κλασικα,με τον φρεντο καπουτσινο στο χερι ειπα να κερασω την τανια ενα γυμνο πουτσινο επειδη ολο την νυχτα δεν μπορουσα να κοιμηθω επειδη πιστεψτε με σκεφτομουν την πιπα της τανιας.

Μπηκα, εδωσα τα λεφτα στην ξανθια τσατσα η οποια το εχω ξαναπει μου την σπαει με το υφος που εχει αλλα καταβαθος ειναι ευγενικη ,τα ρουχα τα εβγαλα κατευθειαν μολις μπηκα διοτη ηθελα να απολαυσω το φουτζιτσου ερ κοντισιον .

Περιμενα πως και πως η 18αρα ψωλη μου να χαθει στην στοματικη κοιλοτητα της τανιας και γιατι οχι να φτασει μεσα στο λαρρυγι .

Ετρεμε το καυλι μου απο καυλα, οταν μπηκε η τανια ειδικα που πρεπει να αναφερω οτι ειναι αρκετα τρυφερη γενικα και εχει μια αρμονία στην διαθεση της , εξου και η σχετικότητα του ζωηδιου της που ειναι ζυγος και ετσι αυτη η απαλη και αργη της κινηση προς τον πουτσο μου με εκανε να τρεμω απο καυλα..

Η ωρα της πιπας που ειχα τοσο αναγκη ηρθε ,η πιπα της τανιας ειναι αργη και βασανιστικη,το πουλι σου χάνεται σιγα σιγα η νευρωσεις του πεους απολαμβανουν καθε συγκρουση με τα δοντια της κορασιδας και ετσι η καυλα παει στο αμην.

Μετα απο λιγο της πιεζα το κεφαλι,απαλα βεβαια γιατι οπως ειπα ειναι ηρεμη γυναικα και ετσι της φερθηκα και εγω με ηρεμο τροπο,ηταν δεκτικη στην πιεση του χεριου μου και το χωσε στο στομα της ποιο βαθια.. Ειναι παιδια η μεγιστη ικανοποιηση ενος αντρα να βλεπεις μια γυναικα να εχει το στομα της φορτωμενο με το δικο σου καυλι,να μην μπορει να ανασανει αιθανεσαι οτι απαξιωνεις το γυναικειο φυλο,αισθανεσαι οτι εισαι ο βασιλιας ..

Η ηδονη κρατησε 3-4 λεπτα αρχησε να χτυπαει η καρδια μου δυνατα, η τανια ρουφαγε ποιο γρηγορα,το πουλι μου πήγε να σκάσει σιγα σιγα ηρθε η ηδονη απο μεριας μου,ηθελα να το κανω μαζι με ενα φιλημα στης πατουσες της η οποιες ηταν λιγο βρωμικες αυτην την φορα διοτη ημασταν προς το τελος της βαρδιας της και ετσι ηταν αρκετες ωρες με τα πεδιλα της και λογικο να βρωμισουν .

Η ηδονη ερχοταν σιγα σιγα,ηθελα τοσο πολυ να την χυσω στο στομα αλλα δυστηχως δεν κάνει τετοια,αρχησα να φωναζω οχι δυνατα βεβαια αλλα αυτη καταλαβε και το εβγαλε απο το στομα της και την εχυσα στην κοιλια..

H μεγαλύτερη ικανοποίηση ενος αντρα, να χωνει οσο ποιο βαθια το πεος του σε μια γυναικα και να την εξπερματωνει.. Εγω μονο αυτο ηθελα παιδια,δεν ειχα ορεξη για σεξ οπως ειπα και γενικα αυτον τον καιρο.. Η τανια ομως ειναι καθαρη σαν γυναικα,κανει οτι σταση θελει ο καθενας,και επεισης κανει και ποδολαγνεια..

Το σπιτη και τα δωματια πεντακαθαρα για αλλη μια φορα...

Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 03, 2013
Όνομα κοπέλας
Τάνια
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού