Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 17 10
Call-Girls 40328
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση τις πρώτες μέρες που είχε έρθει.
Βλέπω μπροστά μου ένα μελαχρoινό μουνί με καυλόφατσα,σε μίνι φόρεμα με την βυζάρα να διαγράφεται απο μέσα,σε ψηλά τακούνια και το μαλλί πιασμένο αλογοουρά.Ώπα λέω εδώ είμαστε. Χαμόγελο Το 1,75 που γράφεται στο σάιτ δεν ισχύει,η γυναίκα πρέπει να είναι κάτω απο 1,70 όπως και το μέγεθος 3 στο στήθος που είχαν στην αρχή στη συνέχεια το αλλάξανε σε 4 αλλά δεν είναι πράγματα για να στέκεσαι γιατί το όλο σύνολο είναι αρκετά καυλωτικό.Το στήθος είναι μετριότατο στην αφή αλλά αποζημιώνεσαι με την όψη.Καλό λεπτό σώμα στα κιλά που πρέπει,ευχάριστο στην αφή και με ωραίο κώλο.
Αρκετά καλό τσιμπούκι με βάθος,σάλιο,καλή χρήση χεριού και με ταυτόχρονο πρόστυχο βλέμμα σαν να σου λέει...γουστάρεις αγόρι μου όπως στον γλείφω ή να σου γλείψω και τα αρχίδια; Όπου και τα έγλειψε.
Δεκτική σε δάχτυλα και το γουστάρει.Όταν μάλιστα στα 4 ένιωσε δάχτυλο στον κώλο η πλάτη της σχημάτισε κούρμπα με το κεφάλι να χαμηλώνει στο σεντόνι,να το παίρνει πάνω της,και να αρχίζει να μπαινοβγαίνει με μένα ακίνητο.Όχι ότι όσο την είχα απο πάνω δεν έδινε ρυθμό αλλά όταν άρχισα να δίνω εγώ ρυθμό απο κάτω εκεί το ευχαριστηθήκαμε και οι δυο περισσότερο.Απο τις τύπισσες που όταν ζεσταθεί για τα καλά θα μπεί και στο παιχνίδι καλύτερα.Θα τη προτιμούσα με λίγα παραπάνω ηχητικά εφέ,όπως και στο ιεραποστολικό με τα πόδια κλειδωμένα στον κορμό μάλλον δεν βολευόταν και μου έδειξε ότι πονούσε.Κατα τ'άλλα σ'όλα τα υπόλοιπα μια χαρά.
Σε μια φάση και ενώ η ώρα τελείωνε μου αρχίζει ένα μασάζ σε μπούτια και γάμπες...εκεί παίρνω το κινητό και παρατείνω το ραντεβού για μισή ώρα ακόμα,να κάτσω να το ευχαριστηθώ,να παίξω και ένα γύρο ακόμα.Γύρνα μου λέει και αρχίζει η τύπισσα μασάζ απο το κεφάλι μέχρι τις πατούσες χωρίς να αφήσει σημείο σώματος απεριποίητο και με καλή τεχνική η Ρουμάνα.
Πολύ σωστή συμπεριφορά και αντιμετώπιση σε όλη την διάρκεια του ραντεβού όπου καταλαβαίνεις ότι πρέπει να έχει γράψει πολλά χιλιόμετρα.Ευγενική,καθαρή,με ντους στην αρχή,στο ημίχρονο και στο τέλος και ενώ της είχα αφήσει τα λεφτά στο κομοδίνο απο την αρχή,τα πήρε όταν τελείωσε o χρόνος.Η επικοινωνία έγινε στα αγγλικά χωρίς κανένα πρόβλημα.

Άνετα ξαναπαίρνω γιατί πέρασα πολύ καλά και γιατί πολύ απλά στα 120 παίρνω καυλόμουνο με σωστή συμπεριφορά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
underpressure
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
141
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού