Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 19 10
Call-Girls 42562
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Συνάντηση μέσα στον Ιούνιο.
Την Αναστασία όπως την είδα απο κοντά,την συγκεκριμένη περίοδο,συγγνώμη αλλά για εμένα εμφανισιακά την βάση δεν την έπιασε και το κακό είναι ότι δεν την έπιασε ούτε και στη συμμετοχή.Η γυναίκα σε σχέση με τις φωτό είχε πάρει κιλά ειδικά σε μπούτια και κοιλιά.Στις φωτό έχω βάλει επιλογή παλιές.Κώλος μεγάλος αλλά με τα σημάδια της κυτταρίτιδας να έχουν αρχίσει να κάνουν την εμφάνισή τους πάνω του.Το ύψος μόνο σε μια γυναίκα δεν φτάνει.Το πρόσωπό της πιο γεμάτο και δεν μου έβγαλε καμία καύλα απολύτως.
Ψιλογρήγορη πίπα στην αρχή με δόντι,όταν της είπα να το πάει πιο αργά έγινε καλή και με βάθος.Στη συνέχεια ξεκινάει βαθύ κάθισμα και μετά απο 2 λεπτά γυρνάει και μου λέει...κουράστηκα.Άντε λέω απο μέσα μου να αλλάξουμε στάση να χύσω να τελειώνουμε.Αλλαγή σε ιεραποστολικό με τυπική συμμετοχή,χαμηλή ενέργεια,και το μάτι πάντα κλειστό.Αλλαγή στα 4 χωρίς να υπάρξει διαφορά και τέλος.
Αφού μιλήσαμε κανά 10λεπτο με ρώτησε αν θέλω δεύτερο γύρο...όχι της λέω βρίσκοντας μια δικαιολογία και μεταξύ σοβαρού και αστείου έβγαλε επιφώνημα ανακούφισης. Money Mouth Η αλήθεια όμως είναι ότι όταν η γυναίκα που έχω δίπλα μου δεν με καυλώνει όσο πρέπει δεν υπάρχει και η ανάλογη όρεξη.Μασάζ ξέρεις της λέω...όχι μου λέει.Εσύ ξέρεις με ρωτάει...αν και ξέρω της είπα ότι δεν ξέρω.Προφανώς η Αναστασία ήθελε να κάτσει να το ευχαριστηθεί αλλά δεν με υπολόγισε σωστά. Κουλ Όσο για την συμπεριφορά δεν έκανε καμία κουβέντα για λεφτά και δεκτική σε δάχτυλα ήταν χωρίς παράπονα.Θα πρέπει να καταλάβει όμως ότι επειδή όλοι οι πελάτες δεν είναι ίδιοι,η υπερβολική άνεση και οικειότητα κάποιες φορές λες και γνωριζόμαστε απο χτες δεν αρέσει σε όλους.
Τέλος πάντων,το ραντεβού δεν πήγε καλά και σε αυτό έχω μερίδιο ευθύνης και εγώ γιατί απο την στιγμή που δεν με έφτιαξε εμφανισιακά έκανα το λάθος και την κράτησα.Το συμπέρασμα που έβγαλα πάντως είναι...ή ότι την σήκωσα απο το κρεβάτι για να έρθει στο ραντεβού ή την πέτυχα πολύ κουρασμένη.Σε αντίθεση με την Βουλγάρα απο το ίδιο γραφείο η οποία πάλι για εμένα δεν είναι και απο τις καλύτερες εμφανισιακές επιλογές,τουλάχιστον όμως με έβαλε κάτω και άρχισε πατόκορφο γλείψιμο για να έχω να θυμάμαι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
underpressure
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
141
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού