Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 115 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά την κασκαρίκα που έπαθα με την Μπιάνκα κατευθύνθηκα στο σπιτάκι αυτό όπου μου παρουσιάστηκαν 2 κοπέλες η Ανδριάννα και η Άντζελά. Αποφάσισα να δοκιμάσω την Άντζελα ξέροντας οτι τουλάχιστον με αυτήν την κοπέλα θα κατάφερνα να εκκένωνα το ήδη σωρευθέν φορτίο απο την προηγούμενη μου συνεύρεση.Η Άντζελα για όσους δεν την ξέρουν είναι μία κοπέλα γύρω στα 28-30 απο την Αλβανία με μαύρα μακριά μαλλιά,λευκό δέρμα, πρόσωπο τραχύ έκφυλο σκυλέ,μικρά βυζάκια,αρμονικά κατανεμημένα κιλάκια και κωλάρα την οποία και προσφέρει στο μενού. Το δυνατό σημείο στο πρόγραμμα της είναι το πρωκτικό που προσφέρει ενώ το ελεύθερο στοματικό και το 69 δεν είναι κάτι που προτιμάει να κάνει ιδιαίτερα. Βέβαια το πιο ορθό σύμφωνα με τις δικές μου προτιμήσεις θα ήταν να πάρω την Ανδριάννα μιας και δεν είμαι φανατικός κωλάκιας αλλά η αλήθεια είναι οτι δεν θα το άντεχα να έτρωγα και άλλη φόλα και έτσι πήρα αυτήν την κοπέλα.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο και συστηθήκαμε λέγοντας μου προς τιμήν της ότι είναι απο την Αλβανία ενώ οι περισσότερες κοπέλες απο αυτήν την χώρα το αποκρύπτουν επιμελώς.Στον λαιμό της φορούσε σαν κόσμημα ένα ασημένιο αστέρι.Την έφερα κοντά μου όπου και άρχισα να την χουφτώνω χώνοντας το χέρι μου μέσα απο το βρακί της και τρίβοντας την μουνάρα της.Φιλάκια δυστυχώς αυτή η κοπέλα δεν επιτρέπει.
Ξάπλωσα στο κρεββάτι και μιας και είχα ζητήσει συτο σαλόνι πριν μπω να μου κάνει γυμνό τσιμπούκι μου είπε οτι θα μου κάνει αλλά λίγο.Τελικά προχώρησε σε ένα τσιμπούκι αργό,απαλό,μετρίου βάθους ενώ εγώ συνέχισα να παίζω με το μουνάκι της. Της είπα να γλύψει και τα αρχίδια όπου και υπάκουσε. Το γλύψιμο αρχιδιών το έκανε καλύτερα απο το τσιμπούκι και ανα διαστήματα έπαιρνε και τις μπάλες μέσα στο στόμα της και της απελευθέρωνε κάνοντας τον χαρακτηριστικό ήχο ποπ που κάνει η σαμπάνια όταν ανοίγει. Αυτό το έκανε όμως περίπου τρεις φορές. Φόρεσε προφυλακτικό και της είπα να έρθει σε 69 όπου μου είπε οτι δεν κάνει αλλά εγώ επέμεινα και έτσι τελικά δέχθηκε.Της έγλειφα το μουνί της και αυτή ενώ στην αρχή δεν ήθελε μετά βογγούσε ηδονικά και έκανε συσπάσεις σαν να ήθελε να χύσει.Απότι κατάλαβα απο τις συσπάσεις του κόλπου της η κοπέλα δεν υποκρινόταν αλλά παράλληλα δεν ήθελε να φθάσει στην κλιμάκωση προφανώς για να μπορεί να δουλέψει.
Μετά απο λίγο η κοπέλα με καβάλησε και άρχισα να την γαμάω γλύφοντας ταυτόχρονα και τα μικρά βυζάκια της που σε εμφάνιση ομολογώ οτι δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο.
Μετά απο λίγο αποφάσισα να ακολουθήσω τα λόγια του κ. Στέλιου που είναι υπηρεσία τα πρωινά που μου είχε πει οτι το δυνατότερο σημείο αυτής της κοπέλας είναι ο κώλος της. Έτσι την έστησα σε πισοκωλητό και αφού έβαλε κρέμα στο κωλαράκι της και μου είπε στην αρχή να κάνω σιγά,άρχισα να την σοδομίζω. Τελικά αμέσως μου πέρασε η σκέψη συνειρμικά απο το μυαλό μου ότι οι συνεχόμενες αρνήσεις της πρώτης κοπέλας για κώλο πριν το ζητήσω και χωρίς να έχω πρόθεση για κάτι τέτοιο είχε αντίκτυπο στην ψυχοσύνθεση μου με αποτέλεσμα να αναζητήσω την καταφάση, Και έτσι πήρα το απαγορευμένο φρούτο,τον κώλο της Άντζελας! Μόλις μπήκα για καλά μέσα της άρχισα να παλινδρομώ όλο και δυνατότερα με την Άντζελα να βγάζει βογγητά πόνου και κάβλας ενώ την σοδόμιζα. Ο κώλος της Άντζελας ήταν αρκετά τίμιος και με αυτό θέλω να υποδηλώσω οτι τον έτρωγε κανονικά απο πίσω χωρίς να κλέβει. Το κωλαράκι της Άντζελας ήταν και αρκετά καθαρό μιας και όταν βγήκα απο μέσα της δεν είχε αφήσει κανένα δυσάρεστο υπόλλειμα στην καπότα.Συνεχίσαμε λίγο και κανονικά σε ιεραποστολικό,όπου σε αυτήν την στάση η Άντζελα με κράταγε σε απόσταση με τα χέρια της λόγω ζέστης όπως μου είπε. Αφαίρεσα το προφυλακτικό,ξάπλωσα και της είπα να μου κάνει ένα γλύψιμο στις μπάλες μιας και σε αυτό τα πήγαινε σχετικά καλά.Η Αντζελα συνέχισε αυτό που ήδη είχε αρχήσει και αφού με τελείωσε ντύθηκε είπαμε λίγες κουβεντούλες και αποχώρησε για το επόμενο δωμάτιο.
Εν κατακλείδι η κοπέλα ενδείκνυται για όσους ψάχνουν για κώλο γιατί δεν κλέβει όπως οι περισσότερες και τον δίνει κανονικά. Αντιθέτως όσοι προτιμούν το γλύψιμο από και προς την κοπέλα καλό είναι να δοκιμάσουν κάποια άλλη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 03, 2013
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Αυγούστου, 2013
Φίλε αυτή είναι που ήτανε στο Φ74δεξιά τα απογεύματα;
22 Αυγούστου, 2013
Όχι τύπε άλλη αυτή που λες, πάει έφυγε επ' αόριστο νομίζω, μεγάλη απώλεια το κουλουράκι της και ως παρουσία γενικότερα...
05 Σεπτεμβρίου, 2013
Μια ήταν η Άτζελα και δυστυχώς έφυγε προς το παρόν
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3