Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αρχές Αυγούστου, εποχή διακοπών και ως εκ τούτου εποχή πειραματισμών μιας και τα περισσότερα στανταράκια μου έχουν εγκαταλείψει την Αθήνα για άλλες πολιτείες, πιο δροσερές. Πρώτη στη λίστα λοιπόν η Τζένη, η ξανθιά πιτσιρίκα με τους πολυάριθμους οπαδούς, τους οποίους άφησε στα κρύα του λουτρού πριν κάνα χρόνο όταν έφυγε προς δυσμάς. Προσωπικά δεν ήμουν ποτέ μέλος του φαν κλαμπ της συγκεκριμένης κορασίδας καθότι ούτε την έβρισκα τόσο εκθαμβωτικά όμορφη όσο η πλειοψηφία, ούτε με είχε ενθουσιάσει με τις επιδόσεις της εντός δωματίου στις δυο φορές που πέρασα μαζί της.
Επειδή όμως η περίπτωση της πρώην ομόσταυλης της Αμαρυλίδας απέδειξε πως πολλές φορές η μακρά αποχή λειτουργεί θετικά στα κορίτσια του χώρου (ειδικά στα νεαρά) αποφάσισα να της δώσω μια ακόμη ευκαιρία.

Κατ'αρχήν να πούμε πως επειδή προσωπικά δεν με ξετρελαίνει εμφανισιακά η Τζένη αυτό δε σημαίνει πως πρόκειται για μια παρουσία που αφήνει αδιάφορο το μέσο μπουρδελιάρη. Ίσα-ίσα, το σώμα της είναι άψογο, ειδικά τώρα που έχει πάρει 2-3 κιλά σε σχέση με το παρελθόν, τα οποία της πάνε πάρα πολύ. Το στήθος της μεγάλωσε αλλά παραμένει στητό και σφιχτό, ενώ η θέα της περιφέρειας της είναι πραγματικό βάλσαμο για τα κουρασμένα μάτια. Συνολικά είναι αυτό που λέμε "κορμί για κρεβάτι": με πιασίματα αλλά και όσο χρειάζεται γυμνασμένο.
Το πρόσωπο της είναι λίγο σκυλέ για τα γούστα μου αλλά το στολίζει ένα πολύ ωραίο χαμόγελο. Γενικά η κοπέλα βγάζει μια πολύ θετική διάθεση που σε συνδυασμό με το δυνατό, σούπερ επιθετικό καυλάντισμα που κάνει στο σαλόνι είναι πραγματική δοκιμασία για τον ανυποψίαστο υποψήφιο πελάτη.

Με το που μπήκε στο δωμάτιο μου ζήτησε να σηκωθώ όρθιος και να πάμε μπροστά στον καθρέφτη όπου ξεκίνησε να λικνίζεται και να τρίβεται απάνω μου, ενώ εγώ εξερευνούσα με τα χέρια μου το σώμα της και τη φιλούσα παντού. Μετά από λίγο γονάτισε και άρχισε ένα πολύ καλό στοματικό με φτυσίματα, εναλλαγές ρυθμού και γενικά μεγάλη ποικιλία, εκτός από γλείψιμο μπαλακίων.

Η συνέχεια του έργου διαδραματίστηκε στο κρεβάτι όπου αρχίσαμε με reverse cowgirl, περάσαμε στο κανονικό και τελειώσαμε στα τέσσερα. Η τελευταία είναι και η ιδανική στάση, IMHO, για όσους αποφασίσουν να συνευρεθούν με τη συγκεκριμένη ανακουφίστρια καθότι όπως προανέφερα ο καλοσχηματισμένος και σφιχτός κώλος της αποτελεί αναμφίβολα το δυνατό της σημείο, ενώ συν τοις άλλοις ξέρει να στήνεται ιδανικά και να παίρνει καυλιαροναζιάρικες εκφράσεις για να σε φτιάχνει μέσω του καθρέφτη.
Να σημειώσω πως όλη μας η συνάντηση διανθίστηκε με αγκαλιές, φιλιά (χωρίς γλώσσα) και πολλά γέλια. Γενικά η Τζένη σου δίνει την (ψευδ)αίσθηση ότι της αρέσει αυτό που κάνει και πως θέλει να μοιραστεί αυτή την ευχαρίστηση με τον πελάτη της.

Φτάνοντας στο τέλος, μπορώ να πω ότι δεν μετάνιωσα διόλου για την επιλογή μου να εμπιστευτώ τη συγκεκριμένη κοπέλα παρά την όχι και τόσο καλή προϊστορία μας. Η Τζένη αυτή τη φορά στάθηκε στο ύψος των περιστάσεων και κέρδισε με την αξία της τους επαίνους που της επιδαψιλεύω. Δύσκολο για μένα να σκεφτώ πολλές καλύτερες προτάσεις για κατάθεση τις ζεστές μέρες του Αυγούστου που διανύουμε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζένη
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Αυγούστου, 2013
PX μου έκανες ένα λαθάκι απαράδεχτο για το επίπεδο γνώσεων σου Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

η δεσποινίς μπορεί να είχε εγκατάλειψη την Ελλαδίτσα μας για τας Ελβετίας αλλα ουχί εγκατέλειψε το άθλημα

κατά τα αλλα σωστοτάτη και αντικειμενικότατη η κριτική σου + 1
03 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ποτέ δεν είπα κάτι τέτοιο, κι'εκεί που πήγε άλλωστε την ίδια δουλειά έκανε. Αποχή από την ελληνική πραγματικότητα, με όλα τα καλά και τα κακά της, εννοώ.Σπασίκλας
P
px75
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2