Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400586
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Αντρέα βρισκόταν εδώ και αρκετό καιρό στο στόχαστρο μου καθώς όσοι συναγωνιστές έχουν περάσει μαζί της (από την εποχή που δούλευε στη Φωκαίας ως Σελένα μέχρι πρόσφατα) μίλαγαν με τα καλύτερα λόγια για τις υπηρεσίες της. Εμφανισιακά δεν ετίθετο θέμα καθώς πρόκειται για μια από τις πιο εντυπωσιακές στουντιακές παρουσίες: ψηλή, μελαχρινή, με μια άγρια ομορφιά στο πρόσωπο κι'ένα σώμα πλούσιο σε καμπύλες. Στήθος σιλικονάτο όπου έχει γίνει πολύ καλή δουλειά, δύσκολα το καταλαβαίνεις.
Εν ολίγοις μια γυναίκα που κάθε άλλο παρά περνάει απαρατήρητη, όπως διαπίστωσα και σε κάποιες εμφανίσεις της στο X-Bar ως υπεύθυνη βάρδιας/δημόσιες σχέσεις. Χαρακτηριστική επίσης η φωνή της που θυμίζει Μίνι Μάους.

Άφιξη στο ίδρυμα λίγο πριν τη λήξη της βάρδιας και σχετικά εύκολο παρκάρισμα. Πρόγραμμα των 70 ευρώ καθότι με τα προσόντα της Αντρέα είναι αμαρτία να μην πάρεις το ισπανικό. Έτσι ακριβώς άλλωστε ξεκίνησε και η συνεδρία, μ'εκείνη καθιστή στο κρεβάτι κι'εμένα όρθιο να απολαμβάνω την "περιποίηση" της.
Παραμένοντας στην ίδια στάση μου έβαλε το προφυλακτικό και συνέχισε την εργασία της, αυτή τη φορά με το στόμα, αποδεικνύοντας για μια ακόμη φορά ότι οι Ρουμάνες στον συγκεκριμένο τομέα είναι άφθαστες.

Στη συνέχεια ξαπλώσαμε αμφότεροι στο κρεβάτι όπου, παρά τις παλαιότερες μαρτυρίες συναδέλφων, δεν έφερε καμία αντίρρηση όταν της ζήτησα να έρθει από πάνω μου.
Τελείωμα στα τέσσερα μετά από πεντάλεπτο σφυροκόπημα, κατά τη διάρκεια του οποίου πήρε τέτοια στάση ώστε είχα την ευκαιρία να παίζω με το πλούσιο στήθος της.

Αφού έκανε το μπάνιο της (είχε κάνει και όταν μπήκε στο δωμάτιο) ακολούθησε social time όπου μιλήσαμε για την πατρίδα της, τις διακοπές από τις οποίες μόλις είχε επιστρέψει, το Χ-Bar και κάποιους ...αγενείς πελάτες που επιδίδονται σε δαγκώματα, γρατζουνιές και άλλα τέτοια extreme sports.

Κλείνοντας την παρούσα κριτική μπορώ να πω ότι η Αντρέα δικαίωσε την καλή φήμη που την ακολουθούσε. Πρόκειται για μια ακόμη τίμια εργάτρια του αγοραίου σεξ από τη Ρουμανία, μια άψογη επαγγελματία που δίνει τον καλύτερο της εαυτό στο στίβο της μάχης και δεν επαφίεται μόνο στην εντυπωσιακή της εμφάνιση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Αντρέα
Υπηρεσίες
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2013
Ξέχασα να αναφέρω πως η ημερομηνία είναι ενδεικτική. Η συνάντηση έγινε μέσα Ιουλίου.
P
px75
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1