Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επισκεψη στο πρασινο που μια φορα και ενα καιρο δουλευε η λαουρα Γερο-μύστης

η τσατσα ειχε αναλαβει εξω τον ρολο του τσιλιαδορου οποτε η κοπελα μονη της ελεγα τις υπηρεσιες της και επαιρνε η ιδια τα λεφτα
βεβαια το να τα πει ηταν αλλο θεμα γιατι μιλουσε πολυ σπαστα τα ελληνικα δεν πρεπει να ειναι πολυ καιρο στην ελλαδα

μικρο μαυρομαλικο βουλγαρακι ονομα μου ειπε κατι σαν "ναργια" (η τσατσα εξω ειπε μαρια)Μαλακία

τεσπα οι επιλογες ηταν ελαχιστες και μετριες και δεν ηθελα να φυγω απραγος οποτε κατεληξα εδω
πηρα το απλο με 25

μετα απο ελαχιστα λεπτα πριν καν προλαβω να ξεντυθω μπηκε μεσα
μου κατεβασε το μποξερακι περασε το προφυλαχτικο και αρχισε να με τσιμποκωνει στα ορθια
κατι που για αρχη ηταν καλο
αλλα ηταν και το μονο καλο και κρατησ και λιγο

σταματησε την πιπα μονη της χωρις να την πω και ξαπλωσε στο κρεβατι
την λεω θα συνεχισεις και αλλο? οχι μου λεει!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
την ξαναρωτησα 2-3 φορες επεμενα και συνεχισε να με τσιμπουκωνει

πρωτη σταση αυτη απο κατω ψοφια πραγματα
επισης αλλο που παρατηρησα ηταν οτι καθολη την διαρκεια δεν εβγαλε το σουτιεν της Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
αντε την επομενη φορα να ειναι με τα ρουχα μην ξεντυνεται καθολου

ειχε και ενα τατουαζ ψηλα πισω στην πλατη της με κατι γραμματα(οποτε αν την εχει παρει κανεις αλλος ας ενημερωσει ποιο ειναι το σωστο ονομα)

κατι ψιλοχαδακια μονο και αρχισε μετα απο ελαχιστο χρονο να προσπαθει να μου πιεζει τα αρχιδια με το χερι της για να τελειωσω(ενω το μαγαζι και γενικ η περιοχη βαρουσε μυγες)

μετα τις ζητησα να ανεβει απο πανω το κανε χωρις να φερει αντιρηση και σε αυτο κοπανηθηκε αρκετα καλα και οταν ειδα οτι φτανω στο τελος την εβαλα να με ξανατσιμπουκωσει για να χυσω ετσι με ενα ομως ψιλομετριο τελειωμα

σε γενικα γραμμες τραγικα με πολυ μετρια καταθεση
η κοπελα δεν το εχει και δεν εχει καμια τυχη στον κλαδο

τουλαχιστον αν την αναγωρισει καποιος απ το τατουαζ μην την κανει την μαλακια σαν εμενα και περασει!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρία
STELIOS77
Ανώτερος
Εγγραφή:
8 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
2.433
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού