Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142857
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Οι τελευταίες επισκέψεις μου στις παραλίες, εκτός από την million dollar idea ότι το ιδανικότερο μέρος στον κόσμο για να στήσει κάποιος ένα κορυφαίο FKK θα ήταν μια καλή ελληνική παραλία, μου έφεραν και πολλές καύλες μιας και τα μαγιό είναι πιο ξεκωλέ από ποτέ. Παράλληλα όμως είχα όρεξη για gfe καταστάσεις, οπότε βασιζόμενος στις πρόσφατες κριτικές επισκέφτηκα τη Γιούλη.
Δεν ξέρω πόσο καιρό έχει εκεί, αλλά για πρώτη φορά παρατήρησα ότι στο σαλόνι έχει μπει στύλος χορού. Δεν τον χρησιμοποίησε βέβαια η κοπέλα στην παρουσίασή της (ούτε ο πολύ χαμηλός φωτισμός βοήθησε) αλλά το χαμόγελό της ήταν αρκετό. Πέρασα με το αναγνωριστικό αντίτιμο των 30 €, παρά τις προσπάθειες της τσατσάς για κάτι παραπάνω. Της είπα μόνο ότι με ενδιαφέρει η άνεση χρόνου, ελπίζοντας ότι θα το μεταφέρει στην κοπέλα, αλλά προφανώς δε συνέβη κάτι τέτοιο.
Σύντομα λοιπόν, μιας και δεν υπήρχε άλλος πελάτης σε ένα ήσυχο καλοκαιρινό βράδυ καθημερινής (η υποτονική κίνηση επιβεβαιώθηκε και στη βόλτα που ακολούθησε), ήρθε και η Γιούλη. Αρχικά, τελείως αμίλητη και γυρίζοντάς μου πλάτη, έβγαλε τα παπούτσια και τα εσώρουχά της δίπλα στην πόρτα. Προς στιγμήν λόγω ανάλογων σκηνικών στο παρελθόν φοβήθηκα ότι θα φάω πατάτα αλλά ευτυχώς αυτή η υποψία μου δεν επιβεβαιώθηκε. Αφού λοιπόν ετοιμάστηκε, ήρθε στο κρεβάτι και αρχίσαμε παιχνίδι. Η Γιούλη είναι μικρούλα, γύρω στα 22-23 πιστεύω, κανονικού ύψους και βάρους θα έλεγα, με σχετικά μικρό αλλά σφιχτό νεανικό βυζάκι, συμπαθητικό κωλαράκι με έντονα τα σημάδια από το μαγιό, και πάνω από όλα ένα πολύ γλυκό πρόσωπο και καστανόξανθες μπούκλες που συμπλήρωναν την εικόνα. Το μεγάλο πρόβλημα όμως ήταν η επικοινωνία, καθώς φαίνεται να μη γνωρίζει παρά μόνο ελάχιστα ελληνικά και αγγλικά, και έτσι εκτός αν κάποιος είναι γνώστης της ουκρανικής η συνεννόηση γίνεται κυρίως στη νοηματική. Ήρθε λοιπόν στο κρεβάτι και στάθηκε στα γόνατα, πήρα και εγώ την ίδια στάση σώματος και την έβαλα στην αγκαλιά μου και ξεκινήσαμε φιλιά (όχι στο στόμα) και χάδια. Περάσαμε αρκετή ώρα έτσι, ανταπέδωσε την τρυφερότητά μου και κάπως έτσι περάσαμε στη συνέχεια. Με ξάπλωσε, πέρασε το προφυλακτικό κάλτσα style που έλεγε και ο Jo (συνηθισμένο λάθος που κάνουν οι περισσότερες) και ξεκίνησε την πίπα. Αργή και αισθησιακή, με την κατάλληλη πίεση. Στη συνέχεια ιεραποστολικό, όπου εγώ είχα τον έλεγχο του ρυθμού και συνέχισα σε ανάλογους ρυθμούς. Σε κάποια στιγμή ξαφνικά με σπρώχνει ελαφρώς για να σηκωθώ. Προς στιγμήν νόμιζα ότι κάτι έπαθε, είχε και μια μικρή ανησυχία στο βλέμμα (αυτή η έλλειψη επικοινωνίας που ανέφερα) αλλά ήθελε απλώς να αλλάξει στάση σε πισωκολλητό. Εκεί, ανέβασε απότομα τέμπο. Είχαν περάσει ακριβώς 8 λεπτά. Μάλλον θα έγινε κάποιο σινιάλο με τη μουσική που δεν πρόσεξα, παρεμπιπτόντως να πω ότι οι μουσικές επιλογές στο μαγαζί ήταν πολύ καλές, μέσα στο gfe κλίμα. Τέλος πάντων, ακολούθησα σε αυτό το ρυθμό για κανένα 4λεπτο ώσπου οι κραυγές της έγιναν τόσο έντονες που σταμάτησα για να τη ρωτήσω αν είναι όλα ok ή αν πονάει. Όταν συνειδητοποίησε ότι εγώ δεν είχα τελειώσει ακόμη απογοητεύτηκε και μου λέει must finish... time... οπότε την έβαλα να μου παίξει μια Μαλακία και να τελειώσω έτσι. Πιστεύω ότι σε ένα βράδυ με τόσο πεσμένη κίνηση θα μπορούσαν να την αφήσουν να είναι λίγο πιο χαλαρή με το χρόνο. Στο κάτω κάτω, όπως κερδίζουν χρόνο όταν τελειώνουμε γρήγορα, έτσι θα έπρεπε να δίνουν περισσότερο χρόνο όταν αργούμε. Εν πάσει περίπτωσει, αφού τελείωσα πήγε πλύθηκε στη ντουζιέρα, ντύθηκε με τον ίδιο αμίλητο τρόπο όπως όταν μπήκε, και με αποχαιρέτησε με αγκαλιά και φιλί.
Συνολικά, η Γιούλη είναι μια γλυκιά παρουσία, ένα συμπαθητικό κοριτσάκι με την οποία πέρασα όμορφα καθώς έδωσε ένα τρυφερό τόνο στη συνάντηση. Στα μείον είναι σίγουρα η έλλειψη επικοινωνίας που δε διευκολύνει τα πράγματα, πιστεύω πως αν αυτό ξεπεραστεί στο μέλλον θα γίνει ακόμη καλύτερη. Πιστεύω ότι θα την ξαναεπισκεφτώ σύντομα, όσο για την "προσφορά" του μαγαζιού με τα κουπόνια (η 7η επίσκεψη είναι στη μισή τιμή) ναι μεν καλή σαν σκέψη αλλά πιστεύω ότι στο ευρύ κοινό δύσκολα θα περπατήσει, οι 7 επισκέψεις είναι πολλές, εκτός αν διατηρηθεί για μεγάλο χρονικό διάστημα. Αλλιώς βλέπω τα κουπόνια αυτά να πάνε αδικοχαμένα όπως οι κάρτες που είχε βγάλει κάποτε άλλο μαγαζί της πόλης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 31, 2013
Όνομα κοπέλας
Γιούλη
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
2.347
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού