Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 120 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Για όλο το μέχρι τώρα 2013 την πλειοψηφία των καταθέσεων μου την έχω αφιερώσει στην «ανακάλυψη» νέων παρτενέρ, πλην ελαχίστων εξαιρέσεων, που ήταν η δεύτερη φόρα με κάποιες κοπέλες που στο παρελθόν είχα περάσει καλά. Σήμερα όμως ήθελα κάτι «σίγουρο», κάτι εγγυημένο. Την εκπλήρωση αυτής μου της επιθυμίας την κάλυπτε απόλυτα η Λίντα.

Άφιξη στο πολυτελές Sensuality και είσοδος στο δωμάτιο σε πρόγραμμα με 69. Αφού έκανα το ντους μου και χαλάρωνα ξαπλωμένος, έκανε την εμφάνιση της. Με χαιρέτησε με το μικρό μου όνομα, αφού γνωριζόμαστε αρκετά καλά. Ξάπλωσε δίπλα μου, μιλήσαμε για λίγο και προσφέρθηκε να με «κεράσει» μασάζ. Δεν αρνήθηκα την προσφορά της, ξάπλωσα ανάσκελα και ανέλαβε να με χαλαρώσει. Μια αποστολή που έφερε εις πέρας με απόλυτη επιτυχία, μιας και κατέχει την τέχνη και κατάφερε να μου διώξει όλη την κούραση της ημέρας. Χαλαρωτικό στην αρχή για να «γυρίσει» σε αισθησιακό που ήταν και η έναρξη για τα πρώτα προκαταρκτικά.

Χάδια, φιλιά, γλειψίματα και από τις δυο πλευρές σε όλα τα μήκη και τα πλάτη των σωμάτων μας. Στοματική περιποίηση από πλευράς μου για παρά πολύ ώρα, με την Λίντα να το απολαμβάνει, να με προτρέπει για επιπλέον χρόνο, με αναστεναγμούς, χάδια, πίεση του σώματος μου με τα πόδια και τα χέρια της. Νέα προκαταρκτικά και από τις δυο πλευρές, ώρα για το δικό της στοματικό. Άψογο όπως πάντα, με πολλές εναλλαγές και παιχνίδια, σωστή χρήση τη γλώσσας, χωρίς χέρια. Συνεχεία με «κλασσικό 69» σε διάφορες γωνίες και παραλλαγές θέσεων.

Ξεκίνημα του sex με την Λίντα στα τέσσερα, έχοντας πανοραμική θέα στον διπλανό επιτοίχειο καθρέπτη. Αρκετή ώρα έτσι, συνέχεια με ιεραποστολικό, με σφιχτές αγκαλιές χάδια φιλιά, μέχρι να μας βρει έτσι το τέλος. Μια ακόμα ευχάριστη έκπληξη με περίμενε.
Και πάλι μασάζ από πλευράς της, σε πλήρη άνεση χρόνου και φιλική κουβέντα για πολλά θέματα. Ευχές για τις διακοπές που έρχονται, εκατέρωθεν ευχαριστίες και αποχώρηση, μετά από 50 λεπτά παραμονής στο δωμάτιο, όπως ο px75 που με περίμενε στο σαλόνι μου είπε.

Μια έμπειρη γυναίκα που δίκαια κατ΄εμέ θεωρείται από τις σταθερές αξίες στα studio, και εγώ τουλάχιστον δεν θυμάμαι κάποιος να μην έχει περάσει καλά μαζί της. Η τεχνική της σε πολύ ψηλά επίπεδα, το χιούμορ της έξυπνο, χωρίς καμία βιασύνη και θέματα με τον χρόνο γενικότερα. Για την εμφάνιση της δεν θα αναφερθώ, μιας και είναι κάτι εντελώς υποκειμενικό, εμένα πάντως μου αρέσει αρκετά. Αν και περνάω θαυμάσια μαζί της, και έχουμε την τέλεια χημεία, δεν την επισκέπτομαι πολύ συχνά. Το πολύ 2 φόρες τον χρόνο θα συνευρεθούμε. Τώρα γιατί συμβαίνει αυτό, ούτε και εγώ ξέρω να σας απαντήσω…..

Αυτά για την εμπειρία μου με την Λίντα, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 31, 2013
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Αυγούστου, 2013
+, για να συμπληρωθρί το καρέ! (4/4)

Καλό μήνα, σε σένα αρχηγέ και σε όλους
02 Αυγούστου, 2013
Καλο μηνα αρχηγε. Απ΄οτι καταλαβα σε ξεπεταξε η Λιντα. Ακου 50 λεπτα. Στο Ισμηνης διπλα θα καθοσουν ισαμε 3 ωρες.....
Ετσι για να γελασουμε και λιγο.....Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2