Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 67 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Ρουμάνα Λόλα (ίσως να είναι και Ρόζα και να μην άκουσα / θυμάμαι καλά) είναι ένα μελαχρινό πιπίνι που πέτυχα στην απογευματινή βάρδια στο υπόγειο μπουρδελάκι της Κολωνού 11. Κατά το σαλονάρισμα μου φάνηκε καλοδιάθετη, με έπρηξε και η τσατσά με τα «πέρνα και θα γίνεις πελάτης», οπότε και αποφάσισα να φυτιλιάσω το 10άρικο.

Εμφάνιση Λόλας: πιπίνι 20 Μαΐων, με μέτριο ύψος, μαύρο μαλλί, καυλωτική και ερωτεύσιμη φατσούλα, όμορφο στητό βυζάκι και ωραίο κωλαράκι. Γενικά το σώμα της είναι πολύ καλό, όχι υπερβολικά λεπτό, αλλά παρόλα αυτά σφιχτό και με αρμονικές καμπύλες. Θα τη χαρακτήριζα τουμπανάκι.

Περιμένοντας τη στο δωμάτιο την άκουσα να διαπληκτίζεται με τον προηγούμενο πελάτη, ο οποίος απαιτούσε τα λεφτά του πίσω. Αναφέρω και το λόγο του διαπληκτισμού ώστε να έχετε καλύτερη εικόνα οι ενδιαφερόμενοι σχετικά με το τι ΔΕΝ προσφέρει η κοπέλα: 69. Εγώ κάπου εκεί άρχισα να κλαίω τα λεφτά μου, όχι τόσο για το 69, μιας και δε συνηθίζω να γλυφομουνιάζω τις πόρνες, όσο επειδή σκεφτόμουν πως θα πετύχαινα τη μικρή με κακή διάθεση. Όντως όταν ήρθε ήταν λίγο πεσμένη, οπότε ξεκίνησα να της λέω κάτι μαλακιούλες του στυλ «πόσο ωραία είσαι» και «που θα βρω μια γυναίκα σαν εσένα» και διάφορα τέτοια πιρφορίστικα μπας και της ανεβάσω λίγο τη διάθεση. Ταυτόχρονα χάιδευα και θαύμαζα το σώμα της, το οποίο είναι πολύ δυνατό, τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα. Η Λόλα μου ζήτησε να περάσουμε στο κρεβάτι, κάτι που πράξαμε. Προκαταρκτικά δεν είχε, παρά μόνο κάποια ελάχιστα χάδια στο στήθος μου και παίξιμο της πούτσας ώστε να εφαρμοσθεί καλύτερα η περικαυλίδα. Εγώ βέβαια δεν τα χρειαζόμουν, μιας και είχα ήδη γίνει τούρμπο από το κορμάκι της, την χούφτωνα παντού και τη φιλούσα. Φιλώντας τη στο λαιμό με διέκοψε και μου εξήγησε με κοφτό τρόπο πως δε δέχεται φιλιά στο πρόσωπο… Εκεί ξενέρωσα λίγο με τον τρόπο της, οπότε και της είπα να περάσει στο παρασύνθημα. Η πίπα της μέτρια προς απαράδεκτη, πιο πολύ με μαλακία έμοιαζε παρά με πίπα με τόσο χέρι που έβαζε. Καθώς με τσιμπούκωνε εγώ έτριβα το μουνάκι της πάνω από το μαύρο στριγκάκι που φορούσε, κάτι που προσωπικά με καυλώνει μιας και είμαι ψιλοφετιχιστής με τα εσώρουχα. Όταν βαρέθηκα της ζήτησα να σταματήσει την πίπα και να έρθει από πάνω, κάτι που έκανε αφού πρώτα πάστωσε το μουνί της με μισό κιλό κρέμα. Να πω εδώ πως η τύπισσα έχει πανέμορφο μουνί, άτριχο και καλοσχηματισμένο, να της το γλύφεις με τις ώρες μέχρι να λιώσει! Αφού έβαλε την κρέμα λοιπόν με καβάλησε σιγά-σιγά και άρχισε να κινείται πάνω στην πούτσα μου πιο αργά και από replay. Προσπάθησα να τη γαμήσω εγώ από κάτω αλλά η γκόμενα δε συνεργαζόταν με τίποτα. Την έπιασα λοιπόν και τη γύρισα σε ιεραποστολικό, όπου της κράτησα τα πόδια ανοικτά για να βλέπω στο πιάτο το πανέμορφο μουνάκι της. Αν και τη γαμούσα χαλαρά η Λόλα έκανε κάτι γκριμάτσες πόνου λες και τη σφυροκοπούσε ο Lex Steele. Το πήγαινα όσο πιο χαλαρά μπορούσα και αυτή συνέχιζε να μου λέει να το κάνω πιο σιγά κάθε φορά που επιτάχυνα λίγο. Στη στάση αυτή επίσης τσέκαρε και το ρολόι της! Εν τω μεταξύ η αίσθηση λόγω της κρέμας ήταν ελάχιστη, οπότε με βλέμμα πραγματικής απορίας τη ρώτησα αν όντως πονάει όσο δείχνει, με τη Λόλα να μου απαντάει πως στην πραγματικότητα δεν πονάει τόσο πολύ. Εκεί κάπου φόρτωσα, την έστησα στα τέσσερα και άρχισα να της δίνω το μουνί στο χέρι, ενώ αυτή συνέχιζε να βγάζει κραυγές και βογγητά, μέχρι που τέλειωσα με δύναμη μέσα της.

Εν συντομία, πρόκειται για κλασσική περίπτωση όμορφης νεαρής πόρνης με κομοδινιακές υπηρεσίες. Παρόλα αυτά πιστεύω πως λόγω του ευτελούς αντιτίμου αξίζει για μια φορά, λόγω εμφάνισης.

Χρόνος παραμονής της Λόλας στο δωμάτιο 11 λεπτά.

Τιμή 10 ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 24, 2013
Όνομα κοπέλας
Λόλα
duskolieggrafi
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
203
Likes:
5.126
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, prontifix, okalosomulos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού