Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 57 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σήμερα που βρήκα ελεύθερο χρόνο αποφάσισα να γράψω δυο λόγια για εμπειρίες μου με κοπέλες που δεν έχουν άλλες κριτικές. Ξεκινάω λοιπόν με τη Ρουμάνα Μα(γκ)νταλένα, ελληνιστί Μαγδαληνή, την οποία τίμησα κατά την απογευματινή βάρδια στο πιο δεξιά σπιτάκι της οδού Ιάσωνος 1.

Εμφάνιση Μαγκνταλένας: κοντή σχετικά πιτσιρίκα, με μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων, συμπαθητική και γελαστή φατσούλα με σκουλαρίκι στο πάνω χείλος, μικρό και στητό βυζάκι, κοιλιά μεγάλη λες και έχει φάει τον προηγούμενο πελάτη και μικρό κώλο. Τη μέρα που την πήρα εγώ φορούσε ένα μαύρο δικτυωτό που την έκανε να μοιάζει με παραφουσκωμένο ντολμαδάκι.

Το ντολμαδάκι ήρθε αρκετά γρήγορα στο δωμάτιο, γελαστή και έχοντας την ίδια καλή διάθεση που είχε και κατά το σαλονάρισμα. Ήρθε στο κρεβάτι δίπλα μου και άρχισε να παίζει με την τσαπού μου, ενώ έδινε φιλάκια στο στήθος μου. Ταυτόχρονα είχε φέρει το σώμα της σε τέτοια θέση ώστε να μπορώ να έχω άνετη πρόσβαση στο μουνάκι της, το οποίο και δεν παρέλειψα να δακτυλιάσω. Στη συνέχεια μου πέρασε το προφυλακτικό και ξεκίνησε το τσιμπούκι, αφήνοντας με να συνεχίσω το δακτύλιασμα. Η πίπα της, αν και επικεντρωμένη στον κορμό του πέους, ήταν αρκετά καλή, υπό την έννοια ότι ήταν βεντουζωτή και ρουφηχτή, με αποτέλεσμα να ατσαλωθεί ο ψωλιόκος μου λίαν συντόμως. Τη διέκοψα από την πίπα και της ζήτησα να έρθει από πάνω αλλά το αρνήθηκε (φάουλ αυτό), οπότε την έβαλα στα τέσσερα για πισωκολλητό. Στη στάση αυτή στήθηκε αρκετά καλά, επιτρέποντάς μου άνετες και δυνατές διεισδύσεις χωρίς να δυσανασχετήσει. Τη συμμετοχή της κατά το σφυροκόπημά μου θα τη χαρακτήριζα ως μέτρια, καθώς έβγαζε κάποια διακριτικά βογγητά που διατηρούσαν στο ακέραιο την αιμάτωση του πέους μου, ενώ της έριξα και κάποια σκαμπιλάκια στον κώλο της για τα οποία δεν είπε τίποτα. Σχετικά γρήγορα βαρέθηκα στη στάση αυτή, μιας και ο κώλος της συγκεκριμένης πόρνης δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο, οπότε και την τοποθέτησα σε πλάγια θέση και άρχισα να τη γαμάω πλαγιαστά. Της έδινα κάποια φιλάκια στο λαιμό και της χούφτωνα με δύναμη τα βυζιά της, ενώ η Μαγκνταλένα μου χαμογελούσε και συνέχισε να βγάζει ελαφρά βογγητά. Σε ένα τέτοιο χαλαρό και ευχάριστο κλίμα έληξε η συνεδρία μας με την εναπόθεση των παιδιών μου στον πλαστικό τους τάφο.

Με λίγα λόγια, η συνεύρεσή μου με τη Μαγκνταλένα ήταν όπως και οι περισσότερες αγάπες μου, ευχάριστη μεν αλλά μέτρια ως προς το πάθος, αφήνοντας μου μια ουδέτερη ανάμνηση που είναι καταδικασμένη να ξεχαστεί.

Χρόνος παραμονής της Μαγκνταλένας στο δωμάτιο 9 λεπτά.

Τιμή 10 ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαγκνταλένα
duskolieggrafi
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
203
Likes:
5.126
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, prontifix, anoixtiri και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού