Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
η επίσκεψη στον συγκεκριμένο οίκο πραγματοποιηθηκε προχθες το βράδυ σε πλαισιο μεγάλης στουντιοτσαρκας.πριν συνεχίσω την κριτική θα ήθελα να σας διευκρινίσω ότι εχει τιμες μπουρδελο δηλαδη 20 για απλο 30 για 69 και 40 για φουλ.
Η εργαζομενη κοπελα ηταν η λαουρα.για οσους δεν την γνωριζουν ειναι ενα 20χρονο ρωσσιδακι,αν και εγώ για Ρουμάνα την έκανα έχει μικρο στητό βυζάκι ωραιο προσωπο μαυρα ισια μαλλιά που φτανουν λιγο πιο κατω απ του ωμους της και ένα κωλαράκι που κολάζει και αγιους.οταν βγήκε στο σαλονι μου φανηκε εντελως ψυχρή,αλλα εγω εκανα την μεγιστη βλακεία να δώσω το 20ρικο επειδη είχα καύλες και ηθελα να κανω ρελανς απ την προηγουμενη κάκιστη καταθεση.
Η ευγενικη τσατσα με τοποθετησε στο δωματιο το οποίο βρίσκεται αριστερα της εισόδου,το οποιο ηταν πάρα πολυ καθαρό ειχε μια καμπίνα ντουζ,ηχεια για να ακους μουσικουλα ενω περιμενεις την κοπελα τα σεντονια ηταν καθαρα και κλιματιστικο.αφου έκανα το ντουζακι μου ηρθε και η Λάουρα στο δωματιο.αφου ειχαμε μια ανγνωριστικη κουβεντουλα για την ηλικία μας και για τα ονόματα μας,μου τόνισε οτι ειχε εργαστεί και παλιότερα σε αυτο το στούντιο και αλλου.
Ο αγωνας ξεκινησε με καποια συντομα προκαταρκτικα,με γλείψιμο στις θηλές μου και με καποια χάδια στο κορμί μου.αφου είδε ότι είχα ατσαλωθεί μου τοποθετησε σκουφο και μου αρχισε πιπα.η πιπα της ηταν αρκετά καλή με γλείψιμο σε όλο τον κορμό μου και παιξειμο με την γλώσσα της στο κεφαλακι μου.ξεφνικα αυτη πηρε την προτοβουλια και μου ειπε να ξεκιναω να την γαμάω,δεν είχαν περάσει ούτε 2λεπτα απο τοτε που μου αρχεισε να μου παιρνει πιπα.αρχισα να την γαμαω σε ιεραποστολικο,σε αυτη την σταση ενιωθα λες και γάμαγα ρομπότ,καμια συμμετοχη απ την πλευρά της ειχε ανοίξει τα ποδια της και κοιταγε το ταβανι,μου εδινε μια αίσθηση οτι ηθελε να με ξεπεταξει.επισης δοκιμασα να της δωσω ένα φιλάκι στο μαγουλο αλλα αυτή έκανε λες και είχα πρόθεση να την βιάσω όταν την ρώτησα γιατί αντεδρασε με αυτον τον τροπο μου είπε οτι δεν θελει να χαλάσω το μακιγιάζ που έχει βάλει στο πρόσωπο της.μετα της είπα να ερθει απο πανω μου.παλι τα ίδια και χειρότερα,τελείως παθητική αυτή δεν επερνε καμιά πρωτοβουλία κατα την διάρκεια της πράξης,απλως κοιταζε το ντουβαρι.τελικα επειδη δεν εβλεπα προκοπη απ την συμμετοχή της,αποφασισα να την παίξω για να τελειώσω.οταν την παιζα αυτη ειχε κατσει οκλαδον διπλα μου και ειχε τοποθετησει το ενα χερι της στην κοιλια και δεν εκανε τιποτα αλλο.οταν τελείωσα σηκωθηκε πλύθηκε και με ευχαριστησε.
Εν κατακλειδι για αλλη μια φορα επιβεβαιωθηκε ο κανονας που λεει οτι αν βλεπεις μια τοσο ψυχρή κοπελα εξω στο σαλονι θα ειναι και το ιδιο ψυχρη μεσα στο δωματιο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 29, 2013
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιουλίου, 2013
προσωπικά ούτε εγω΄θα την έπαιρνα , ήταν όντω; ψυχρή στο σαλόνι και πρωτάρα ... μερικές φορές λέω , για ποιον λόγο δίνουμε 20 ευρω σε ορισμένες ενώ μπορουμε να κάτσουμε σπίτι και να τον παίξουμε μόνοι μας !! Μόνο στανταράκια από εδώ και πέρα KJ , έπρεπε να πάρεις καμία Σύλβια από Ιεροφάντων να τα δεις ολα Κατσικογάμης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1