Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 41 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σε πρόσφατη τσάρκα που έκανα παρέα μαζί με τον φίλο xilnik και τον αξιόλογο Φανούρη Τζούρα είδα την συμπαθητική Μελίνα μαζι με την Ναταλία στο όροφο.
Δουλευουνε παρεα και μαλλον δεν υπαρχει υπηρεσια γιατι 2 φορες που μπηκα στον οικο μονες τους παρουσιασαν τον ευατο τους..
Η Ναταλια μου ειναι γνωστη απο το χειμώνα, αλλα δεν εχω περασει ποτέ μαζι της. Ειναι σχετικά κοντη με μακρυ μαλλι πιασμενο αογοουρα, ηλικια περιπου 27-28. ανυπαρκτο στηθος, και γυμνασμενο σωμα με ωραιο κωλο.
Η μελίνα είναι πιο γυναικα, εχει περισσοτερη θηλυκοτητα. Ηλικιακα πρεπει να ειναι 32-35 ετων, εχει όμορφο προσωπο με ωραια μάτια. Χαμογελαστη, μετριου αναστηματος και αυτή με μαυρο ομορφο ισιο σχετικα μακρυ μαλλι. Εχει μικρο στηθος και καποα κιλα παραπανω σε κωλο και μπουτια, κατι ομως που της παει.
Κανουνε παρτουζα οι 2 τους και οι 2 ανακοινωσαν ελευθερο στοματικο στο δωματιο.
Περασα με την Βουλγαρα Μελίνα. Το δωματιο μεγαλο , ευρύχωρο και σχετικα καθαρο με νυπτηρα και κλιματισμο να δουλευει στο φουλ μιας και χθες ηταν πολύ ζεστη νύχτα.
η Μελίνα ηρθε χαμογελαστη και αφου τα ειπαμε λίγο με ρωτησε εαν επιθυμω λαστιχο στο στοματικο. Μιας και ειμαι φαν του ακα στοματικου ξεκίνισε ενα καλο στοματικο, βαζοντας ολο το πεος μεσα στο στομα της. Κανει πολυ καλο deepthroat. δεν ασχολειται καθολου ομως με τα παπαρια. Ειχε παρει τετοια θεση στο στοματικο που μπορουσα ανετα να βαζω χερι και δαχτυλα στο αιδοιο και το κωλαρακι της, το αιδοιο της ηταν ξυρισμενο αλλα η κωλοβαλβιδα της ειχε περιμετρικα μερικες τριχουλες που μολις της ψιλαφησα η ερωτικη μου επιθυμια και καυλα απογειωθηκαν...Έρωτας
γυρισε μονη της σε σταση 69, οπου εκει την εγλειψα για λιγο. Πολυ καθαρη και δεν είχε βαλει και καθολου κρεμα .
Στη συνεχεια περασμα προφυλακτικου και απο μονη της παλι ανεβηκε απο πανω....σε αυτη τη σταση ομως κουραστηκε συντομα και την γυρισα στα 4. Ξερει να στηνεται αψογα και εχει ωραιο αφρατο κωλο . Η ιδια μαλιστα ερχοταν συνεχεια προς το μερος μου με την οπισθεν προσπαθωντας να γινει η διεισδηση οσο το δυνατον πιο βαθεια. Δεν μασαει λοιπον η Μελινα, ουτε κοροιδευει και μπραβο της.
Αξίζει να σημειωσω πως σε αυτη τη σταση ειδα και το κωλαρακι της αρκετα δουλεμενο, πραγμα που σημαινει οτι μαλλον κανει και πρωκτικο.
Τελος να πω πως η αισθηση του κολπου της ειναι πολυ καλη και σχετικα σφιχτη, πραγμα που κανει την αισθηση στο σεξ αρκετα απολαυστικη.
Γενικα ειναι μια αρκετα καλη περιπτωση για 20 ευρώ , κανει σχεδον τα παντα και σιγουρα θα την ξαναπροτιμησω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 30, 2013
Όνομα κοπέλας
Mελίνα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.474
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιουλίου, 2013
Η Μελινα και η Ναταλι(α) ειναι γαμω τα ατομα!

Υπηρεσια υπαρχει, αλλα δεν φαινεται καθως αναλαμβανουν μονες τους το σαλοναρισμα (και μπορω να πω οτι το πετυχαινουν), γιατι φανταζομαι οτι αν ειναι κ οι 2 στο δωματιο, καποιος πρεπει να ελεγχει την κατασταση

Κανει οντως πρωκτικο

ειναι 38 χρονων

αλλα πραγματικα, και μου το εχει πει, αλλα και φαινεται απο τον τροπο αντιμετοπισης των πελατων, οτι τη γουσταρει τη δουλεια της. Γι'αυτο και σαλοναρει μονη της, ερχεται πιο κοντα με τους συναγωνιστες κλπ κλπ! Εγω ας πουμε δεν εχω περασει ποτε μαζι της, αλλα οσες φορες εχω παει, μονο που δεν εχουμε κατσει να πιουμε καφε! πολυ κομπλε ατομο.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1