Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Για να γλιτώσετε, έστω και το 10-αρικο . . .

Η Λόλα είναι ένα όμορφο κοριτσάκι (κάπου στα 26-30), κοντό, ξανθό, με ωραίο λευκό δερματάκι και σέξι κορμάκι, μικρό στήθος και ποπάκι.
Στο σαλόνι εμφανίζεται συνήθως χαμογελαστή.

Ως εκεί ! ! ! Money Mouth

Έρχεται στο δωμάτιο. Χωρίς να βγάλει τα εσώρουχα, βάζει προφυλακτικό σε ανύπαρκτο πέος. Κάθεται κουβαριασμένη κάθετα προς εσένα για πίπα, άρα έχεις "πρόσβαση" ΜΟΝΟ στην πλάτη της. Μετά από 30-45 δεύτερα {πάμε}, σηκώνεται και αμέσως βάζει κρέμα {πάμε}, πρίν ακόμα βγάλει το στρινκ (άρα ΔΕΝ το βγάζει , αλλά το παραμερίζει Μαλακία)

Με δική μου πίεση, έβγαλε το στρινκ και απλά σήκωσε το σουτιέν {πάμε}. Στα πρώτα 2-3 φιλάκια του ενός βυζιού {πάμε}, άρχισε να δυσανασχετεί στο θέμα χρόνου.
Της εξηγώ ότι είναι στο δωμάτιο το πολύ 2-3 λεπτά και ΔΕΝ γίνεται να μου ζαλίζει τα παπάρια περί χρόνου με το καλημέρα.

Αυτή στον κόσμο της. Οπότε την έδιωξα και φροντίζω να σώσω και σάς ! ! !
Η Λόλα είναι πιο γρήγορη και από τον Λούκι-Λούκ. Θέλει τελειώνεις πριν καν μπεις στο δωμάτιο. Γαμήσου

Φεύγοντας διαβολόστειλα την ευτραφής τσα2 για τα ψευδή ευχολόγια περί καλοπεράσματος.

Υ.Γ.: Τα {πάμε} στην αγκύλη είναι κάθε πότε η Λόλα άρχισε την πίεση περί χρόνου και έλεγε "πάμε και πάμε" σπάζοντας τα νεύρα μου και φυσικά της στύσης μου.

Παιδιά . . . . . . Μ Α Κ Ρ Ι Α ! ! ! Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 26, 2013
Όνομα κοπέλας
Λόλα
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουλίου, 2013
Μάλλον μέλος του Π.Α.ΜΕ. είναι η Λόλα, γι' αυτό και σου έλεγε όλο πάμε και πάμε ... Μεγάλο χαμόγελο
Τελικά μάλλον πουθενά δεν πήγατε ... Γλώσσα
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
27 Ιουλίου, 2013
το ελεγε και ο Γ.Α.Π στην προεκλογικη του καμαπανια......ΠΑΜΕ!!!Μαλακία
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2