Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Άκυρο απο μένα. Ελλεηνιδα γυρω στο 1.65 20 χρονων περιπου μέτρια εμφάνιση, δεν τη λες άσχημη άλλα οχι κατι ιδιαίτερο.
Οι φωτο δεν ειναι ψευτικες αλλα εχουν τραβηχτει/επιλεχτει με τροπο που να την κολακευουν +50% απο οτι ειναι..

Στα σχετικα τωρα. πρωτη κουβεντα που ειπε μολις μπηκε , τα ξερεις τα προγράμματα..??? (εμ πως δεν τα ξέρω, προγραμματιστής είμαι Γλώσσα )
Δευτερη κουβεντα, τα φραγκα. Οκ, παμ παρακατ λεω..
παμ παρακατ.. φιλι ενω το γραφει στο site, ΔΕΝ. 69 ενω παλι το γραφει στα στανταρ, γιοκ. παω να βαλω δαχτυλακι στο νινι, γιοκ.

Αγαμησου λεω εσυ και ο γρυλος σου..! Ακυρο το ραντεβου της λεω ως εδω φερε τα φραγκα και καλο βραδυ. Κατι πηγε να πει για 20αρικο για ταξι κλπ, πηρε τα φρυδια μου.


Αν κρινω απο τη συμπεριφορα της , μαλλον ετσι παιζει το γραφειο.. αλλα γραφει στο σαιτ και αλλα λεει στις κοπελες.. αρα ακυρο και στο γραφειο.


Αυτα απο μενα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 27, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
easyrider77
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
236
Πόντοι:
86
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουλίου, 2013
Και δεν την γαμησες ρε φιλε???κ δεν εννοω με τον συνηθησμενο τροπο....για πολλες σφαλιαρες η τυπισα...!Παντως τωρα τελευταια εχω παρατηρησει οτι κατι συμβαινει...πολλα ακυρα πεφτουν
28 Ιουλίου, 2013
Φίλε σ΄όσα λες έχεις 100% δίκιο, όμως είναι αλβανέζα κι όχι ελληνίδα όπως λέει (φαίνεται απ την προφορά), πρώην στουντιοκόριτσο. Για τις φώτο έχεις δίκιο.
K
kornelius
28 Ιουλίου, 2013
Α την πουτανα
28 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εμενα μου ειπε οτι ειναι απο ζακυνθο και δεν ειδα τιποτα περιεργο στην προφορα.. anwy, αν την εχεις παρει γιατι δεν βαζεις κριτικη..?
28 Ιουλίου, 2013
καλά ξηγήθηκες... έπρεπε να την ρωτήσεις γιατί δεν κάνει αυτά που λέει στο site...
30 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε ΔΕΝ το ηξερε το σαιτ..! εγω της το εδειξα για να της αποδειξω οτι τα σερβις που της λεω δεν τα βγαζω απο το μυαλο μου..
μολις πηρα χαμπαρι οτι δεν ηξερε για τα σερβις στο σαιτ ξενερωσα και με το γραφειο το οποιο νομιζω πρεπει να το μαυρισουν ολοι.
Πρωτον γιατι πουλαει σερβις που δεν υπαρχουν στους πελατες,
και δευτερον δεν ενημερωνει τις κοπελες οτι τις εχει σε σαιτ με συγκεκριμενο σερβις.

Το κλασικο λαμογιο δηλαδη που δουλευει ολο τον κοσμο.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6