Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 43 10
Call-Girls 140973
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
συναντηση με την κοπελα στο BORA BORA.
Ηρθε με μια μικρη καθυστερηση 10λεπτων.ανοιγωντας την πορτα αντικρυσα αυτο που περιμενα.ενα καλοδιατηρημενο milf,προσχαρη και ευγενικη που με χαιρετησε με σταυρωτο φιλι.
το σωμα της ειναι γεματο,αρμονικα ομως με ατου τα ποδια και το κωλαρακι της.βυζακια εχει μετρια με ωραια αισθηση και υφη αλλα χανοντε λογο μεγαλυτερου σωματοτυπου.προσωπο αντικειμενικα ομορφο με απλα χαρακτηριστικα,ωραια ματια...
στα του αγωνα τωρα.μαζι της κουβαλαει πληρη εξοπλισμο καθαριοτητας αλλα και εσωρουχων-αξεσουαρ.εγω επειδη δεν ειμαι fan της ζητησα να μεινει μετα το μπανιο οπως βαφτιστηκε.φορεσε μονο ενα ζευγαρι διχτυωτες καλτσες γιατι οπως μου ειπε φτιαχνεται και αυτη...
ξεκινησαμε κανοντας της ενα μασαζακι που κατεληξε σε δαχτυλιασμα και φιλακια.στο φιλι εχει ενα θεμα μιας και φιλαει λιγο περιεργα,στην ουσια βγαζοντας τη γλωσα της εξω και περιμενοντας να την φιλησεις εσυ.ετσι μοιαζει λιγο με καρτουν αλλα εγω το βρηκα αστειο και γελασαμε αρκετες φορες.(ειναι γατα και με καλη αισθηση χιουμορ)...
περασμα προφυλαχτικου και ιεραποστολικη σταση γλωφωντας τα βυζακια της.στη συνεχεια ανεβηκε απο πανω μου οπου εδειξε αξιοσημειωτες αντοχες.reverse cow γυρισμα με πρωτοβουλια της με θεα την κωλαρα και την ανοιχτη πισω τρυπουλα της.(ο κωλος της ειναι αρμονικα γεματος και με σωστο ανοιγμα,σε συνδοιασμο δε με την δουλεμενη τρυπα αποτελει καυλωτικη εικονα)...
γυρισμα στα 4 και αρκετο σφυροκοπημα που εδειξε να γουσταρει.καποια ελαφρια μπατσακια στα κωλομερια αλλα και χαιδεμα της πισω τρυπουλας στο προγραμμα.γυρισμα παλι ιεραποστολικο και τελειωμα μεσα της με χαδακια και φιλακια.
δυστηχως λογο ελειψης χρονου δεν δοκιμασα την πιπα της και το κωλαρακι της.επιφυλασομαι.
συμπερασμα για συνειδητοποιημενους μιλφακηδες αποτελει πολυ καλη επιλογη σε καλη τιμη και ευκολη συνενοηση.
ευχαριστω κοριτσι μου

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 25, 2013
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.629
Πόντοι:
2.197
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουλίου, 2013
φιλε μου ειναι Τοφαλος Ντροπή
27 Ιουλίου, 2013
οσο για την συνενοηση εγω οσες φορες πηρα δεν το σηκωσε
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2