Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 46 10
Μασατζίδικα 114507
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη έγινε την Τρίτη το μεσημεράκι στις 14.20 , η αλήθεια είναι ότι στο μαγαζί είχα πάει άλλες τέσσερις φορές για να την πετύχω μίας και είχα ακούσει πάρα πολύ καλά πράγματα γι αυτήν από συναγωνιστές που εμπιστεύομαι , δυο φορές δεν δούλευε και δύο ήταν στο δωμάτιο , σήμερα την πέτυχα και την είδα , κατάλαβα
τελικά ότι δεν ήταν κάποιο μίλφ που δεν ήξερα αλλά η γνωστή ως Νατάσα από το Στουρνάρη 63 , μία που την είδα και μια που πέρασα μίας και είχε καλό σώμα , είναι κοντά στο 1.74 ξανθιά με πολύ σφιχτό σώμα(μίας και τον χειμώνα ειδικά κάνει σε γυμναστήριο βάρη και γιόγκα)μικρό στήθος το οποίο όπως διαπίστωσα μετά ήταν σιλικονάτο , ενώ διαθέτει και ένα υπέροχο κώλο ,ενώ ο συνδυασμός περιγραφών άλλων συναγωνιστών όπως προείπα ήταν ο καταλύτης ώστε να περάσω , η ευγενική υπηρεσία(Νάντια) με τα ωραία μάτια με οδήγησε δεξιά από το σαλόνι όπου ανοίγοντας την πόρτα ξεπροβάλουν στο αριστερό μας χέρι το μπάνιο(δεν έχει ντουζιέρες στα δωμάτια)ενώ στα δεξιά δύο μεγάλα και άνετα δωμάτια με ωραίους χρωματισμούς , η μουσική απαλή σε ηρεμεί , εκτός από το κρεβάτι στα δωμάτια έχει και μια μικρή καρέκλα , το μεγαλύτερο αρνητικό η μη ύπαρξης καναπέ ή έστω μεγάλης πολυθρόνας , σφραγισμένες παντόφλες(αν και κάτω από τον καλόγερο για τα ρούχα υπήρχε και ένα ζευγάρι λαστιχένιες παντόφλες)σφραγισμένη πετσέτα(μικρή σε μέγεθος)αφού πήγα και έκανα ένα μπανάκι γύρισα στο δωμάτιο ξάπλωσα μπρούμυτα και περίμενα την Άννα , στο δωμάτιο ήρθε μετά από κανα τέταρτο πάνω που νόμιζα ότι μάλλον θα είχε άλλο πελάτη και δεν μου το είπαν , με την βαριά φωνή της με ρώτησε αν είμαι έτοιμος και καλά , της απάντησα μια χαρά , έβγαλε την άσπρη ρόμπα της και έμεινε με τα μαύρα εσώρουχα της και τα άσπρα τακούνια της , αφού χαμήλωσε και άλλο τον ήδη χαμηλό φωτισμό μου έβαλε λάδι κατευθείαν από το μπουκάλι στα πόδια και στην πλάτη , αφού αρχικά το άλειψε σε όλο το κορμί μου , άρχισε να με τρίβει αρχικά στην μέση , μέρος μέρος κάλυψε με μασάζ όλο το κορμί μου
δίνοντας αρκετή έμφαση στον κώλο μου καθώς και στα χέρια , το μασάζ έκλεισε κάνοντας μου μασάζ στον αυχένα στο μέτωπο καθώς και για αρκετή ώρα περιμετρικά από τα αυτιά μου , μπορώ να πώ ότι το μασάζ της ήταν πολύ καλό και αρκετά χαλαρωτικό , πήρε οινόπνευμα και χαρτί και με καθάρισε από τα λάδια , άρχισε να με φιλαέι με την γλώσσα της στην πλάτη μου και στα αυτιά ,ενώ πιο μετά με την γλώσσα της χάιδευε τα κωλομέρια μου , ξαναήρθε στο αυτί μου και μου ψιθύρισε ότι είναι ώρα να γυρίσω , γύρισα , σήκωσε λίγο το κρεβάτι , ήρθε από δίπλα μου έσκυψε και άρχισε να μου ρουφάει τα αρχίδια , εγώ έπαιζα με το μουνάκι της και ελαφρά με την κωλοτρυπίδα της , ανέβηκε από πάνω μου στο κρεβάτι και αρχίσαμε να φιλιόμαστε , κατέβηκε προς τα κάτω άρχισε πάλι να μου γλύφει τα αρχίδια ενώ με το χέρι της είχε ανοίξει την καπότα και πρίν προλάβω να της πώ για ακάποτη πίπα μου φόρεσε το προφυλακτικό , η πίπα της δεν ήταν τίποτα το ιδιαίτερο ούτε διήρκεσε για πολύ , ανέβηκε από πάνω μου έβαλε τον πούτσο μου μέσα στο μουνί της και κάνοντας βαριά καθίσματα πάνω σε αυτόν , η στάση αυτή κράτησε για λίγο μιάς και δεν βολευόμασταν , σηκώθηκε και από μόνη της στήθηκε όρθια τουρλώνοντας την ωραία κωλάρα της και στηριζόμενη στο κρεβάτι , πήγα από πίσω της έσκυψα και άρχισα να γλύφω το μουνί της και την κωλοτρυπίδα της ενώ όταν έγλυφα το μουνί της της έβαζα δάχτυλο στο κωλοτρυπηδι της και μετά το αντίθετο , μετά έβαλα τον πούτσο μου στο μουνί της και άρχισα να την γαμάω πισωκολλητά , ενώ φαίνεται να γουστάρει πιο pse καταστάσεις αφού έσκουζε πιο δυνατά πιο δυνατά , σταμάτησα , την έβαλα να καθίσει ανάσκελα στην άκρη του κρεβατιού , μπήκα μέσα της , αυτή είχε σηκώσει και είχε ανοίξει τα πόδια της ενώ εγώ την γάμαγα δυνατά , αλλάξαμε στάση πάλι σε πισωκολλητό , μετα μου είπε να ξαπλώσω και άρχισε να μου παίζει τον πούτσο , της είπα να χύσω στο στόμα της , είπε όχι , μου έβγαλε το προφυλακτικό σκέπασε τον πούτσο μου με τα σιλικονάτα βυζιά της και με τελείωσε σε αυτά , μου έδωσε χαρτί να σκουπιστώ , στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 35 λεπτά(60 ευρώ τα 45 λεπτά) , το μασάζ της αρκετά καλό , στα του σεξ περίμενα να κάνει ακάποτο τσιμπούκι ή έστω να δίνει κώλο (ζήτησα και είπε ότι δεν κάνει)δεν μιλάει πολύ παρά μόνο τα απαραίτητα , ενώ πιο πολύ είναι δεκτική παρά έχει συμμετοχή , ίσως με αυτά που είχα ακούσει να είχα ανεβάσει πολύ ψηλά τον πήχη…βέβαια να σημειώσω ότι πέρασα καλά , να πώ ακόμα ότι μου είπε ότι είναι 32 χρονών αλλά σίγουρα έχει καβατζάρει τα
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 23, 2013
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Άννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.816
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού