Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συνάντησα την Dana χθες το βραδυ .Η γυναικα απ το παρουσιαστικο της σε κερδιζει αμεσως με τη γλυκειτητα της το χαμογελο της και την ανεση της Έχει ωραία και καθαρή επιδερμίδα, και ήταν πεντακάθαρη και μυρωδάτη . Πρόσωπο και σώμα καλό κι αθλητικό , καλοσχηματισμένος κώλος . Δεν βαριεται αυτο που κανει και το κανει καλα κατι που νιωθεις απ τα πρωτα κιολας χαδια της. Στον αγώνα τώρα, καλή πίπα (που σε κάποιες φάσεις έκανε deepthroat) με την οποία έκλεισα και τον πρώτο γύρο, καλή περιποίηση στα αρχίδια, χωρίς να βιάζεται, προσπαθεί να σε ευχαριστήσει,με φιλάκια και σε άλλα μέρη του σώματος. Με συχνές εναλλαγές, βογκητά και ενεργητική. Δείχνει και η ίδια να απολαμβάνει την περιποίηση με μικρές κραυγούλες.Εχει φοβερό κώλο που πολύ θα ήθελα να σκίσω αλλα δεν τον δίνει . GFE συμπεριφορά και στην συνενόηση άψογη.Τελικά είναι θέμα τι ζητάει ο καθένας.Πάντως εγώ πέρασα τέλεια. Αυτό που ήθελα το πήρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 24, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
DB
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουλίου, 2013
Παίχτη άλλα 10αρια δεν άφηνε το σύστημα να βάλεις; Μην αγχώνεσαι η κοπέλα με την επόμενη κριτική που θα πάρει κουλούρι στρογγυλό θα έρθει πάλι στο 5 μέσο όρο που είναι εμφάνιση+υπηρεσίες όπως της αξίζει. Κρίμα είναι να θεοποιούμε τα μπάζα. Στις πραγματικά καλές τι θα πρέπει να βάλουμε δηλαδή; 200; Χμμμ;Χμμμ;
(Updated: 27 Ιουλίου, 2013) 26 Ιουλίου, 2013
Εσενα τελικα απο οτι φαινεται μονο του συγκεκριμενου πρακτορειου οι κοπελες σου κανουν..Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
Ασε που ειναι και μπαζο!!
26 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγω γραφω οπως ειναι τα πραγματα γιατι δοκίμασα πανε γαμα και εσυ και πες μας την αποψη σου . Μην αμφισβητείς οτι δεν εχεις δοκιμασει
DB
Dimex Black
26 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ψωνιζω απο τρια πρακτορεια εδω μεσα που θεωρω σοβαρα , οτι ειναι και οπως ειναι το γραφω .
DB
Dimex Black
26 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν θεωρείτε τις κριτικες μου στημενες δειτε και τις κριτικες τον υπολοιπον στα συγκεκριμενα ατομα και πεστε μου ποιος ειχε αντιθετη αποψη απο εμενα . Διαλεγω τι παιρνω παντα με γνωμονα την τσεπη μου και οταν ενα πρακτορειο εχει πολυ ομορφες σε χαμηλη τιμη επομενο ειναι να ψωνιζω απο εκει. Και οταν πληρωνω παραπανω μεγαλωνουν και η απαιτησεις μου .Αν καποια μπορεις να την παρεις με 130 αντι 150 τι θα προτιμησεις;;;;;; Δηλαδη καταντησαμε να γραφουμε μια κριτικη και μετα να απολογουμαστε Κεφάλι σε τοίχο!
DB
Dimex Black
26 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν αυτο το πραγμα το θεωρεις ρε μαγκα τι να πωΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
26 Ιουλίου, 2013
Βρε Καθυ-Στερημένε, αφού στην πραγματική ζωή δεν σου δίνει σημασία
ούτε μια κάτω του μέσου όρου... τί πας να μας πεις τώρα ρε δύστυχε ?
S
StefaniaNanara
26 Ιουλίου, 2013
Η κοπέλα είναι ΑΣΤEΡΙ κι εσύ είσαι ένας κομπλεξικός μύωπας
S
StefaniaNanara
27 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μπαααα εγω ειμαι αστερι και εσυ κομπλεξικια κι αγαμητη πουστρα του κερατα ομως!!μαζι το εχετε το μαγαζι η εσυ εισαι ο χοντρος που τις γαμαει?Αντε να πας να γαμηθεις τραχανοπλαγια
27 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η γκομενα ειναι τραβελι το ξερεις και το ξερω...οσο για τη ζωη μου δες τη δικια σου μετα την.. εγχειρηση και ασε τις ΜαλακίαΜαλακία
15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2