Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 122 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ακολουθώντας την προτροπή του συναγωνιστή παιχτούρα επισκέυθηκα πρώτη πρωινή βάρδια το εν λόγω ίδρυμα.

Η κοπέλα νεαρή όχι πάνω από 20 ετών με ατσούμπαλο χυμώδες σώμα και καθαρή σχετικά.

Δίνω το 10ευρω και με στέλνουν στο μέσα δωμάτιο, "για τους καθαρούς" σύμφωνα με τον μουστακαλή ευγενικό τσάτσο.

Το κρεβάτι όντως ήταν καθαρό και το δωμάτιο αξιοπρεπέστατο σε σχέση με ότι κυκλοφορεί στο μεταξουργείο.

Η κοπέλα έρχεται, πολύ καθαρή, μύριζε αφρόλουτρο αν και ήταν στα τελειώματα της βάρδιας, όπου μου είπε πως αν πάει με κανέναν αλλοδαπό μετά κάνει ντους για να μη βγάλει τίποτα στο δέρμα... τέλος πάντων...

Ξαπλώνει αρχίζει μια καλή έντονη πίπα με καπότα, όπου εγώ πήρα τις πατούσες της στο στόμα.

Οι πατούσες πολύ καθαρές, με έντονη καμάρα, τα δάχτυλα όχι ότι καλύτερο έχω δει αλλά οκ για ένα 10ευρω. Αφού τα έγλυφα κανα 5 λεπτο ήρθε το τέλος με πίπα.

Φεύγοντας με ευχαρίστησε και μου είπε πως τελευταία το ζητάνε πολλοί. Μάλλον είμαστε αρκετοί αλλά οι περισσότεροι "κρύβονται", μόνο το stam_90 και τον paixtoura βλέπω με ανάλογες κριτικές...

Για ποδολάγνους μία value for money επιλογή. Σεξ δεν πρόλαβα να κάνω αφού τέλειωσα με πατούσα-πίπα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 16, 2013
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
538
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουλίου, 2013
Τσέκαρε και τη Μαρία στο Λεωνίδου 28, καλό μωράκι με πολύ συμπαθητικά ποδαράκια/δαχτυλα .... δες σχετική κριτική μου Χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1