Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αρκετοί από εμάς φαντάζομαι έχουν facebook. Ένας από αίτιους αι εγώ, έχω δεχτεί κατά καιρούς αιτήματα, και κάναμε φίλες κάποιες από τις κοπελες του ευρύτερου χώρου του sex.
Έτσι και εγώ εδώ και καιρό «μίλα» με μια κοπέλα που μου αποκάλυψε ότι είναι striper στο Raspoutin, και με «έψησε» να πάω να την γνωρίσω και από κοντά.

Έτσι Σαββάτο βράδυ προχωρημένη ώρα (03:30-03:45 περίπου) συντρόφια με τον px75 και τον Womanaholic, περάσαμε την πύλη του ιδρύματος.
Ο χώρος σχετικά μικρός, με ικανοποιητικό φωτισμό. Εύκολο πρώτο τραπέζιι πιστα από τον σερβιτόρο,
Ποτά καθαρά, αν και δεν πήραμε κάτι «δύσκολο» (μπύρες και Baileys) στην τιμή των 10 ευρώ/ποτό, χωρίς να μας ζητηθεί είσοδος

Κορίτσια ούτε πολλά, ούτε λίγα, εμφανισιακά και στους τρεις μας δεν έκανε κάποια ιδιαίτερη εντύπωση.
Κάποια ονόματα που συγκράτησα : Μαρίνα, Λούση, Ηρα, Ντανιέλα, Τζαμέλια μια ευτραφής γαζέλα. Αρκετα επιθετικές δεν μας αφήναν στιγμή μόνους να ανταλλάξουμε κουβέντα.
Με την πρώτη άρνηση σε μια, αμέσως η επόμενη «υποψηφία» προσπαθούσε για ένα ποτό στην αρχή και ότι ήθελε προκύψει.
Άποψη για χορό ή πριβέ (60 ευρώ) δεν έχω μιας και δεν το αποφασίσαμε και γιάυτό ο βαθμός ενδεικτικός.

Τα show με full nude δίχως κάτι ιδιέταιρα αισθησιακό που θα μας ανάψει.
Ήπιαμε τα ποτά μας και φύγαμε μετά από παραμονή μισής ώρας περίπου.

Για την ιστορία η «φίλη μου» δεν ήταν κει και πήρα τα @@ια μου………….

Αυτά για την εμπειρία μου στο Raspoutin, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 20, 2013
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουλίου, 2013
Ο πριβέ είναι στα 60;;;; Κεφάλι σε τοίχο! Μαλακία
Την παλεύουνε καθόλου εκεί στο Rasputin;
22 Ιουλίου, 2013
Για την ιστορία η «φίλη μου» δεν ήταν κει και πήρα τα @@ια μου………….
Μεγάλο χαμόγελο
χαχα, πες της και εσύ ότι θα πας να σε περιμένει!

lsh
lsh
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2