Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 35 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αλισια ειναι ενα ξανθο μικρο κοριτσακι, 21 χρωνων δηλωνει, και λεει οτι ειναι απο την Ρωσια, μπααααα... το μαλακι της ειναι καρε ξανθο, απο προσωπακι ειναι πολυ ομορφη και φερνει σε Μιλα Κουνις, την ειδα στο σαλονακι να κανει ναζια και να ερχετε να καθετε διπλα μου στον καναπε, λες και θα ζητουσε ποτο ή χορο.!! Μεγάλο χαμόγελο Το βυζακι της υποσχοταν πολλα στην παρουσιαση και ηταν ενα λογος που προτημηθηκε χτες βραδυ, και την πατησα σαν πρωταρης, απο κωλαρακι παει καλα, εχει καλο πισω συστημα, γενικα ειναι ενα κοριτσακι...τουμπανακι.!! που θες να το χωσεις σωρις 2η σκεψη...
Απλο προγραμμα 30€, αλλα η τσατσα εκανε προσφορα το γλυφομουνι/ακαποτο απο 50€ στα 40€, και με επεισε. Περασα στο δωματιο και περημενα το τουμπανακι να ερθει, αφου τελειωσε απο προηγουμενο συναθλητη, ηρθε και με το που μπηκε δεν την προλαβα στα ορθια, με τριπλαρε και μου την επεσε στο κρεβατι αποκαλουμενη οτι κρυωνει, αυτο την εκανε να πεσει στην αγκαλεια μου για να ζεσταθει. Ελληνικα μηδεν, αν και λεει οτι ξερει αγγλικα, εδειχνε να μην καταλαβαινει και πολλα εκτος απο τα βασικα. Αγκαλειες σφιχτες, φιλια στο σωμα, κοινως ψιλοχαμουρεμα, αλλα αργουσε να ζεσταθει το κοριτσι...μαλλον θελει θερμοστατη.!!?? ...οποτε εκανα κινηση και τις ξεκουμπωσα το σουτιεν να δω το εμπορευμα...εκει εφαγα τον προλογο της παρουσιασης, ψευτικο σουτιεν, και ενα βυζακι μικρο ισα ισα γεμιζει η χουφτα, θυμηθηκα το ανεκδοτο που λεει, Τα σουτιέν με ενίσχυση, είναι σαν σακουλάκια με πατατάκια ... Μόλις τα ανοίξεις, το μισό λείπει!! Λύπη ...δεν το αφησα ετσι ομως και το εγλυψα αρκετα εως η ρωγα να γινει καγκελο, Γλώσσα μαζι της το κοριτσι εφερε και τα συνεργα της, κρεμα και μουρομαντυλα, με αυτα μου καθαρησε σχολαστικα το ειδη καγκελομενο πουτσο μου για να τον προετημασει για ακαποτο, αλλα επισης με ενα αλλο καθαρησε και το μουνι της για γλυφομουνι, αλλα αυτο που δεν μου εκαστε καλα ηταν οτι, απο τον προηγουμενο συναθλητη δεν πρεπει να πλυθηκε και ηρθε σε εμενα να καλυψει του προηγουμενου με καθαρησμα μουρομαντηλου, αν το εκανε αυτο χωρις να την δω, ισως την περιποιομουνα εκει κατω, αλλα βλεποντας το live, αρκεστηκα να μην το κανω και απλα να παιξω λιγακι με αυτο, το οποιο φερει καλο σχεδιο, ειναι ασπρο εσωτερικα, δεχετε αρκετο δαχτυλιασμα, και ειναι οτι πρεπει για γλυψιμο.!! Τον πηρε στο γλυκι στοματακι της χωρις παθος, επερνε μονο το κεφαλακι μεσα, ρουφηγματα καθολου και συζητηση για καραμελωμα ουτε λογος, πιπα στα ορθια ξανα και ξαπλωτα 3η φορα, εδειχνε να το γουσταρει ή να με τελειωσει ετσι, της ζητησα να μου περασει καποτα ωστε να αρχισουμε το σεξακι, το προφυλακτικο ηταν απο τα ποιο φτηνα και η πλαστικουρα του μου εσπασε τα ρουθουνια.! ΗΜΑΡΤΟΝ.! Κεφάλι σε τοίχο! ...απο την αρχη της πιπας, συνεχεια παραμιλουσε και ελεγε οτι το μουνι της ειναι μικρο και να προσεχω γιατι ο πουστος μου ειναι μεγαλος, και θα την πονεσω και κατι τετοια που με ψιλοξενερωνε για αρχη, πραγμα που δεν το διαπιστωσα, αφου κρεμωθηκε, μπηκα μεσα της ιεραποστολικα και σχετικα πανευκολα, το χερι της ηταν στην αρχη χαμηλα να ελενχει την διοδο, αλλα οταν της το απομακρυνα δεν το ξαναεβαλε εκει, δεχτικε αρκετο σπρωξιμο ετσι, χωρις να εχει αξια συμετοχη, παρα παρεμενε σε σταση κομοδινου, ουτε ενα βαχ, ουτε ενα αχ...ψιλοξενερωσα, οποτε της ζηταω να στηθει στα 4αρα, πραγμα που μου αρνηθηκε.! σε σημειο να νωμιζω οτι δεν καταλαβαινει, αλλα προθημοποιηθηκε να αναιβει απο επανω...Χμμμ; περιεργα πραγματα...η πλειοψιφια των ιεροδουλων στηνετε στα 4αρα για να τον δεχτει αβιαστα και αυτη δεν ηθελε...Χμμμ; οποτε αναιβηκε απο επανω, αφου ξαναχρησημοποιησε κρεμα Θυμός λεγοντας της οτι κακως την βαζει μιας και δεν καταλαβαινω τιποτα απο το μουνι της αλλα εδειχνε να μην καταβαινει χριστο...εκει τα πηγε καλυτερα θα ελεγα, ελεχνε 100% την εισοδο λες και ειχε καθρευτη στο κωλο της και εβλεπε ποτε και πως να το κανει, τον εφερνε εκει που ηθελε και αυτο μου αρεσε αρκετα, καλο σπασιμο της μεσης, και λιγο πριν το τελος επεσε πανω μου φερνοντας το προσωπο της μαγουλο με μαγουλο με το δικο μου κοιταζαμε στον πλαγιο καθρευτη τα σωματας μας...καπως εστι ηρθε η σπερματοριξια, χωρις να το καταλαβει συνεχισα να την γαμαω απο κατω για λιγο ακομα οσπου σταματησα και της ανακοινωσα το τελος, μου εβγαλε το προφυλακτικο και μου προσφερε μουρομαντυλο, εκατσα στο κρεβατι και την παρακολουθουσα να ντυνετε, πριν αποχωρηση την εποιασα στην ακρη του κρεβατιου καθησμενος, και την αποχερετησα με 2 φιλια στα θεσπεισια κωλομαγουλα που τοσο πολυ μου στερησε να τα δω στα 4αρα...Λύπη
Συνολικη εικονα της Αλισιας.?? ειναι οτι ειναι ενα κοριτσακι που εχει την εμφανηση, αλλα οχι το σερβις, ειναι λιγο απειρη και θελει δουλεια ακομα, εχει την αναλαμπη αλλα οχι την φλογα, για μια φορα καλη ειναι για δευτερη δεν σε πιθει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.075
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού