Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μπας και σώσουμε κανά 20αρικο . . . Γερο-μύστης

Την Ρομπέρτα, φαντάζομαι, όλοι θα την γνωρίζεται πλέον, αφού παίζει πρωι-απόγευμα . ..
Είναι αδύνατη, νερά, μαύρα μακρυά μαλλιά, ωραίο στητό νεανικό στήθος, ωραίο αψεγάδιαστο νεανικό λευκό σωματάκι, αλλά πάντα σκυθρωπή και με μετριο-χάλια φάτσα.

Μια που πρόσθεσε το πρωκτικό, είπα να την δοκιμάσω. Μεγάλη μαλακία ! ! ! Κεφάλι σε τοίχο!

Μπαίνει στο δωματιάκι και ανεβαίνει στο κρεβάτι. Κάθεται οκλαδόν δίπλα μου, χτυπώντας τα πλευρά μου με το γόνατο και συνεχίζοντας να με πιέζει με τα πέλματά της.
Νόμιζα ότι είπε "Συγνώμη" ανάμεσα από τα δόντια της, ανοίγοντας το προφυλακτικό, αλλά τελικά ρωτούσε το όνομά μου (ούτε συγνώμη το ζώον).
Αφού της συστήθηκα, της απέτρεψα την άμεση τοποθέτηση προφυλακτικού και την έβαλα να ξαπλώσει να γευτώ το νεανικότης σφρίγος.

Αρχίδια ! ! !

Πάω να την χαϊδέψω στην κοιλιά - γαργαλιέται, πάω να την χαϊδέψω στους μηρούς - γαργαλιέται, πάω να την φιλήσω στα πλευρά/κοιλιακούς - γαργαλιέται, την γυρίζω μπρούμυτα και δοκιμάζω στην πλάτη - γαργαλιέται, κατεβαίνω στο κολαράκι της - γαργαλιέται τόσο πολύ, που γυρνάει απότομα από την άλλη και με χτυπά με το γόνατο στο στόμα, με αποτέλεσμα να δαγκώσω τα χείλια μου (ευτυχώς δεν ματώσανε). Καλά που εδώ, τουλάχιστον, μου ζήτησε συγνώμη. Θυμός

Ωραία, πως θα καυλώσουμε μαζί σου ? ? ? Χμμμ;

Πάω να φιλήσω το στήθος της και μου λέει ότι αν συνεχίσω έτσι θα την πάρει ο ύπνος ! ! !
Μα καλά, πως νομίζει ότι λειτουργεί το πέος ? ? ?
Χωρίς ερεθισμό ? ? ?
Με διακόπτη δουλεύει ? ? ?

Για να μην κλάψω το 20αρικο, της λέω να γυρίσει στα 4, μπας και κάνουμε τίποτα.
Τοποθετεί αργά το προφυλακτικό σε ανύπαρκτο πέος. Βάζει κρέμα στο νανάκι της. Και με μελάτο πέος, προσπαθώ να λειτουργήσω.
Με την θέα το κολαράκι της και την ελπίδα να την "τιμωρήσω", προσπαθώ να δώσω εντολή στο καταρρακωμένο πέος μου να πάρει τα πάνω του.
Με λίγη βοήθεια από την φαντασία ότι πηδάω άλλη κοπέλα, κάτι καταφέρνω να αναστήσω.

Και εκεί που είμαι έτοιμος να της πώ για κώλο, την φωνάζει η τσα2. Της λέω ότι δεν αργώ και ότι από κώλο σε 1-2 λεπτά θα έχω τελειώσει.
Εκείνη ανένδοτη πάει να φύγει, γιατί ο χρόνος τελείωσε και η τσα2 φώναξε.
Επιμένω ότι δεν τελείωσα ακόμα και πως μπορεί να κάτσει 1-2 λεπτά ακόμα.
Εκείνη δεν γούσταρε και το ματσ έληξε.

Ντύνομαι και βγαίνω έξω. Προσπαθώ να εξηγήσω την κατάσταση στην τσα2 (ότι δλδ για να καυλώσει ένας άντρας θέλει τα χαδάκια/φιλάκια του, ότι η κοπέλα γαργαλιέται σε βαθμό κακουργήματος, ότι για να "συγκεντρωθεί" ένας άντρας σε τέτοιες δυσμενείς καταστάσεις θέλει χρόνο, ότι καλό είναι να τελειώνει ο πέλάτης πριν αποχωρήσει η κοπέλα), χωρίς φυσικά αποτέλεσμα.

Τις διαολό-στειλα και τις 2, και το ίδιο σας προτρέπω και εσάς. Γαμήσου

Η κοπέλα ΔΕΝ το έχει και ΔΕΝ θέλει να το έχει.

Οπότε, γιατί να πετάμε τα 20-αρικά μας σε δαύτη ? ? ?

Τόσα άλλα φιλότιμα μουνάκια (η και κωλαράκια) υπάρχουν εκεί γύρω . . . .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Ρομπέρτα
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουλίου, 2013
Το έσωζε στο δίπλα η Άντζελα , αλλά την έκανε και αυτή από εκεί , θυμάμαι όταν είχα πάρει την Άντζελα μίλαγε πιο πριν με την τσα2 και μου λέει για την δίπλα κοπέλα ( Ρομπέρτα ) , πως δεν το έχει και πως ούτε καπότα δεν ξέρει να βάζει , γι'αυτό λεει μερικές φορές την βάζουμε παρτούζα με την Άντζελα για να μαθαίνει ... μετά από αυτό δεν μου έφυγε από το μυαλό να την δοκιμάσω , ευτυχώς , γιατί θα έκλεγα με μαύρο δάκρυ !!!
21 Ιουλίου, 2013
Είσαι έμπειρος παίκτης!
Αφού γαργαλιόταν παντού και δεν σου είχε βάλει και προφυλακτικό, γιατί δεν έφυγες, να πάρεις και το εισητήριο πίσω;
Άρα και εσύ ΔΕΝ θέλεις να βλέπεις τα σημάδια της επερχόμενης ξεπέτας!
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
21 Ιουλίου, 2013
Η συγκεκριμένη απευθύνεται σε πιτσιρικάδες ή μεγαλύτερους με αυτόματη στύση μιας και δεν κάνει προκαταρκτικά. Εμένα μου έδωσε κώλο αλλά ήθελε να βάλω μόνο το κεφάλι και να είμαι ακίνητος. Στο τέλος βαρέθηκα και το έβαλα στο μουνί όπου και τελείωσα.
21 Ιουλίου, 2013
Τελικά το μαγαζί είναι για κλείσιμο με τα άπειρα και άβγαλτα κορίτσια Κεφάλι σε τοίχο! που μαζεύει. Κλείστο Αντωνάκη...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4